xdg-user-dirs 0.12 - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Applications
ca: Aplicacions

en: applications
ca: aplicacions

en: Desktop
ca: Escriptori

en: desktop
ca: escriptori

en: Download
ca: Baixada

en: download
ca: baixada

en: Downloads
ca: Baixades

en: downloads
ca: baixades

en: Movies
ca: Pel·lícules

en: movies
ca: pel·lícules

en: Music
ca: Música

en: music
ca: música

en: Photos
ca: Fotografies

en: photos
ca: fotografies

en: Pictures
ca: Imatges

en: pictures
ca: imatges

en: Projects
ca: Projectes

en: projects
ca: projectes

en: Public
ca: Públic

en: public
ca: públic

en: Share
ca: Compartit

en: share
ca: compartit

en: Templates
ca: Plantilles

en: templates
ca: plantilles

en: Videos
ca: Vídeos

en: videos
ca: vídeos
