xdg-user-dirs 0.14 - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Applications
de: Anwendungen

en: applications
de: anwendungen

en: Desktop
de: Schreibtisch

en: desktop
de: schreibtisch

en: Documents
de: Dokumente

en: documents
de: dokumente

en: Movies
de: Filme

en: movies
de: filme

en: Music
de: Musik

en: music
de: musik

en: Photos
de: Fotos

en: photos
de: fotos

en: Pictures
de: Bilder

en: pictures
de: bilder

en: Projects
de: Projekte

en: projects
de: projekte

en: Public
de: Öffentlich

en: public
de: oeffentlich

en: Share
de: Freigabe

en: share
de: freigabe

en: Templates
de: Vorlagen

en: templates
de: vorlagen
