xdg-user-dirs 0.14 - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Applications
el: Εφαρμογές

en: applications
el: εφαρμογές

en: Desktop
el: Επιφάνεια εργασίας

en: desktop
el: επιφάνεια εργασίας

en: Documents
el: Έγγραφα

en: documents
el: έγγραφα

en: Download
el: Λήψεις

en: download
el: λήψεις

en: Downloads
el: Λήψεις

en: downloads
el: λήψεις

en: Movies
el: Ταινίες

en: movies
el: ταινίες

en: Music
el: Μουσική

en: music
el: μουσική

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: photos
el: φωτογραφίες

en: Pictures
el: Εικόνες

en: pictures
el: εικόνες

en: Projects
el: Έργα

en: projects
el: έργα

en: Public
el: Δημόσια

en: public
el: δημόσια

en: Share
el: Κοινόχρηστα

en: share
el: κοινόχρηστα

en: Templates
el: Πρότυπα

en: templates
el: πρότυπα

en: Videos
el: Βίντεο

en: videos
el: βίντεο
