xdg-user-dirs-0.11-pre1 - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: applications
eo: aplikaĵoj

en: Desktop
eo: Labortablo

en: desktop
eo: labortablo

en: Documents
eo: Dokumentoj

en: documents
eo: dokumentoj

en: Download
eo: Elŝuto

en: download
eo: elŝuto

en: Downloads
eo: Elŝutoj

en: downloads
eo: elŝutoj

en: Movies
eo: Filmoj

en: movies
eo: filmoj

en: Music
eo: Muziko

en: music
eo: muziko

en: Photos
eo: Fotaĵoj

en: photos
eo: fotaĵoj

en: Pictures
eo: Bildoj

en: pictures
eo: bildoj

en: Projects
eo: Projektoj

en: projects
eo: projektoj

en: Public
eo: Publike

en: public
eo: publike

en: Share
eo: Komune

en: share
eo: komune

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: templates
eo: ŝablonoj

en: Videos
eo: Videoj

en: videos
eo: videoj
