xdg-user-dirs-0.12 - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: applications
eu: aplikazioak

en: Desktop
eu: Mahaigaina

en: desktop
eu: mahaigaina

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: documents
eu: dokumentuak

en: Download
eu: Deskargak

en: download
eu: deskargak

en: Downloads
eu: Deskargak

en: downloads
eu: deskargak

en: Movies
eu: Filmeak

en: movies
eu: filmeak

en: Music
eu: Musika

en: music
eu: musika

en: Photos
eu: Argazkiak

en: photos
eu: argazkiak

en: Pictures
eu: Irudiak

en: pictures
eu: irudiak

en: Projects
eu: Proiektuak

en: projects
eu: proiektuak

en: Public
eu: Publikoa

en: public
eu: publikoa

en: Share
eu: Partekatua

en: share
eu: partekatua

en: Templates
eu: Txantiloiak

en: templates
eu: txantiloiak

en: Videos
eu: Bideoak

en: videos
eu: bideoak
