xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Applications
fi: Sovellukset

en: applications
fi: sovellukset

en: Desktop
fi: Työpöytä

en: desktop
fi: työpöytä

en: Documents
fi: Asiakirjat

en: documents
fi: asiakirjat

en: Download
fi: Lataa

en: download
fi: lataa

en: Downloads
fi: Lataukset

en: downloads
fi: lataukset

en: Movies
fi: Elokuvat

en: movies
fi: elokuvat

en: Music
fi: Musiikki

en: music
fi: musiikki

en: Photos
fi: Valokuvat

en: photos
fi: valokuvat

en: Pictures
fi: Kuvat

en: pictures
fi: kuvat

en: Projects
fi: Projektit

en: projects
fi: projektit

en: Public
fi: Julkinen

en: public
fi: julkinen

en: Share
fi: Jaettu

en: share
fi: jaettu

en: Templates
fi: Mallit

en: templates
fi: mallit

en: Videos
fi: Videot

en: videos
fi: videot
