xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Desktop
fr: Bureau

en: desktop
fr: bureau

en: Download
fr: Téléchargement

en: download
fr: téléchargement

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: downloads
fr: téléchargements

en: Movies
fr: Films

en: movies
fr: films

en: Music
fr: Musique

en: music
fr: musique

en: Pictures
fr: Images

en: pictures
fr: images

en: Projects
fr: Projets

en: projects
fr: projets

en: Share
fr: Partage

en: share
fr: partage

en: Templates
fr: Modèles

en: templates
fr: modèles

en: Videos
fr: Vidéos

en: videos
fr: vidéos
