xdg-user-dirs 0.14 - en to fur translation catalogue (22 entries)

en: Applications
fur: Aplicazions

en: applications
fur: aplicazions

en: Desktop
fur: Scritori

en: desktop
fur: scritori

en: Download
fur: Discjariâts

en: download
fur: discjariâts

en: Downloads
fur: Discjariâts

en: downloads
fur: discjariâts

en: Movies
fur: Filmâts

en: movies
fur: filmâts

en: Music
fur: Musiche

en: music
fur: musiche

en: Photos
fur: Fotos

en: photos
fur: fotos

en: Pictures
fur: Imagjins

en: pictures
fur: imagjins

en: Projects
fur: Progjets

en: projects
fur: progjets

en: Share
fur: Condividût

en: share
fur: condividût

en: Templates
fur: Modei

en: templates
fur: modei
