xdg-user-dirs 0.14 - en to gd translation catalogue (28 entries)

en: Applications
gd: Aplacaidean

en: applications
gd: aplacaidean

en: Desktop
gd: An deasg

en: desktop
gd: an deasg

en: Documents
gd: Sgrìobhainnean

en: documents
gd: sgrìobhainnean

en: Download
gd: Luchdadh a-nuas

en: download
gd: luchdadh a-nuas

en: Downloads
gd: Luchdaidhean a-nuas

en: downloads
gd: luchdaidhean a-nuas

en: Movies
gd: Filmichean

en: movies
gd: filmichean

en: Music
gd: Ceòl

en: music
gd: ceòl

en: Photos
gd: Dealbhan-camara

en: photos
gd: dealbhan-camara

en: Pictures
gd: Dealbhan

en: pictures
gd: dealbhan

en: Projects
gd: Pròiseactan

en: projects
gd: pròiseactan

en: Public
gd: Poblach

en: public
gd: poblach

en: Share
gd: Co-roinn

en: share
gd: co-roinn

en: Templates
gd: Teamplaidean

en: templates
gd: teamplaidean

en: Videos
gd: Videothan

en: videos
gd: videothan
