xdg-user-dirs 0.12 - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Applications
gu: કાર્યક્રમો

en: applications
gu: કાર્યક્રમો

en: Desktop
gu: ડેસ્કટોપ

en: desktop
gu: ડેસ્કટોપ

en: Documents
gu: દસ્તાવેજો

en: documents
gu: દસ્તાવેજો

en: Download
gu: ડાઉનલોડ

en: download
gu: ડાઉનલોડ

en: Downloads
gu: ડાઉનલોડ

en: downloads
gu: ડાઉનલોડ

en: Movies
gu: ચિત્રપટો

en: movies
gu: ચિત્રપટો

en: Music
gu: સંગીત

en: music
gu: સંગીત

en: Photos
gu: ફોટા

en: photos
gu: ફોટા

en: Pictures
gu: ચિત્રો

en: pictures
gu: ચિત્રો

en: Projects
gu: પ્રોજેક્ટો

en: projects
gu: પ્રોજેક્ટો

en: Public
gu: સાર્વજનિક

en: public
gu: સાર્વજનિક

en: Share
gu: સહભાગી

en: share
gu: સહભાગી

en: Templates
gu: ટૅમ્પલેટ

en: templates
gu: ટૅમ્પલેટ

en: Videos
gu: વિડિયો

en: videos
gu: વિડિયો
