xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: applications
hu: alkalmazások

en: Desktop
hu: Asztal

en: desktop
hu: asztal

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: documents
hu: dokumentumok

en: Download
hu: Letöltések

en: download
hu: letöltések

en: Downloads
hu: Letöltések

en: downloads
hu: letöltések

en: Movies
hu: Filmek

en: movies
hu: filmek

en: Music
hu: Zenék

en: music
hu: zenék

en: Photos
hu: Fényképek

en: photos
hu: fényképek

en: Pictures
hu: Képek

en: pictures
hu: képek

en: Projects
hu: Projektek

en: projects
hu: projektek

en: Public
hu: Nyilvános

en: public
hu: nyilvános

en: Share
hu: Megosztott

en: share
hu: megosztott

en: Templates
hu: Sablonok

en: templates
hu: sablonok

en: Videos
hu: Videók

en: videos
hu: videók
