xdg-user-dirs 0.14 - en to ia translation catalogue (22 entries)

en: Applications
ia: Applicationes

en: applications
ia: applicationes

en: Desktop
ia: Scriptorio

en: desktop
ia: scriptorio

en: Documents
ia: Documentos

en: documents
ia: documentos

en: Download
ia: Discarga

en: download
ia: discarga

en: Downloads
ia: Discargas

en: downloads
ia: discargas

en: Movies
ia: Cinema

en: movies
ia: cinema

en: Music
ia: Musica

en: music
ia: musica

en: Pictures
ia: Imagines

en: pictures
ia: imagines

en: Projects
ia: Projectos

en: projects
ia: projectos

en: Share
ia: Commun

en: share
ia: commun

en: Templates
ia: Modellos

en: templates
ia: modellos
