xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to id translation catalogue (28 entries)

en: Applications
id: Aplikasi

en: applications
id: aplikasi

en: Desktop
id: Destop

en: desktop
id: destop

en: Documents
id: Dokumen

en: documents
id: dokumen

en: Download
id: Unduh

en: download
id: unduh

en: Downloads
id: Unduhan

en: downloads
id: unduhan

en: Movies
id: Film

en: movies
id: film

en: Music
id: Musik

en: music
id: musik

en: Photos
id: Foto

en: photos
id: foto

en: Pictures
id: Gambar

en: pictures
id: gambar

en: Projects
id: Proyek

en: projects
id: proyek

en: Public
id: Publik

en: public
id: publik

en: Share
id: Bagi

en: share
id: bagi

en: Templates
id: Templat

en: templates
id: templat

en: Videos
id: Video

en: videos
id: video
