xdg-user-dirs-0.14 - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Applications
is: Forrit

en: applications
is: forrit

en: Desktop
is: Skjáborð

en: desktop
is: skjáborð

en: Documents
is: Skjöl

en: documents
is: skjöl

en: Download
is: Niðurhal

en: download
is: niðurhal

en: Downloads
is: Sóttar skrár

en: downloads
is: sóttar skrár

en: Movies
is: Bíómyndir

en: movies
is: bíómyndir

en: Music
is: Tónlist

en: music
is: tónlist

en: Photos
is: Ljósmyndir

en: photos
is: ljósmyndir

en: Pictures
is: Myndir

en: pictures
is: myndir

en: Projects
is: Verkefni

en: projects
is: verkefni

en: Public
is: Opið

en: public
is: opið

en: Share
is: Sameign

en: share
is: sameign

en: Templates
is: Sniðmát

en: templates
is: sniðmát

en: Videos
is: Vídeó

en: videos
is: vídeó
