xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Applications
ja: アプリケーション

en: applications
ja: アプリケーション

en: Desktop
ja: デスクトップ

en: desktop
ja: デスクトップ

en: Documents
ja: ドキュメント

en: documents
ja: ドキュメント

en: Download
ja: ダウンロード

en: download
ja: ダウンロード

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: downloads
ja: ダウンロード

en: Movies
ja: 映画

en: movies
ja: 映画

en: Music
ja: 音楽

en: music
ja: 音楽

en: Photos
ja: 写真

en: photos
ja: 写真

en: Pictures
ja: 画像

en: pictures
ja: 画像

en: Projects
ja: プロジェクト

en: projects
ja: プロジェクト

en: Public
ja: 公開

en: public
ja: 公開

en: Share
ja: 共有

en: share
ja: 共有

en: Templates
ja: テンプレート

en: templates
ja: テンプレート

en: Videos
ja: ビデオ

en: videos
ja: ビデオ
