xdg-user-dirs 0.12 - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: applications
kk: қолданбалар

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: desktop
kk: жұмыс үстелі

en: Documents
kk: Құжаттар

en: documents
kk: құжаттар

en: Download
kk: Жүктемелер

en: download
kk: жүктемелер

en: Downloads
kk: Жүктемелер

en: downloads
kk: жүктемелер

en: Movies
kk: Фильмдер

en: movies
kk: фильмдер

en: Music
kk: Музыка

en: music
kk: музыка

en: Photos
kk: Фотолар

en: photos
kk: фотолар

en: Pictures
kk: Суреттер

en: pictures
kk: суреттер

en: Projects
kk: Жобалар

en: projects
kk: жобалар

en: Public
kk: Ортақ

en: public
kk: ортақ

en: Share
kk: Бөлісу

en: share
kk: бөлісу

en: Templates
kk: Үлгілер

en: templates
kk: үлгілер

en: Videos
kk: Видеолар

en: videos
kk: видеолар
