xdg-user-dirs-0.14 - en to ky translation catalogue (28 entries)

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: applications
ky: тиркемелер

en: Desktop
ky: Иш столу

en: desktop
ky: иш столу

en: Documents
ky: Иш кагаздар

en: documents
ky: иш кагаздар

en: Download
ky: Жүктөө

en: download
ky: жүктөө

en: Downloads
ky: Жүктөөлөр

en: downloads
ky: жүктөөлөр

en: Movies
ky: Тасмалар

en: movies
ky: тасмалар

en: Music
ky: Музыка

en: music
ky: музыка

en: Photos
ky: Фотосүрөттөр

en: photos
ky: фотосүрөттөр

en: Pictures
ky: Сүрөттөр

en: pictures
ky: сүрөттөр

en: Projects
ky: Долбоорлор

en: projects
ky: долбоорлор

en: Public
ky: Жалпы

en: public
ky: жалпы

en: Share
ky: Бөлүшүү

en: share
ky: бөлүшүү

en: Templates
ky: Шаблондор

en: templates
ky: шаблондор

en: Videos
ky: Видеолор

en: videos
ky: видеолор
