xdg-user-dirs-0.14 - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Applications
lt: Programos

en: applications
lt: programos

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: desktop
lt: darbastalis

en: Documents
lt: Dokumentai

en: documents
lt: dokumentai

en: Download
lt: Atsiuntimai

en: download
lt: atsiuntimai

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: downloads
lt: atsiuntimai

en: Movies
lt: Filmai

en: movies
lt: filmai

en: Music
lt: Muzika

en: music
lt: Muzika

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: photos
lt: nuotraukos

en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: pictures
lt: paveikslėliai

en: Projects
lt: Projektai

en: projects
lt: projektai

en: Public
lt: Vieša

en: public
lt: vieša

en: Share
lt: Bendra

en: share
lt: bendra

en: Templates
lt: Šablonai

en: templates
lt: šablonai

en: Videos
lt: Video

en: videos
lt: video
