xdg-user-dirs-0.11-pre1 - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Applications
lv: Lietotnes

en: applications
lv: lietotnes

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: desktop
lv: darbvirsma

en: Documents
lv: Dokumenti

en: documents
lv: dokumenti

en: Download
lv: Lejupielāde

en: download
lv: lejupielāde

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: downloads
lv: lejupielādes

en: Movies
lv: Filmas

en: movies
lv: filmas

en: Music
lv: Mūzika

en: music
lv: mūzika

en: Photos
lv: Fotogrāfijas

en: photos
lv: fotogrāfijas

en: Pictures
lv: Attēli

en: pictures
lv: attēli

en: Projects
lv: Projekti

en: projects
lv: projekti

en: Public
lv: Publiskie

en: public
lv: publiskie

en: Share
lv: Koplietotie

en: share
lv: koplietotie

en: Templates
lv: Veidnes

en: templates
lv: veidnes

en: Videos
lv: Video

en: videos
lv: video
