xdg-user-dirs - en to mk translation catalogue (26 entries)

en: Applications
mk: Апликации

en: applications
mk: апликации

en: Desktop
mk: Површина

en: desktop
mk: површина

en: Documents
mk: Документи

en: documents
mk: документи

en: Download
mk: Преземања

en: download
mk: преземања

en: Movies
mk: Филмови

en: movies
mk: филмови

en: Music
mk: Музика

en: music
mk: музика

en: Photos
mk: Слики

en: photos
mk: слики

en: Pictures
mk: Слики

en: pictures
mk: слики

en: Projects
mk: Проекти

en: projects
mk: проекти

en: Public
mk: Јавно

en: public
mk: јавно

en: Share
mk: Делење

en: share
mk: делење

en: Templates
mk: Мостри

en: templates
mk: мостри

en: Videos
mk: Видеа

en: videos
mk: видеа
