xdg-user-dirs-0.14 - en to ml translation catalogue (28 entries)

en: Applications
ml: പ്രയോഗങ്ങള്‍

en: applications
ml: പ്രയോഗങ്ങള്‍

en: Desktop
ml: പണിയിടം

en: desktop
ml: പണിയിടം

en: Documents
ml: രേഖകള്‍

en: documents
ml: രേഖകള്‍

en: Download
ml: ഡൌണ്‍ലോഡ്

en: download
ml: ഡൌണ്‍ലോഡ്

en: Downloads
ml: ഡൌണ്‍ലോഡുകള്‍

en: downloads
ml: ഡൌണ്‍ലോഡുകള്‍

en: Movies
ml: ചലചിത്രങ്ങള്‍

en: movies
ml: ചലചിത്രങ്ങള്‍

en: Music
ml: സംഗീതം

en: music
ml: സംഗീതം

en: Photos
ml: ഫോട്ടോകള്‍

en: photos
ml: ഫോട്ടോകള്‍

en: Pictures
ml: ചിത്രങ്ങള്‍

en: pictures
ml: ചിത്രങ്ങള്‍

en: Projects
ml: സംരംഭങ്ങള്‍

en: projects
ml: സംരംഭങ്ങള്‍

en: Public
ml: പബ്ലിക്

en: public
ml: പബ്ലിക്

en: Share
ml: ഷെയര്‍

en: share
ml: ഷെയര്‍

en: Templates
ml: മാതൃകകള്‍

en: templates
ml: മാതൃകകള്‍

en: Videos
ml: വീഡിയോകള്‍

en: videos
ml: വീഡിയോകള്‍
