xdg-user-dirs 0.10 - en to nds translation catalogue (26 entries)

en: Applications
nds: Programme

en: applications
nds: Programme

en: Desktop
nds: Schrievdisk

en: desktop
nds: Schrievdisk

en: Documents
nds: Dokumente

en: documents
nds: Dokumente

en: Download
nds: Daalladen

en: download
nds: Daalladen

en: Movies
nds: Filme

en: movies
nds: Filme

en: Music
nds: Musik

en: music
nds: Musik

en: Photos
nds: Billers

en: photos
nds: Billers

en: Pictures
nds: Billers

en: pictures
nds: Billers

en: Projects
nds: Projekte

en: projects
nds: projekte

en: Public
nds: Öpenlich

en: public
nds: Öpenlich

en: Share
nds: Friegav

en: share
nds: Friegav

en: Templates
nds: Vorlagen

en: templates
nds: Vorlagen

en: Videos
nds: Filme

en: videos
nds: Filme
