xdg-user-dirs-0.11-pre1 - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Applications
nl: Toepassingen

en: applications
nl: toepassingen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: desktop
nl: bureaublad

en: Documents
nl: Documenten

en: documents
nl: documenten

en: Movies
nl: Films

en: movies
nl: films

en: Music
nl: Muziek

en: music
nl: muziek

en: Photos
nl: Foto's

en: photos
nl: foto's

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: pictures
nl: afbeeldingen

en: Projects
nl: Projecten

en: projects
nl: projecten

en: Public
nl: Openbaar

en: public
nl: openbaar

en: Share
nl: Gedeeld

en: share
nl: gedeeld

en: Templates
nl: Sjablonen

en: templates
nl: sjablonen

en: Videos
nl: Video's

en: videos
nl: video's
