xdg-user-dirs 0.14 - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Applications
nn: Program

en: applications
nn: program

en: Desktop
nn: Skrivebord

en: desktop
nn: skrivebord

en: Documents
nn: Dokument

en: documents
nn: dokument

en: Download
nn: Nedlasting

en: download
nn: nedlasting

en: Downloads
nn: Nedlastingar

en: downloads
nn: nedlastingar

en: Movies
nn: Filmar

en: movies
nn: filmar

en: Music
nn: Musikk

en: music
nn: musikk

en: Photos
nn: Foto

en: photos
nn: foto

en: Pictures
nn: Bilete

en: pictures
nn: bilete

en: Projects
nn: Prosjekt

en: projects
nn: prosjekt

en: Public
nn: Offentleg

en: public
nn: offentleg

en: Share
nn: Delt

en: share
nn: delt

en: Templates
nn: Malar

en: templates
nn: malar

en: Videos
nn: Videoklipp

en: videos
nn: videoklipp
