xdg-user-dirs-0.11-pre1 - en to or translation catalogue (28 entries)

en: Applications
or: ପ୍ରୟୋଗ

en: applications
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Documents
or: ଦଲିଲ

en: documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ

en: Download
or: ଆହରଣ

en: download
or: ଆହରଣ

en: Downloads
or: ଆହରଣଗୁଡ଼ିକ

en: downloads
or: ଆହରଣଗୁଡ଼ିକ

en: Movies
or: ଚଳଚିତ୍ର

en: movies
or: ଚଳଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ

en: Music
or: ସଙ୍ଗୀତ

en: music
or: ସଙ୍ଗୀତ

en: Photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: photos
or: ଫୋଟୋଗୁଡ଼ିକ

en: Pictures
or: ଚିତ୍ରଗୁଡିକ

en: pictures
or: ଛବିଗୁଡ଼ିକ

en: Projects
or: ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ୍ଗୁଡିକ

en: projects
or: ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Public
or: ସାର୍ବଜନୀନ

en: public
or: ସର୍ବସାଧାରଣ

en: Share
or: ସହଭାଗ

en: share
or: ସହଭାଗ

en: Templates
or: ନମୁନାଗୁଡିକ

en: templates
or: ନମୁନାଗୁଡ଼ିକ

en: Videos
or: ଭିଡିଓ

en: videos
or: ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ
