xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Applications
ro: Aplicații

en: applications
ro: aplicații

en: Documents
ro: Documente

en: documents
ro: documente

en: Download
ro: Descărcări

en: download
ro: descărcări

en: Downloads
ro: Descărcări

en: downloads
ro: descărcări

en: Movies
ro: Filme

en: movies
ro: filme

en: Music
ro: Muzică

en: music
ro: muzică

en: Photos
ro: Fotografii

en: photos
ro: fotografii

en: Pictures
ro: Poze

en: pictures
ro: poze

en: Projects
ro: Proiecte

en: projects
ro: proiecte

en: Share
ro: Partajat

en: share
ro: partajat

en: Templates
ro: Șabloane

en: templates
ro: șabloane

en: Videos
ro: Video

en: videos
ro: video
