xdg-user-dirs 0.12 - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Applications
sk: Aplikácie

en: applications
sk: aplikácie

en: Desktop
sk: Plocha

en: desktop
sk: plocha

en: Documents
sk: Dokumenty

en: documents
sk: dokumenty

en: Download
sk: Stiahnuté

en: download
sk: stiahnuté

en: Downloads
sk: Stiahnuté

en: downloads
sk: stiahnuté

en: Movies
sk: Filmy

en: movies
sk: filmy

en: Music
sk: Hudba

en: music
sk: hudba

en: Photos
sk: Fotky

en: photos
sk: fotky

en: Pictures
sk: Obrázky

en: pictures
sk: obrázky

en: Projects
sk: Projekty

en: projects
sk: projekty

en: Public
sk: Verejné

en: public
sk: verejné

en: Share
sk: Zdieľané

en: share
sk: zdieľané

en: Templates
sk: Šablóny

en: templates
sk: šablóny

en: Videos
sk: Video

en: videos
sk: video
