xdg-user-dirs 0.14 - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Applications
sl: Programi

en: applications
sl: programi

en: Desktop
sl: Namizje

en: desktop
sl: namizje

en: Documents
sl: Dokumenti

en: documents
sl: dokumenti

en: Download
sl: Prejemi

en: download
sl: prejemi

en: Downloads
sl: Prejemi

en: downloads
sl: prejemi

en: Movies
sl: Filmi

en: movies
sl: filmi

en: Music
sl: Glasba

en: music
sl: glasba

en: Photos
sl: Fotografije

en: photos
sl: fotografije

en: Pictures
sl: Slike

en: pictures
sl: slike

en: Projects
sl: Projekti

en: projects
sl: projekti

en: Public
sl: Javno

en: public
sl: javno

en: Share
sl: Souporaba

en: share
sl: souporaba

en: Templates
sl: Predloge

en: templates
sl: predloge

en: Videos
sl: Video

en: videos
sl: video
