xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Applications
ta: பயன்பாடுகள்

en: applications
ta: பயன்பாடுகள்

en: Desktop
ta: பணிமேடை

en: desktop
ta: பணிமேடை

en: Documents
ta: ஆவணங்கள்

en: documents
ta: ஆவணங்கள்

en: Download
ta: பதிவிறக்கம்

en: download
ta: பதிவிறக்கம்

en: Downloads
ta: பதிவிறக்கங்கள்

en: downloads
ta: பதிவிறக்கங்கள்

en: Movies
ta: மூவிஸ்

en: movies
ta: மூவிஸ்

en: Music
ta: இசை

en: music
ta: இசை

en: Photos
ta: நிழற்படங்கள்

en: photos
ta: நிழற்படங்கள்

en: Pictures
ta: படங்கள்

en: pictures
ta: படங்கள்

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: projects
ta: திட்டங்கள்

en: Public
ta: பொதுவான

en: public
ta: பொதுவான

en: Share
ta: பகிர்

en: share
ta: பகிர்

en: Templates
ta: மாதிரிஉருக்கள்

en: templates
ta: மாதிரிஉருக்கள்

en: Videos
ta: வீடியோக்கள்

en: videos
ta: வீடியோக்கள்
