xdg-user-dirs 0.11-pre1 - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Applications
th: โปรแกรม

en: applications
th: โปรแกรม

en: Desktop
th: พื้นโต๊ะ

en: desktop
th: พื้นโต๊ะ

en: Documents
th: เอกสาร

en: documents
th: เอกสาร

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: download
th: ดาวน์โหลด

en: Downloads
th: ดาวน์โหลด

en: downloads
th: ดาวน์โหลด

en: Movies
th: ภาพยนตร์

en: movies
th: ภาพยนตร์

en: Music
th: ดนตรี

en: music
th: ดนตรี

en: Photos
th: ภาพถ่าย

en: photos
th: ภาพถ่าย

en: Pictures
th: รูปภาพ

en: pictures
th: รูปภาพ

en: Projects
th: โครงการ

en: projects
th: โครงการ

en: Public
th: สาธารณะ

en: public
th: สาธารณะ

en: Share
th: ใช้ร่วมกัน

en: share
th: ใช้ร่วมกัน

en: Templates
th: เทมเพลต

en: templates
th: เทมเพลต

en: Videos
th: วีดิทัศน์

en: videos
th: วีดิทัศน์
