xdg-user-dirs 0.14 - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Applications
uk: Програми

en: applications
uk: програми

en: Desktop
uk: Стільниця

en: desktop
uk: стільниця

en: Documents
uk: Документи

en: documents
uk: документи

en: Download
uk: Завантаження

en: download
uk: завантаження

en: Downloads
uk: Завантажене

en: downloads
uk: завантажене

en: Movies
uk: Фільми

en: movies
uk: фільми

en: Music
uk: Музика

en: music
uk: музика

en: Photos
uk: Фотографії

en: photos
uk: фотографії

en: Pictures
uk: Картинки

en: pictures
uk: картинки

en: Projects
uk: Проекти

en: projects
uk: проекти

en: Public
uk: Загальне

en: public
uk: загальне

en: Share
uk: Спільне

en: share
uk: спільне

en: Templates
uk: Шаблони

en: templates
uk: шаблони

en: Videos
uk: Відео

en: videos
uk: відео
