xdg-user-dirs 0.12 - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Applications
vi: Ứng dụng

en: applications
vi: ứng dụng

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: desktop
vi: màn hình nền

en: Documents
vi: Tài liệu

en: documents
vi: tài liệu

en: Download
vi: Tải về

en: download
vi: tải về

en: Downloads
vi: Bản tải về

en: downloads
vi: bản tải về

en: Movies
vi: Phim

en: movies
vi: phim

en: Music
vi: Nhạc

en: music
vi: nhạc

en: Photos
vi: Ảnh chụp

en: photos
vi: ảnh chụp

en: Pictures
vi: Ảnh

en: pictures
vi: ảnh

en: Projects
vi: Dự án

en: projects
vi: dự án

en: Public
vi: Công

en: public
vi: công

en: Share
vi: Chia sẻ

en: share
vi: chia sẻ

en: Templates
vi: Mẫu

en: templates
vi: mẫu

en: Videos
vi: Ảnh động

en: videos
vi: ảnh động
