xdg-user-dirs 0.14 - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Applications
ast: Aplicaciones

en: applications
ast: aplicaciones

en: Desktop
ast: Escritoriu

en: desktop
ast: escritoriu

en: Documents
ast: Documentos

en: documents
ast: documentos

en: Download
ast: Descarga

en: download
ast: descarga

en: Downloads
ast: Descargues

en: downloads
ast: descargues

en: Movies
ast: Películes

en: movies
ast: películes

en: Music
ast: Música

en: music
ast: música

en: Photos
ast: Semeyes

en: photos
ast: semeyes

en: Pictures
ast: Imáxenes

en: pictures
ast: imáxenes

en: Projects
ast: Proyeutos

en: projects
ast: proyeutos

en: Public
ast: Públicu

en: public
ast: públicu

en: Share
ast: Compartir

en: share
ast: compartir

en: Templates
ast: Plantíes

en: templates
ast: plantíes
