xdg-user-dirs 0.12 - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Applications
fa: برنامه‌ها

en: applications
fa: برنامه‌ها

en: Desktop
fa: میز‌کار

en: desktop
fa: میز‌کار

en: Documents
fa: سند‌ها

en: documents
fa: سند‌ها

en: Download
fa: بارگیری‌

en: download
fa: بارگیری‌

en: Downloads
fa: بارگیری‌ها

en: downloads
fa: بارگیری‌ها

en: Movies
fa: فیلم‌ها

en: movies
fa: فیلم‌ها

en: Music
fa: موسیقی

en: music
fa: موسیقی

en: Photos
fa: تصویر‌ها

en: photos
fa: تصویر‌ها

en: Pictures
fa: عکس‌ها

en: pictures
fa: عکس‌ها

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: projects
fa: پروژه‌ها

en: Public
fa: عمومی

en: public
fa: عمومی

en: Share
fa: مشترک

en: share
fa: مشترک

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: templates
fa: قالب‌ها

en: Videos
fa: ویدیوها

en: videos
fa: ویدیوها
