xdg-user-dirs - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Desktop
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ

en: desktop
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ

en: Documents
pa: ਦਸਤਾਵੇਜ਼

en: documents
pa: ਦਸਤਾਵੇਜ਼

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Movies
pa: ਮੂਵੀ

en: movies
pa: ਮੂਵੀ

en: Music
pa: ਸੰਗੀਤ

en: music
pa: ਸੰਗੀਤ

en: Photos
pa: ਫੋਟੋ

en: photos
pa: ਫੋਟੋ

en: Pictures
pa: ਤਸਵੀਰਾਂ

en: pictures
pa: ਤਸਵੀਰਾਂ

en: Projects
pa: ਪ੍ਰੋਜੈਕਟ

en: projects
pa: ਪ੍ਰੋਜੈਕਟ

en: Public
pa: ਪਬਲਿਕ

en: public
pa: ਪਬਲਿਕ

en: Share
pa: ਸਾਂਝ

en: share
pa: ਸਾਂਝ

en: Templates
pa: ਨਮੂਨੇ

en: templates
pa: ਨਮੂਨੇ

en: Videos
pa: ਵੀਡਿਓ

en: videos
pa: ਵੀਡਿਓ
