xdg-user-dirs-0.14 - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Applications
sr: Програми

en: applications
sr: програми

en: Desktop
sr: Радна површ

en: desktop
sr: радна површ

en: Documents
sr: Документа

en: documents
sr: документа

en: Download
sr: Преузето

en: download
sr: преузето

en: Downloads
sr: Преузимања

en: downloads
sr: преузимања

en: Movies
sr: Филмови

en: movies
sr: филмови

en: Music
sr: Музика

en: music
sr: музика

en: Photos
sr: Фотографије

en: photos
sr: фотографије

en: Pictures
sr: Слике

en: pictures
sr: слике

en: Projects
sr: Пројекти

en: projects
sr: пројекти

en: Public
sr: Јавно

en: public
sr: јавно

en: Share
sr: Дељено

en: share
sr: дељено

en: Templates
sr: Шаблони

en: templates
sr: шаблони

en: Videos
sr: Видео

en: videos
sr: видео
