xdg-user-dirs 0.17 - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Applications
ar: التطبيقات

en: applications
ar: التطبيقات

en: Desktop
ar: سطح المكتب

en: desktop
ar: سطح المكتب

en: Documents
ar: المستندات

en: documents
ar: المستندات

en: Download
ar: التنزيل

en: download
ar: التنزيل

en: Downloads
ar: التنزيلات

en: downloads
ar: التنزيلات

en: Movies
ar: الأفلام

en: movies
ar: الأفلام

en: Music
ar: الموسيقى

en: music
ar: الموسيقى

en: Photos
ar: الصور الفوتوغرافية

en: photos
ar: الصور الفوتوغرافية

en: Pictures
ar: الصور

en: pictures
ar: الصور

en: Projects
ar: المشاريع

en: projects
ar: المشاريع

en: Public
ar: عام

en: public
ar: عام

en: Share
ar: شارك

en: share
ar: شارك

en: Templates
ar: القوالب

en: templates
ar: القوالب

en: Videos
ar: الفيديوهات

en: videos
ar: الفيديوهات
