xdg-user-dirs 0.12 - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Applications
gl: Aplicativos

en: applications
gl: aplicativos

en: Desktop
gl: Escritorio

en: desktop
gl: escritorio

en: Documents
gl: Documentos

en: documents
gl: documentos

en: Download
gl: Descarga

en: download
gl: descarga

en: Downloads
gl: Descargas

en: downloads
gl: descargas

en: Movies
gl: Filmes

en: movies
gl: filmes

en: Music
gl: Música

en: music
gl: música

en: Photos
gl: Fotos

en: photos
gl: fotos

en: Pictures
gl: Imaxes

en: pictures
gl: imaxes

en: Projects
gl: Proxectos

en: projects
gl: proxectos

en: Public
gl: Público

en: public
gl: público

en: Share
gl: Compartido

en: share
gl: Compartido

en: Templates
gl: Modelos

en: templates
gl: modelos

en: Videos
gl: Vídeos

en: videos
gl: vídeos
