xdg-user-dirs-0.14 - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Applications
kn: ಅನ್ವಯಗಳು

en: applications
kn: ಅನ್ವಯಗಳು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ

en: desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Download
kn: ನಕಲಿಳಿಸು

en: download
kn: ಇಳಿಸು

en: Downloads
kn: ಇಳಿಕೆಗಳು

en: downloads
kn: ಇಳಿಕೆಗಳು

en: Movies
kn: ಚಲನಚಿತ್ರಗಳು

en: movies
kn: ಚಲನಚಿತ್ರಗಳು

en: Music
kn: ಸಂಗೀತ

en: music
kn: ಸಂಗೀತ

en: Photos
kn: ಛಾಯಚಿತ್ರಗಳು

en: photos
kn: ಛಾಯಾಚಿತ್ರಗಳು

en: Pictures
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: pictures
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Projects
kn: ಯೋಜನೆಗಳು

en: projects
kn: ಯೋಜನೆಗಳು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Share
kn: ಹಂಚು

en: share
kn: ಹಂಚು

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Videos
kn: ವಿಡಿಯೊಗಳು

en: videos
kn: ವಿಡಿಯೊಗಳು
