xdg-user-dirs-0.11-pre1 - en to as translation catalogue (28 entries)

en: Applications
as: অনুপ্ৰয়োগ

en: applications
as: অনুপ্ৰয়োগ

en: Desktop
as: ডেস্কট'প

en: desktop
as: ডেস্কট'প

en: Documents
as: ডকুমেন্টবোৰ

en: documents
as: ডকুমেন্টবোৰ

en: Download
as: ডাউন্‌লোড

en: download
as: ডাউন্‌লোড

en: Downloads
as: ডাউন্‌লোডসমূহ

en: downloads
as: ডাউন্‌লোডসমূহ

en: Movies
as: চলচ্চিত্ৰ

en: movies
as: চলচ্চিত্ৰ

en: Music
as: সংগীত

en: music
as: সংগীত

en: Photos
as: ফ'টোবোৰ

en: photos
as: ফ'টোবোৰ

en: Pictures
as: ছবিবোৰ

en: pictures
as: ছবিবোৰ

en: Projects
as: প্ৰকল্পবোৰ

en: projects
as: প্ৰকল্পবোৰ

en: Public
as: সাৰ্বজনীন

en: public
as: সাৰ্বজনীন

en: Share
as: অংশ লোৱা

en: share
as: অংশ লোৱা

en: Templates
as: নমুনাবোৰ

en: templates
as: নমুনাবোৰ

en: Videos
as: ভিডিঅ'বোৰ

en: videos
as: ভিডিঅ'বোৰ
