xdg-user-dirs 0.17 - en to wa translation catalogue (28 entries)

en: Applications
wa: Programes

en: applications
wa: programes

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: desktop
wa: sicribanne

en: Documents
wa: Documints

en: documents
wa: documints

en: Download
wa: Aberwetaedje

en: download
wa: aberwetaedje

en: Downloads
wa: Aberwetaedjes

en: downloads
wa: aberwetaedjes

en: Movies
wa: Fimes

en: movies
wa: fimes

en: Music
wa: Muzike

en: music
wa: muzike

en: Photos
wa: Fotos

en: photos
wa: fotos

en: Pictures
wa: Imådjes

en: pictures
wa: imådjes

en: Projects
wa: Pordjets

en: projects
wa: pordjets

en: Public
wa: Publike

en: public
wa: publike

en: Share
wa: Pårtaedjî

en: share
wa: pårtaedjî

en: Templates
wa: Modeles

en: templates
wa: modeles

en: Videos
wa: Videyos

en: videos
wa: videyos
