Xfce Apps - en to be translation catalogue (317 entries)

en: Capacity:
be: Умяшчальнасць:

en: addr:
be: адрас:

en: Time total:
be: Агулам часу:

en: length
be: працягласць

en: Flushing cache...
be: Захаванне кэшу...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
be: Калі ласка, ўстаўце запісвальны дыск і націсніце Enter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
be: Не атрымалася вызначыць стан дыска. Націсніце "Enter", каб паспрабаваць зноў.

en: CD copying finished successfully.
be: CD паспяхова скапіяваны.

en: Data composition
be: Праект з данымі

en: Adding files to the composition
be: Дадаць файлы ў праект

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Quick Blank
be: Хуткая ачыстка

en: Full Blank (slow)
be: Поўная ачыстка (павольна)

en: Quick Format
be: Хуткае фарматаванне

en: Full Format
be: Поўнае дэфарматаванне

en: Quick Deformat
be: Хуткае дэфарматаванне

en: Full Deformat (slow)
be: Поўнае дэфарматаванне (павольна)

en: Eject the disc
be: Выняць дыск

en: Default value for eject checkbox
be: Прадвызначанае значэнне параметра вымання

en: Blank Disc
be: Ачыстка дыска

en: Burning device
be: Прылада запісу

en: Blank mode
be: Рэжым ачысткі

en: Options
be: Параметры

en: E_ject disk
be: _Выняць дыск

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Blank
be: _Ачысціць

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
be: Устаўлены дыск ужо пусты.

note: these ones we can blank
en: Ready
be: Завершана

en: No disc detected in the drive.
be: У дыскаводзе не выяўлена дыска.

en: Disc is not erasable.
be: Дыск немагчыма ачысціць.

en: Blanking disc...
be: Ачыстка...

en: Done
be: Завершана

en: Failure
be: Хіба

en: Unable to grab the drive.
be: Немагчыма захапіць дыскавод.

en: Image
be: Вобраз

en: Show volume name
be: Паказваць назву раздзела

en: Show a text entry for the name of the volume
be: Паказваць тэкставы радок для назвы раздзела

en: Burn Composition
be: Запіс праекта

en: Composition name
be: Назва праекта

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
be: <small>Хочаце змяніць прадвызначаную назву праекта?</small>

en: _Dummy write
be: _Сімуляваць запіс

en: Stream _Recording
be: Струменевы за_піс

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
be: Толькі стварыць _ISO

en: _Burn Composition
be: _Запісаць праект

en: Could not create destination ISO file: %s
be: Немагчыма стварыць мэтавы файл ISO: %s

en: Writing ISO...
be: Запіс ISO...

en: An error occurred in the burn backend.
be: У праграме запісу дыскаў адбылася памылка.

en: The write mode is not supported currently.
be: Рэжым запісу на дадзены момант не падтрымліваецца.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
be: Немагчыма стварыць зыходную структуру ISO.

en: Burn image
be: Запісаць вобраз

note: file
en: Image to burn
be: Вобраз для запісу

en: All files
be: Усе файлы

en: ISO images
be: Вобразы ISO

en: _Quit after success
be: _Выйсці пасля паспяховага завяршэння

en: _Burn image
be: _Запісаць вобраз

en: Burn mode is not currently implemented.
be: Рэжым запісу на дадзены момант не падтрымліваецца.

en: An error occurred in the burn backend
be: У праграме запісу дыскаў адбылася памылка

en: Unable to determine image size.
be: Немагчыма вызначыць памер вобраза.

en: Cannot open image.
be: Немагчыма адкрыць вобраз.

en: Burning image...
be: Запіс вобраза...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
be: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Калі ласка, абярыце вобраз для запісу</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
be: Немагчыма дадаць даныя на шматсеансавы дыск ў гэтым рэжыме запісу (скарыстайцеся TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
be: Выяўлены завершаны дыск з данымі. Патрабуецца пусты альбо незавершаны дыск

en: No disc detected in drive
be: У дыскаводзе не выяўлена дыска

en: Cannot recognize state of drive and disc
be: Немагчыма вызначыць стан дыска і дыскавода

en: The selected image does not fit on the inserted disc
be: Памер вобраза перавышае памер дыска

en: Failed to get image size
be: Немагчыма вызначыць памер вобраза

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
be: Пераканайцеся, што абралі патрэбны файл і ў вас ёсць правы на доступ да яго.

en: Audio composition
be: Праект аўдыядыска

en: Welcome
be: Вітаем

en: Copy data CD
be: Скапіяваць CD з данымі

en: CD Reader device
be: Прылада для чытання CD-дыскаў

en: On the _fly
be: У _палёце

en: _Copy CD
be: _Скапіяваць CD

en: Please insert a recordable disc.
be: Калі ласка, ўстаўце запісвальны дыск.

en: Writing CD...
be: Запіс CD...

en: Reading CD...
be: Чытанне CD...

en: Copy data DVD
be: Скапіяваць DVD з данымі

en: DVD Reader device
be: Прылада для чытання DVD

en: _Copy DVD
be: _Капіяваць DVD

en: Create ISO from CD
be: Стварыць ISO з CD

en: Add
be: Дадаць

en: Add the selected file(s) to the composition
be: Дадаць абраны(я) файл(ы) у праект

en: Create directory
be: Стварыць каталог

en: Add a new directory to the composition
be: Дадаць новы каталог у праект

en: Remove
be: Выдаліць

en: Remove the selected file(s) from the composition
be: Выдаліць абраны(я) файл(ы) з праекта

en: Clear
be: Ачысціць

en: Clear the content of the composition
be: Ачысціць змесціва праекта

en: Volume name :
be: Назва раздзела:

en: Contents
be: Змесціва

en: Size
be: Памер

en: Local Path
be: Лакальны шлях

en: You must give a name to the file.
be: Неабходна назваць файл.

en: A file with the same name is already present in the composition.
be: У праекце ўжо ёсць файл з такой назвай.

en: New directory
be: Новы каталог

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
be: Даныя %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
be: %s немагчыма дадаць у праект, бо яго памер перавышае дапушчальны стандартам iso9660 максімум.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
be: %s большы за стандарт ISO9660 level 2. На старых сістэмах альбо ў старых праграмах могуць узнікнуць праблемы.

en: Adding home directory
be: Даданне хатняга каталога

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
be: Вы спрабуеце дадаць у праект хатні каталог. Гэта зойме шмат часу, а памер каталога значна большы за памер дыска. 
    
    Сапраўды хочаце працягнуць?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
be: Файл не быў дададзены, бо ў каталозе ўжо існуе файл з назвай "%s".

en: %s: null pointer
be: %s: паказальнік null

en: %s: out of memory
be: %s: не стае памяці

en: %s: node name not unique
be: %s: назва вузла не ўнікальная

en: %s: %s (code %X)
be: %s: %s (код %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
be: Назва "%s" файла "%s" ужо выкарыстоўваецца

en: OK
be: Добра

en: Show writers only
be: Паказваць толькі прылады, якія могуць запісваць

en: Show speed selection
be: Паказваць выбар хуткасці

en: Show speed selection combo
be: Паказваць спіс хуткасці запісу

en: Show mode selection
be: Абраць рэжым

en: Show mode selection combo
be: Адлюстроўваць спіс рэжымаў запісу

en: Is it a valid combination
be: Гэта правільная камбінацыя

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
be: Ці падтрымліваецца гэты тып дыска вашым абсталяваннем?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
be: У рэжыме ачысткі выводзяцца паведамленні, якія адрозніваюцца ад звычайнага рэжыму

en: _Speed:
be: _Хуткасць:

en: Write _mode:
be: _Рэжым запісу:

en: Empty speed list
be: Спіс хуткасці пусты

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
be: <b>Немагчыма атрымаць спіс хуткасцяў для дыскавода.</b>
    
    Гэта вядомая памылка, якая ўзнікае з пэўнымі дыскаводамі. Калі вы хочаце дапамагчы выправіць яе, звярніцеся да бібліятэкі libburn.
    
    Праект павінен запісацца, але калі ўзнікнуць памылкі, калі ласка, паведаміце нам
    
    <i>Дзякуй!</i>

en: Continue to _show this notice
be: Працягваць _паказваць гэтае апавяшчэнне

en: default
be: прадвызначана

en: Max
be: Максімум

en: A full, but erasable disc is in the drive
be: На дыску ў дыскаводзе няма вольнага месца, але яго можна ачысціць

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
be: Хочаце ачысціць дыск, каб выкарыстаць яго падчас бягучага запісу?

en: Drive can't burn on the inserted disc
be: Дыскавод не можа запісаць на устаўлены дыск

en: Drive is empty
be: Дыскавод пусты

en: Sorry, multisession is not yet supported
be: Выбачайце, працаваць з шматсеансавым запісам пакуль што немагчыма

en: Inserted disc is full
be: На ўстаўленым дыску няма вольнага месца

en: Inserted disc is unsuitable
be: Устаўлены дыск непрыдатны

en: Cannot access drive (it might be in use)
be: Немагчыма атрымаць доступ да дыскавода (магчыма, ён ужо выкарыстоўваецца)

en: Error determining disc
be: Не атрымалася вызначыць дыск

en: Write-once disc, no blanking possible
be: Гэта аднаразовы дыск, немагчыма ачысціць

en: DVD+RW does not need blanking
be: DVD+RW няма неабходнасці ачышчаць

en: Inserted disc is already blank
be: Устаўлены дыск ужо пусты

en: Automatic
be: Аўтаматычна

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
be: З Track Gaps / Track-At-Once (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
be: Некалькі сеансаў / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
be: Колькасць дыскаводаў для запісу ў сістэме

en: Number of drives in the system
be: Колькасць дыскаводаў у сістэме

en: Number of drives in the system (readers and writers)
be: Колькасць дыскаводаў у сістэме (для чытання і запісу)

en: List of devices
be: _Спіс прылад

en: Currently selected device
be: Абраная прылада

note: globals
en: Folder
be: Каталог

en: File
be: Файл

en: Type
be: Тып

en: Filesystem
be: Файлавая сістэма

note: load the user's home dir
en: %s's home
be: Хатні каталог %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
be: Не атрымалася адмантаваць "%s". Прыладу немагчыма выкарыстаць для запісу.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
be: Адкрыць дыялог запісу вобраза, неабавязковы параметр - назва вобраза

en: Open the blank disc dialog
be: Адкрыць дыялог пустога дыска

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
be: Стварыць праект для запісу даных, неабавязковы параметр - файлы і каталогі для дадання ў праект

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
be: Стварыць праект для запісу аўдыё, неабавязковы параметр - файлы і каталогі для дадання ў праект

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
be: Абраць перакадавальнік. Запусціце з --transcoder=list, каб убачыць спіс даступных

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
be: Адкрыць кіраўніка файлаў у вызначаным каталозе, альбо ў бягучым, калі каталог не вызначаны (прадвызначана будзе адкрывацца хатні каталог)

en: Display program version and exit
be: Паказаць версію праграмы і выйсці

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
be: Паказаць галоўную праграму нават калі ў загадным радку вызначана іншае дзеянне.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
be: %s: %s
    Паспрабуйце %s --help, каб атрымаць спіс даступных параметраў.

en: Unable to initialize the burning backend.
be: Немагчыма пачаць запіс.

en: No burners are currently available
be: Даступныя прылады для запісу адсутнічаюць

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
be: Не атрымалася перазапусціць перакадавальнік %s: %s
    	(выкарыстоўваецца базавая рэалізацыя)

en: Image file '%s' does not exist.
be: Файл вобраза "%s" не існуе.

en: New data composition
be: Новы дыск з данымі

en: New audio composition
be: Новы аўдыядыск

en: Blank CD-RW
be: Ачысціць CD-RW

en: Burn Image
be: Запісаць вобраз

en: Refresh
be: Абнавіць

en: Refresh file list
be: Абнавіць спіс файлаў

en: Another cd burning GUI
be: Іншы інтэрфейс для запісу CD

en: Label
be: Адмеціна

en: The text of the label
be: Тэкст адмеціны

en: Show close button
be: Паказваць кнопку закрыцця

en: Determine whether the close button is visible
be: Ці адлюстроўваць кнопку закрыцця

en: Formatting...
be: Фарматаванне...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
be: У гэтым рэжыме запісу немагчыма дадаваць сеансы (скарыстайцеся TAO).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
be: Выяўлены завершаны дыск з данымі. Патрабуецца пусты альбо незавершаны дыск.

en: No disc detected in drive.
be: У дыскаводзе не выяўлена дыска.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
be: Немагчыма вызначыць стан дыска і дыскавода.

en: Formatting failed.
be: Не атрымалася адфарматаваць.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
be: На ўстаўленым дыску не стае вольнага месца.

en: Burning track %2d/%d...
be: Запіс трэка %2d/%d...

en: Burning composition...
be: Запіс праекта...

en: standby
be: чаканне

en: ending
be: завяршэнне

en: failing
be: не атрымалася

en: unused
be: невыкарыстана

en: abandoned
be: забаронена

en: ended
be: завершана

en: aborted
be: скасавана

en: no info
be: звесткі адсутнічаюць

en: Writing Lead-In...
be: Запіс Lead-In...

en: Writing Lead-Out...
be: Запіс Lead-Out...

en: Writing pregap...
be: Запіс pregap...

en: Closing track...
be: Закрыццё трэка...

en: Closing session...
be: Закрыццё сеанса...

en: see console
be: зазірніце ў кансоль

en: User Aborted
be: Скасавана карыстальнікам

en: Preferences
be: Налады

en: Tune how Xfburn behaves
be: Наладка паводзін Xfburn

en: Temporary directory
be: Каталог часовых файлаў

en: _Clean temporary directory on exit
be: _Падчас выхаду ачышчаць каталог часовых файлаў

en: File browser
be: Прагляд файлаў

en: Show _hidden files
be: Паказваць _схаваныя файлы

en: Show human_readable filesizes
be: Сцісла адлюстроўваць _памеры файлаў

en: General
be: Асноўныя

en: Devices
be: Прылады

en: Detected devices
be: Выяўленыя прылады

en: Name
be: Назва

en: Revision
be: Рэвізія

en: Node
be: Вузел

en: Write CD-R
be: Запісаць CD-R

en: Write CD-RW
be: Запісаць CD-RW

en: Write DVD-R
be: Запісаць DVD-R

en: Write DVD-RAM
be: Запісаць DVD-RAM

en: Write Blu-ray
be: Запісаць Blu-ray

en: Sc_an for devices
be: _Шукаць прылады

en: Show warning on _empty speed list
be: _Папярэджваць аб пустым спісе хуткасці

en: FIFO buffer size (in kb)
be: Памер буфера FIFO (кБ)

en: _Close
be: _Закрыць

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
be: Змены набудуць моц пасля перазапуску праграмы.

note: label
en: Initializing...
be: Ініцыялізацыя...

en: Estimated writing speed:
be: Чаканая хуткасць запісу:

en: unknown
be: невядома

en: FIFO buffer:
be: Буфер FIFO:

en: Device buffer:
be: Буфер прылады:

note: action buttons
en: _Stop
be: _Спыніць

en: Close
be: Закрыць

en: Are you sure you want to abort?
be: Сапраўды скасаваць?

en: Min. fill was %2d%%
be: Мінімум запаўнення %2d%%

en: Aborted
be: Скасавана

en: Formatted.
be: Адфарматавана.

en: Failed
be: Хіба

en: Cancelled
be: Скасавана

en: Completed
be: Завершана

en: Aborting...
be: Скасаванне...

en: Select command
be: Абярыце загад

en: File(s) to add to composition
be: Файлы, што неабходна дадаць у праект

en: Welcome to Xfburn!
be: Вітаем у Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
be: <big>Запісаць _вобраз</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
be: <big>Дыск з да_нымі</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
be: Стварыць дыск з разнастайнымі данымі

en: <big>_Blank Disc</big>
be: <big>_Ачыстка дыска</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
be: Падрыхтаваць перазапісвальны дыск для запісу

en: <big>_Audio CD</big>
be: <big>_Аўдыядыск</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
be: Аўдыядыск для звычайных аўдыяпрайгравальнікаў

en: What files can get burned to an audio CD?
be: Якія файлы неабходна запісаць на аўдыядыск?

en: Pos
be: Пазіцыя

en: Length
be: Працягласць

en: Artist
be: Выканаўца

en: Title
be: Назва

en: Filename
be: Назва файла

en: Cannot burn audio onto a DVD.
be: Немагчыма запісаць аўдыязапіс на DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
be: Можна запісаць максімум 99 трэкаў.

en: A problem with the burn backend occurred.
be: З праграмай запісу дыскаў узнікла праблема.

en: Proceed to Burn
be: Пачаць запіс

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
be: Вы спрабуеце запісаць больш даных, чым можа памясціцца на дыску.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
be: Падчас наладкі рухавіка запісу адбылася памылка

en: basic
be: базавы

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
be: Базавы перакадавальнік убудаваны ў праграму, яму не патрабуюцца вонкавыя
    бібліятэкі. Але ён можа апрацоўваць
    толькі несціснутыя .wav-файлы.
    
    Калі вы хочаце запісваць аўдыяфайлы 
    іншага тыпу, скампілюйце xfburn
    з падтрымкай gstreamer.

en: File %s does not have a .wav extension
be: У файле %s няма нічога з пашырэннем .wav

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
be: У файле %s няма несціснутых гукавых даных фармату PCM

en: Could not stat %s: %s
be: Немагчыма атрымаць звесткі ад %s: %s

en: Could not open %s.
be: Немагчыма адкрыць %s.

en: Could not open %s: %s
be: Немагчыма адкрыць %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
be: Падчас наладкі gstreamer для перакадавальніка адбылася памылка

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
be: %s адсутнічае.
    
    У вас не ўсталявана дэкадавальнікаў, што могуць апрацаваць гэты файл. 
    Магчыма, яны ёсць у пакунку gst-plugins.

en: File content has a decoder but is not audio.
be: У змесціва файла ёсць дэкадавальнік, але яно не аўдыё.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
be: Для стварэння аўдыяпраектаў выкарыстоўваюцца бібліятэкі
    gstreamer.
    
    Будуць падтрымлівацца ўсе тыпы файлаў,
    калі ўсталяваныя неабходныя ўбудовы.
    Калі фармат файла не вызначаецца,
    пераканайцеся, што ўсталяваныя ўбудовы gstreamer: good, bad, ugly.

en: No information available on which plugin is required.
be: Інфармацыі пра тое, якая ўбудова патрабуецца, няма.

en: Required plugins:
be: Патрэбныя ўбудовы:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
be: Падчас ідэнтыфікацыі "%s" gstreamer адбылася памылка

en: A plugin
be: Убудова

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
be: Gstreamer не пачаў перакадоўваць (сышоў час)

en: Failed to change songs while transcoding
be: Падчас перакадавання немагчыма змяніць песню

en: none
be: няма

en: not implemented
be: яшчэ не рэалізавана

en: Display name
be: Адлюстроўваць назву

en: Device address
be: Адрас прылады

en: Device revision
be: Версія прылады

en: Device Revision
be: Версія прылады

en: Burn speeds supported by the device
be: Падтрымліваемыя прыладай хуткасці запісу

en: Disc status
be: Статус дыска

en: Profile no. as reported by libburn
be: Нумар профілю для libburn

en: Profile name as reported by libburn
be: Назва профілю для libburn

en: Is the disc erasable
be: Ці можна сцерці дыск

en: Can burn CDR
be: Можа запісваць на CDR

en: Can burn CDRW
be: Можа запісваць на CDRW

en: Can burn DVDR
be: Можа запісваць на DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
be: Можа запісваць на DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
be: Можа запісваць на DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
be: Можа запісваць на Blu-ray

en: libburn TAO block types
be: Тыпы блокаў TAO libburn

en: libburn SAO block types
be: Тыпы блокаў SAO libburn

en: libburn RAW block types
be: Тыпы блокаў RAW libburn

en: libburn PACKET block types
be: Тыпы блокаў PACKET libburn

en: _Files
be: _Файлы

en: New _data composition
be: Новы праект з _данымі

en: New _audio composition
be: Новы _аўдыяпраект

en: _Close composition
be: _Закрыць праект

en: _Quit
be: _Выхад

en: _Edit
be: _Рэдагаваць

en: Prefere_nce
be: _Налады

en: _Action
be: _Дзеянне

en: _View
be: Вы_гляд

en: Show Toolbars
be: Паказваць панэлі _інструментаў

en: Show Filebrowser
be: Паказваць кіраўніка файлаў

en: _Help
be: _Даведка

en: About
be: Аб праграме

en: Rename
be: Змяніць назву

en: Rename Artist
be: Змяніць выканаўцу

en: Rename Title
be: Змяніць назву

en: Data Composition
be: Праект з данымі

en: Disk Burning
be: Запіс дыскаў

en: CD and DVD burning application
be: Запіс CD і DVD

en: Burn Image (xfburn)
be: Запісаць вобраз (xfburn)

en: A simple CD burning tool
be: Просты інструмент для запісу CD-дыскаў

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
be: Xfburn – простая праграма для запісу CD/DVD-дыскаў на бібліятэках libburnia. Яна можа ачышчаць CD/DVD(-RW) дыскі, запісваць і ствараць вобразы iso, аўдыя-CD, запісваць іншыя даныя на CD альбо DVD. Яна стабільна працуе і распрацоўваецца.
