Xfce Apps - en to cs translation catalogue (317 entries)

en: Capacity:
cs: Kapacita:

en: addr:
cs: adr:

en: Time total:
cs: Celkový čas:

en: length
cs: délka

en: Flushing cache...
cs: Vyprazdňování vyrovnávací paměti…

en: Please insert a recordable disc and hit enter
cs: Vložte zapisovatelný disk a stiskněte enter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
cs: Nepodařilo se určit stav disku, zkuste to znovu stiskem klávesy Enter.

en: CD copying finished successfully.
cs: Kopírování CD úspěšně dokončeno.

en: Data composition
cs: Datová kompozice

en: Adding files to the composition
cs: Přidání souborů do kompozice

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Quick Blank
cs: Rychlé smazání

en: Full Blank (slow)
cs: Kompletní smazání (pomalé)

en: Quick Format
cs: Rychlé formátování

en: Full Format
cs: Kompletní formátování

en: Quick Deformat
cs: Rychlé deformátování

en: Full Deformat (slow)
cs: Kompletní deformátování (pomalé)

en: Eject the disc
cs: Vysunout disk

en: Default value for eject checkbox
cs: Výchozí hodnota zaškrtávacího tlačítka pro vysunutí

en: Blank Disc
cs: Vymazat disk

en: Burning device
cs: Zapisovací zařízení

en: Blank mode
cs: Režim mazání

en: Options
cs: Možnosti

en: E_ject disk
cs: _Vysunout disk

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Blank
cs: _Prázdné

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
cs: Vložený disk je již prázdný.

note: these ones we can blank
en: Ready
cs: Připraven

en: No disc detected in the drive.
cs: V jednotce nebyl nalezen disk.

en: Disc is not erasable.
cs: Disk není smazatelný.

en: Blanking disc...
cs: Mazání disku...

en: Done
cs: Dokončeno

en: Failure
cs: Chyba

en: Unable to grab the drive.
cs: Nelze pracovat s jednotkou.

en: Image
cs: Bitová kopie

en: Show volume name
cs: Zobrazovat název svazku

en: Show a text entry for the name of the volume
cs: Zobrazovat textovou položku pro název svazku

en: Burn Composition
cs: Vypálit kompozici

en: Composition name
cs: Název kompozice

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
cs: <small>Chcete změnit výchozí název kompozice?</small>

en: _Dummy write
cs: _Simulace zápisu

en: Stream _Recording
cs: Záznam st_reamu

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
cs: Pouze vytvořit obraz _ISO

en: _Burn Composition
cs: _Vypálit kompozici

en: Could not create destination ISO file: %s
cs: Nelze vytvořit cílový soubor ISO: %s

en: Writing ISO...
cs: Zapisování obrazu ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
cs: Při zápisu do souboru ISO došlo k chybě: %s

en: An error occurred in the burn backend.
cs: Došlo k chybě v backendu pro vypalování.

en: The write mode is not supported currently.
cs: Režim zápisu není zatím podporován.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
cs: Nelze vytvořit strukturu zdroje obrazu ISO.

en: Burn image
cs: Vypálit bitovou kopii

note: file
en: Image to burn
cs: Bitová kopie k vypálení

en: All files
cs: Všechny soubory

en: ISO images
cs: Bitové kopie ISO

en: _Quit after success
cs: _Ukončit po úspěšném dokončení

en: _Burn image
cs: _Vypálit bitovou kopii

en: Burn mode is not currently implemented.
cs: Režim vypalování není zatím implementován

en: An error occurred in the burn backend
cs: Došlo k chybě v backendu pro vypalování

en: Unable to determine image size.
cs: Nelze zjistit velikost bitové kopie.

en: Cannot open image.
cs: Nelze otevřít bitovou kopii.

en: Burning image...
cs: Vypalování bitové kopie...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
cs: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Zvolte bitovou kopii, kterou chcete vypálit</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
cs: V tomto režimu zápisu nelze přidat další data na disk typu multisession (použijte místo něj TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
cs: Byl nalezen uzavřený disk s daty. Je vyžadován prázdný nebo neuzavřený disk

en: No disc detected in drive
cs: V jednotce nebyl nalezen disk

en: Cannot recognize state of drive and disc
cs: Nelze rozpoznat stav jednotky a disku

en: The selected image does not fit on the inserted disc
cs: Vybranou bitovou kopii nelze uložit na vložený disk

en: Failed to get image size
cs: Nelze zjistit velikost bitové kopie

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
cs: Ujistěte se, že jste vybrali platný soubor a máte k němu odpovídající oprávnění pro přístup.

en: Audio composition
cs: Hudební kompozice

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Copy data CD
cs: Kopírovat datové CD

en: CD Reader device
cs: Zařízení pro čtení CD

en: On the _fly
cs: Pří_mo

en: _Copy CD
cs: _Kopírovat CD

en: Please insert a recordable disc.
cs: Vložte zapisovatelný disk.

en: Writing CD...
cs: Zapisování CD...

en: Reading CD...
cs: Čtení CD...

en: Copy data DVD
cs: Kopírovat datové DVD

en: DVD Reader device
cs: Zařízení pro čtení DVD

en: _Copy DVD
cs: Z_kopírovat DVD

en: Create ISO from CD
cs: Vytvořit obraz ISO z CD

en: Add
cs: Přidat

en: Add the selected file(s) to the composition
cs: Přidat vybrané soubory do kompozice

en: Create directory
cs: Vytvořit adresář

en: Add a new directory to the composition
cs: Přidat nový adresář do kompozice

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove the selected file(s) from the composition
cs: Odebrat vybrané soubory z kompozice

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear the content of the composition
cs: Vymazat obsah kompozice

en: Volume name :
cs: Název svazku:

en: Contents
cs: Obsah

en: Size
cs: Velikost

en: Local Path
cs: Místní cesta

en: You must give a name to the file.
cs: Musíte vložit název souboru.

en: A file with the same name is already present in the composition.
cs: V kompozici již existuje soubor se stejným názvem.

en: New directory
cs: Nový adresář

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
cs: Soubor %s nelze přidat do kompozice, protože překročil maximální povolenou velikost souboru podle specifikace iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
cs: %s je větší než umožňuje norma ISO 9660 Level 2. To může způsobit problémy u starých systémů či softwaru.

en: Adding home directory
cs: Přídává se domovský adresář

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
cs: Rozhodli jste se přidat váš domovský adresář do kompozice. Tato akce může trvat velmi dlouhou dobu a velikost obsahu může být příliš velká pro umístění na disk.
    
    Opravdu chcete pokračovat?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
cs: Soubor s názvem "%s" již v tomto adresáři existuje, proto nebyl přidán.

en: %s: null pointer
cs: %s: ukazatel má hodnotu null

en: %s: out of memory
cs: %s: nedostatek paměti

en: %s: node name not unique
cs: %s: název uzlu není unikátní

en: %s: %s (code %X)
cs: %s: %s (kód %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
cs: Duplicitní název souboru '%s' pro '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
cs: Při přidávání souborů došlo k chybě (chybám).

en: Show writers only
cs: Zobrazovat pouze vypalovací mechaniky

en: Show speed selection
cs: Zobrazit výběr rychlosti

en: Show speed selection combo
cs: Zobrazit prvek pro výběr rychlosti

en: Show mode selection
cs: Zobrazit výběr režimu

en: Show mode selection combo
cs: Zobrazit prvek pro výběr režimu

en: Is it a valid combination
cs: Je toto platná kombinace?

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
cs: Umožňuje kombinace hardwaru a disku vypálit kompozici?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
cs: Režim mazání zobrazuje jiná stavová hlášení než běžný režim

en: _Speed:
cs: _Rychlost:

en: Write _mode:
cs: Reži_m zápisu:

en: Empty speed list
cs: Prázdný seznam rychlostí

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
cs: <b>Nebylo možné získat z jednotky seznam rychlostí.</b>
    
    Toto je známá chyba, která může nastat u některých mechanik. Prosíme vás, abyste tuto chybu nahlásili na adresu <i>xfburn@xfce.org</i> společně s výstupem na konzoli. Zvýšíte tím šanci, že tato chyba bude v příští verzi opravena.
    
    Vypalování by však stále mělo pracovat. Pokud se přesto objeví potíže, prosíme, abyste nás o nich informovali.
    
    <i>Děkujeme!</i>

en: Continue to _show this notice
cs: Toto upozornění _zobrazit i příště

en: default
cs: výchozí

en: A full, but erasable disc is in the drive
cs: V jednotce je plný, ale smazatelný disk

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
cs: Chcete smazat disk, aby se v budoucnu mohl použít pro vypalování?

en: Drive can't burn on the inserted disc
cs: Jednotka nemůže vypalovat na vložený disk

en: Drive is empty
cs: Jednotka je prázdná!

en: Sorry, multisession is not yet supported
cs: Omlouváme se, ale multisession zatím není podporován

en: Inserted disc is full
cs: Vložený disk je zaplněn

en: Inserted disc is unsuitable
cs: Vložený disk není vhodný

en: Cannot access drive (it might be in use)
cs: Přístup k jednotce nebyl možný (pravděpodobně se používá)

en: Error determining disc
cs: Chyba při rozpoznávání disku

en: Write-once disc, no blanking possible
cs: Toto je disk pouze pro jeden zápis, mazání není možné

en: DVD+RW does not need blanking
cs: Disk DVD-RW není nutné mazat

en: Inserted disc is already blank
cs: Vložený disk je již prázdný

en: Automatic
cs: Automatické

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
cs: S mezerami oddělujícími stopy / Track-At-Once (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
cs: Multi Session (více sekcí) / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
cs: Počet zapisovacích jednotek v systému

en: Number of drives in the system
cs: Počet čtecích jednotek v systému

en: Number of drives in the system (readers and writers)
cs: Počet jednotek v systému (čtecích a zapisovacích)

en: List of devices
cs: Seznam zařízení

en: Currently selected device
cs: Aktuálně vybrané zařízení

note: globals
en: Folder
cs: Složka

en: File
cs: Soubor

en: Type
cs: Typ

en: Filesystem
cs: Systém souborů

note: load the user's home dir
en: %s's home
cs: Domovský adresář uživatele %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
cs: Nepodařilo se odpojit jednotku %s. Jednotku nelze použít k vypalování.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
cs: Otevře dialogové okno pro vypálení bitové kopie, volitelně následované názvem souboru bitové kopie

en: Open the blank disc dialog
cs: Otevřít dialogové okno pro prázdný disk

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
cs: Zahájit datovou kompozici, volitelně následováno soubory nebo adresáři pro přidání do kompozice

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
cs: Zahájit hudební kompozici, volitelně následováno soubory nebo adresáři pro přidání do kompozice

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
cs: Vyberte převodník, pro zobrazení dostupných převodníků spusťte s parametrem --transcoder=list

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
cs: Spustit prohlížeč souborů v zadaném adresáři nebo v aktuálním adresáři, pokud není žádný specifikován (výchozí možností je spuštění v domovském adresáři uživatele)

en: Display program version and exit
cs: Zobrazí informace o verzi programu a ukonči se

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
cs: Zobrazit hlavní program i když je v příkazovém řádku zadána jiná akce.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
cs: %s: %s
    Úplný seznam dostupných možností příkazového řádku získáte příkazem %s --help.

en: Unable to initialize the burning backend.
cs: Nelze inicializovat vypalovací backend.

en: No burners are currently available
cs: Aktuálně nejsou dostupné žádné zapisovací jednotky

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
cs: Inicializace převodníku %s se nezdařila : %s
    	(přepínání na základní implementaci)

en: Image file '%s' does not exist.
cs: Soubor bitové kopie %s neexistuje.

en: New data composition
cs: Nová datová kompozice

en: New audio composition
cs: Nová hudební kompozice

en: Blank CD-RW
cs: Smazat CD-RW

en: Burn Image
cs: Vypálit bitovou kopii

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh file list
cs: Aktualizuje seznam souborů

en: Another cd burning GUI
cs: Další nástroj pro vypalování CD

en: Label
cs: Popisek

en: The text of the label
cs: Text popisku

en: Show close button
cs: Zobrazit tlačítko zavřít

en: Determine whether the close button is visible
cs: Rozezná viditelnost tlačítka zavřít

en: Formatting...
cs: Formátování...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
cs: V tomto režimu zápisu nelze přidat další data na disk typu multisession (použijte místo něj režim TAO).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
cs: Byl nalezen uzavřený disk s daty, požaduje se prázdný nebo neuzavřený disk.

en: No disc detected in drive.
cs: V jednotce nebyl nalezen disk.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
cs: Nelze rozpoznat stav jednotky a disku.

en: Formatting failed.
cs: Formátování se nezdařilo.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
cs: Na vloženému disku není dostatek místa.

en: Burning track %2d/%d...
cs: Vypalování stopy %2d z %d...

en: Burning composition...
cs: Zapisování kompozice...

en: standby
cs: připraveno v pohotovostním režimu

en: ending
cs: dokončuje se

en: failing
cs: selhání

en: unused
cs: nepoužito

en: abandoned
cs: zrušeno

en: ended
cs: ukončeno

en: aborted
cs: přerušeno

en: no info
cs: žádné informace

en: Writing Lead-In...
cs: Zapisování součásti stopy "Lead-In"...

en: Writing Lead-Out...
cs: Zapisování součásti stopy "Lead-Out"...

en: Writing pregap...
cs: Zapisování součásti stopy "pregap"...

en: Closing track...
cs: Uzavírání stopy...

en: Closing session...
cs: Uzavírání session...

en: see console
cs: prohlédnout konzoli

en: User Aborted
cs: Přerušeno uživatelem

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Tune how Xfburn behaves
cs: Vylaďte si chování aplikace Xfburn

en: Temporary directory
cs: Adresář pro dočasné soubory

en: _Clean temporary directory on exit
cs: _Vyčistit adresář pro dočasné soubory při ukončení

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: Show _hidden files
cs: Zobrazit _skryté soubory

en: Show human_readable filesizes
cs: Zobrazit velikosti souborů v _převedených jednotkách

en: General
cs: Obecné

en: Devices
cs: Zařízení

en: Detected devices
cs: Nalezená zařízení

en: Name
cs: Název

en: Revision
cs: Revize

en: Node
cs: Uzel

en: Write CD-R
cs: Zápis CD-R

en: Write CD-RW
cs: Zápis CD-RW

en: Write DVD-R
cs: Zápis DVD-RW

en: Write DVD-RAM
cs: Zápis DVD-RAM

en: Write Blu-ray
cs: Zápis Blu-ray

en: Sc_an for devices
cs: Hled_at zařízení

en: Show warning on _empty speed list
cs: Zobrazovat _varování o prázdném seznamu rychlostí

en: FIFO buffer size (in kb)
cs: Velikost vyrovnávací paměti FIFO (v kilobajtech)

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
cs: Změna tohoto nastavení se projeví po restartování programu.

note: label
en: Initializing...
cs: Inicializace...

en: Estimated writing speed:
cs: Odhadovaná rychlost zápisu:

en: unknown
cs: neznámý

en: FIFO buffer:
cs: Vyrovnávací pamět FIFO:

en: Device buffer:
cs: Vyrovnávací paměť zařízení:

note: action buttons
en: _Stop
cs: Za_stavit

en: Close
cs: Zavřít

en: Are you sure you want to abort?
cs: Opravdu chcete akci zrušit?

en: Min. fill was %2d%%
cs: Minimální naplnění bylo %2d%%

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: Formatted.
cs: Naformátováno.

en: Failed
cs: Selhání

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Aborting...
cs: Přerušuje se...

en: Select command
cs: Vyberte příkaz

en: File(s) to add to composition
cs: Přidání souborů do kompozice

en: Welcome to Xfburn!
cs: Vítejte v aplikaci Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
cs: <big>Vypálit bit_ovou kopii</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
cs: Vypálí předpřipravenou kompozici, např. soubor ISO

en: <big>New _Data Composition</big>
cs: <big>Nová _datová kompozice</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
cs: Vytvoří nový datový disk se soubory dle vašeho výběru

en: <big>_Blank Disc</big>
cs: <big>S_mazat disk</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
cs: Připraví přepisovatelný disk na nové vypalování

en: <big>_Audio CD</big>
cs: <big>_Hudební CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
cs: Hudební CD přehratelné v běžných přehrávačích

en: What files can get burned to an audio CD?
cs: Jaké soubory lze vypálit na hudební CD?

en: Pos
cs: Pozice

en: Length
cs: Délka

en: Artist
cs: Umělec

en: Title
cs: Titulek

en: Filename
cs: Název souboru

en: Cannot burn audio onto a DVD.
cs: Hudbu nelze vypálit na disk DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
cs: Nejvyšší počet stop je 99.

en: A problem with the burn backend occurred.
cs: Nastaly potíže s vypalovacím backendem.

en: Proceed to Burn
cs: Zahájit vypalování

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
cs: Pokoušíte se na disk vypálit více dat, než je možné.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
cs: Při nastavování služby pro vypalování došlo k chybě

en: basic
cs: základní

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
cs: S touto aplikací je dodáván základní
    převodník, který nevyžaduje žádné
    knihovny. Dokáže však zpracovat pouze
    nekomprimované soubory typu .wav.
    Pokud chcete vytvořit hudební kompozice
    z jiných typů souborů, zakompilujte podporu
    knihovny gstreamer.

en: File %s does not have a .wav extension
cs: Soubor %s nemá příponu .wav

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
cs: Soubor %s neobsahuje nekomprimovaný zvuk typu PCM

en: Could not stat %s: %s
cs: Nelze spustit %s: %s

en: Could not open %s.
cs: Nelze otevřít %s.

en: Could not open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
cs: Při nastavování kódovací služby gstreamer došlo k chybě

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
cs: %s není přítomen.
    
    Není nainstalován dekodér pro práci s tímto souborem.
    Pravděpodobně bude nutné získat zásuvné moduly
    v balíčcích gst-plugins-*

en: File content has a decoder but is not audio.
cs: Dekodér pro obsah souboru je k dispozici, ale soubor neobsahuje zvuk.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
cs: Pro vytváření hudebních
    kompozic používá převodník knihovnu gstreamer.
    
    Zvukové soubory jsou podporovány na
    základě instalace odpovídajících zásuvných
    modulů. Není-li zvukový soubor rozeznán,
    ujistěte se, že jsou nainstalovány zásuvné
    moduly 'good', 'bad' a 'ugly' knihovny gstreamer.

en: No information available on which plugin is required.
cs: Nejsou dostupné informace o požadovaném zásuvném modulu.

en: Required plugins:
cs: Požadované zásuvné moduly:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
cs: Při identifikaci položky '%s' gstreamerem došlo k chybě

en: A plugin
cs: Zásuvný modul

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
cs: Aplikace gstreamer nezahájila konverzi (časový limit vypršel)

en: Failed to change songs while transcoding
cs: Změna písní při konverzi se nezdařila

en: none
cs: žádný

en: not implemented
cs: neimplementováno

en: Display name
cs: Název displeje

en: Device address
cs: Adresa zařízení

en: Device revision
cs: Revize zařízení

en: Device Revision
cs: Revize zařízení

en: Burn speeds supported by the device
cs: Rychlosti vypalování podporované zařízením

en: Disc status
cs: Stav disku

en: Profile no. as reported by libburn
cs: Číslo profilu oznámené knihovnou libburn

en: Profile name as reported by libburn
cs: Název profilu oznámený knihovnou libburn

en: Is the disc erasable
cs: Je disk smazatelný?

en: Can burn CDR
cs: Vypaluje média CDR

en: Can burn CDRW
cs: Vypaluje média CDRW

en: Can burn DVDR
cs: Vypaluje média DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
cs: Vypaluje média DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
cs: Vypaluje média DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
cs: Vypaluje média Blu-ray

en: libburn TAO block types
cs: Typ bloku TAO knihovny libburn

en: libburn SAO block types
cs: Typ bloku SAO knihovny libburn

en: libburn RAW block types
cs: Typ bloku RAW knihovny libburn

en: libburn PACKET block types
cs: Typ bloku PACKET knihovny libburn

en: _Files
cs: _Soubory

en: New _data composition
cs: Nová _datová kompozice

en: New _audio composition
cs: Nová _hudební kompozice

en: _Close composition
cs: _Zavřít kompozici

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: _Edit
cs: Ú_pravy

en: Prefere_nce
cs: _Nastavení

en: _Action
cs: _Akce

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Show Toolbars
cs: Zobrazit panely nástrojů

en: Show Filebrowser
cs: Zobrazit prohlížeč souborů

en: _Help
cs: _Nápověda

en: About
cs: O aplikaci

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename Artist
cs: Přejmenovat umělce

en: Rename Title
cs: Přejmenovat titulek

en: Data Composition
cs: Datová kompozice

en: Disk Burning
cs: Vypalování disku

en: CD and DVD burning application
cs: Aplikace pro vypalování CD a DVD

en: Burn Image (xfburn)
cs: Vypálit bitovou kopii (fxburn)

en: A simple CD burning tool
cs: Jednoduchý nástroj k vypalování CD

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
cs: Xfburn je jednoduchý nástroj k vypalování disků založený na knihovnách libburnia. Dokáže vymazat média CD/DVD(-RW), vypalovat a vytvářet bitové kopie ISO, zvuková CD a také vypalovat vlastní kompozice dat na CD nebo DVD. Je stabilní a vývoj stále probíhá.
