Xfce Apps - en to et translation catalogue (292 entries)

en: Time total:
et: Koguaeg:

en: length
et: kestus

en: Flushing cache...
et: Puhvri tühjendamine...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
et: Palun sisesta kirjutatav ketas ja vajuta Enter-klahvi

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
et: Andmekandja oleku tuvastamine ebaõnnestus - uuesti proovimiseks vajuta Enter klahvi.

en: CD copying finished successfully.
et: CD kopeerimine õnnestus.

en: Data composition
et: Andmekogumik

en: Adding files to the composition
et: Lisan faile kogumikku

en: Cancel
et: Tühista

en: Quick Blank
et: Kiirtühjendamine

en: Full Blank (slow)
et: Täielik tühjendamine (aeglane)

en: Quick Format
et: Kiirvormindamine

en: Full Format
et: Täielik vormindamine

en: Quick Deformat
et: Andmete kiirtaastamine

en: Full Deformat (slow)
et: Täielik andmete taastamine (aeglane)

en: Eject the disc
et: Väljasta plaat

en: Default value for eject checkbox
et: Avamise märkeruudu vaikeväärtus

en: Blank Disc
et: Tühi plaat

en: Burning device
et: Kirjutusseade

en: Blank mode
et: Tühjendamisrežiim

en: Options
et: Valikud

en: E_ject disk
et: Plaat välja_statakse

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Blank
et: _Tühjenda

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
et: Sisestatud plaat on juba tühi

note: these ones we can blank
en: Ready
et: Valmis

en: No disc detected in the drive.
et: Kettaseadmes ei õnnestu tuvastada plaati

en: Disc is not erasable.
et: Seda plaati ei saa tühjendada.

en: Blanking disc...
et: Plaadi tühjendamine...

en: Done
et: Valmis

en: Failure
et: Ebaõnnestus

en: Unable to grab the drive.
et: Kettaseadme haaramine ei õnnestu.

en: Image
et: Pilt

en: Show volume name
et: Näita andmekandja nime

en: Show a text entry for the name of the volume
et: Näita andmekandja nime sisestamise välja

en: Burn Composition
et: Kirjuta kogumik plaadile

en: Composition name
et: Kogumiku nimi

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
et: <small>Kas sa soovid muuta vaikimisi kogumiku nime?</small>

en: _Dummy write
et: Kirjutamise peaproov

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
et: Luuakse ainult _ISO-fail

en: _Burn Composition
et: _Kirjuta kogumik plaadile

en: Could not create destination ISO file: %s
et: ISO-faili loomine ebaõnnestus: %s

en: Writing ISO...
et: ISO kirjutamine...

en: An error occurred in the burn backend.
et: Plaadile kirjutamise taustateenuses tekkis viga.

en: The write mode is not supported currently.
et: See kirjutusrežiim pole hetkel toetatud.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
et: ISO-tõmmise lähtestruktuuri loomine ebaõnnestus

en: Burn image
et: Kirjuta tõmmis

note: file
en: Image to burn
et: Kirjutatav tõmmis

en: All files
et: Kõik failid

en: ISO images
et: ISO-tõmmised

en: _Burn image
et: Kirj_uta tõmmis

en: Burn mode is not currently implemented.
et: Kirjutusrežiim pole veel toetatud

en: An error occurred in the burn backend
et: Plaadile kirjutamise taustateenuses tekkis viga

en: Unable to determine image size.
et: Tõmmise mahu tuvastamine ebaõnnestus

en: Cannot open image.
et: Tõmmise avamine ebaõnnestus

en: Burning image...
et: Tõmmise kirjutamine...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
et: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Vali kirjutatav tõmmis</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
et: Multisessioonilist plaati pole selles kirjutusrežiimis võimalik täiendada (kasuta selle asemel TAO-režiimi)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
et: Leidsin andmeid sisaldav suletud andmekandja. Tarvis läheb tühja või täiendatavat andmekandjat

en: No disc detected in drive
et: Kettaseadmes ei õnnestu tuvastada plaati

en: Cannot recognize state of drive and disc
et: Seadme ja andmekandja tuvastamine ebaõnnestus

en: The selected image does not fit on the inserted disc
et: Valitud tõmmis ei mahu sisestatud plaadile

en: Failed to get image size
et: Tõmmise suurust ei õnnestunud tuvastada

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
et: Veendu, et valisid sobiva faili, ning et sa omad sellele ligi pääsemiseks vajalike õigusi.

en: Audio composition
et: Kogumik heliplaadi jaoks

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Copy data CD
et: Kopeeri andme-CD

en: CD Reader device
et: CD-lugeja

en: On the _fly
et: _Lennu pealt

en: _Copy CD
et: _Kopeeri CD

en: Please insert a recordable disc.
et: Palun sisesta plaat, kuhu on võimalik kirjutada.

en: Writing CD...
et: CD kirjutamine...

en: Reading CD...
et: CD lugemine...

en: Copy data DVD
et: Andme-DVD kopeerimine

en: DVD Reader device
et: DVD-lugeja

en: _Copy DVD
et: _Kopeeri DVD

en: Create ISO from CD
et: Loo CD-plaadist ISO

en: Add
et: Lisa

en: Add the selected file(s) to the composition
et: Lisa valitud fail(id) kogumiku

en: Create directory
et: Loo kataloog

en: Add a new directory to the composition
et: Lisa uus kataloog kogumiku

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove the selected file(s) from the composition
et: Eemalda valitud fail(id) kogumikust

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear the content of the composition
et: Puhasta kogumiku sisu

en: Volume name :
et: Andmekandja nimi:

en: Contents
et: Sisu

en: Size
et: Suurus

en: Local Path
et: Kohalik asukoht

en: You must give a name to the file.
et: Sa pead failine nime panema.

en: A file with the same name is already present in the composition.
et: Sellise nimega fail on juba kogumikus olemas.

en: New directory
et: Uus kataloog

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
et: Faili %s ei ole võimalik kogumikku lisada, sest tema suurus ületab ISO9660 standardis ettenähtud suuruse ülepiiri.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
et: %s on suurem, kui ISO9660 standardi 2. tase võimaldab. Vana raudvara ja/või tarkvara kasutamisel võib sellest probleem tekkida.

en: Adding home directory
et: Kodukataloogi lisamine

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
et: Oled lisamas kogumiku oma kodukataloogi. See võtab tõenäoliselt väga kaua aega, ning see võib ühele plaadile mahtumiseks liiga palju ruumi võtta.
    
    Oled kindel, et jätkata?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
et: Fail nimega "%s" on juba selles kasutas olemas, seega seda faili ei lisatud.

en: OK
et: Sobib

en: Show writers only
et: Näidatakse ainult kirjutajaid

en: Show speed selection
et: Näidatakse kiirusevalikut

en: Show speed selection combo
et: Näidatakse kiirusevaliku liitkasti

en: Show mode selection
et: Näidatakse režiimivalikut

en: Show mode selection combo
et: Näidatakse režiimivaliku liitkasti

en: Is it a valid combination
et: On see sobilik kombinatsioon

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
et: Kas riistvara ja plaadi kombinatsioon on kompositsiooni kirjutamiseks sobilik?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
et: Tühjendamisrežiimis on plaatide kohta teistsugused olekuteated, kui tavarežiimis

en: _Speed:
et: Kiiru_s:

en: Write _mode:
et: Kirjutamis_režiim:

en: Empty speed list
et: Kiiruste loend on tühi

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
et: <b>Kettaseadme kiiruste loendi hankimine ebaõnnestus.</b>
    
    Tegu on tuntud veaga, mis esineb mõningate seadmetega. Kui sa soovid seda parandada, siis jätka uurimist libburn'i teegist.
    
    Kirjutamine peaks toimima, kuid kui siiski esineb probleeme, palun anna meile teada.
    
    <i>Täname!</i>

en: Continue to _show this notice
et: Jätkata _selle teate kuvamist

en: default
et: vaikimisi

en: Max
et: Suurim

en: A full, but erasable disc is in the drive
et: Kettaseadmed on täis, kuid kustutatav plaaditüüp

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
et: Kas sa soovid tühjendada ketast, et seda saaks järgneva kirjutamise puhul kasutada?

en: Drive can't burn on the inserted disc
et: Seade ei oska valitud plaadile kirjutada

en: Drive is empty
et: Kettaseade on tühi

en: Inserted disc is full
et: Sisestatud plaadil pole vaba ruumi

en: Inserted disc is unsuitable
et: Sisestatud plaat ei ole sobiv

en: Cannot access drive (it might be in use)
et: Kettaseadme poole ei õnnestu pöördida (ta võib olla kasutusel)

en: Error determining disc
et: Viga plaadi tuvastamisel

en: Write-once disc, no blanking possible
et: Ühekordset plaati ei saa tühjendada

en: DVD+RW does not need blanking
et: DVD+RW-plaati ei pea tühjendama

en: Inserted disc is already blank
et: Sisestatud plaat on juba tühi

en: Automatic
et: Vali automaatselt

en: Number of burners in the system
et: CD/DVD salvestajaid arvutis

en: Number of drives in the system
et: Kettaseadmeid arvutis

en: Number of drives in the system (readers and writers)
et: Kettaseadmeid arvutis (nii lugejaid kui ka kirjutajaid)

en: List of devices
et: Seadmete arv

en: Currently selected device
et: Hetkel valitud seade

note: globals
en: Folder
et: Kataloog

en: File
et: Fail

en: Type
et: Tüüp

en: Filesystem
et: Failisüsteem

note: load the user's home dir
en: %s's home
et: Kasutaja %s kodu

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
et: Seadet '%s' ei õnnestunud lahti haakida. Ketast ei saa kasutada kirjutamiseks.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
et: Ava tõmmise kirjutamise dialoogiaken, kuhu võid lisada ka tõmmisefaili nime

en: Open the blank disc dialog
et: Ava tühja plaadi valikute aken

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
et: Vali kodeerija, mille täpse loendi leiad rakenduse käivitamisel --transcoder=list võtmega

en: Display program version and exit
et: Näita versiooniteavet ja sulge rakendus

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
et: %s: %s
    Käsk %s --help järjestab kõik käsurea valikuid.

en: Unable to initialize the burning backend.
et: Plaadile kirjutamise taustateenuses käivitamisel viga.

en: No burners are currently available
et: Ühtegi CD/DVD salvestajat pole saadaval

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
et: %s kodeerija käivitamine ei õnnestunud: %s
    	(kasutan nüüd baaslahendust)

en: Image file '%s' does not exist.
et: Tõmmisefaili "%s" ei ole olemas.

en: New data composition
et: Uus andmekogumik

en: New audio composition
et: Uus helikogumik

en: Blank CD-RW
et: Tühjenda CD-RW

en: Burn Image
et: Kirjuta tõmmis

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh file list
et: Värskenda failide nimekirja

en: Another cd burning GUI
et: Järjekordne CD-kirjutamise kasutajaliides

en: Label
et: Pealdis

en: The text of the label
et: Tekst pealdisel

en: Show close button
et: Näita sulgemise nuppu

en: Formatting...
et: Vormindamine...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
et: Multisessioonilist plaati pole selles kirjutusrežiimis võimalik täiendada (kasuta selle asemel TAO-režiimi).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
et: Leidsin andmeid sisaldava suletud andmekandja. Tarvis läheb tühja või täiendatavat andmekandjat.

en: No disc detected in drive.
et: Kettaseadmes ei õnnestu tuvastada plaati

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
et: Seadme ja andmekandja oleku tuvastamine ebaõnnestus.

en: Formatting failed.
et: Vormindamine ei õnnestunud.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
et: Sisestatud plaadil pole piisavalt ruumi.

en: Burning track %2d/%d...
et: Kirjutan rada %2d/%d...

en: Burning composition...
et: Kogumiku kirjutamine...

en: standby
et: ootel

en: ending
et: valmiv

en: failing
et: ebaõnnestuv

en: unused
et: kasutamata

en: abandoned
et: hüljatud

en: ended
et: lõpetatud

en: aborted
et: katkestatud

en: no info
et: andmed puuduvad

en: Writing Lead-In...
et: Sissejuhatuse kirjutamine...

en: Writing Lead-Out...
et: Väljajuhatuse kirjutamine...

en: Writing pregap...
et: Eellünga kirjutamine...

en: Closing track...
et: Raja sulgemine...

en: Closing session...
et: Sessiooni sulgemine...

en: see console
et: lisateavet leiad konsoolilt

en: Preferences
et: Eelistused

en: Tune how Xfburn behaves
et: Xfburni käitumise seadistamine

en: Temporary directory
et: Ajutine kataloog

en: _Clean temporary directory on exit
et: _Väljudes ajutine kataloog tühjendatakse

en: File browser
et: Failisirvija

en: Show _hidden files
et: Näidatakse _peidetud faile

en: Show human_readable filesizes
et: Näidatakse _inimloetavaid failisuuruseid

en: General
et: Üldine

en: Devices
et: Seadmed

en: Detected devices
et: Leitud seadmed

en: Name
et: Nimi

en: Revision
et: Versioon

en: Node
et: Sõlm

en: Write CD-R
et: CD-R kirjutamine

en: Write CD-RW
et: CD-RW kirjutamine

en: Write DVD-R
et: DVD-RW kirjutamine

en: Write DVD-RAM
et: DVD-RAM kirjutamine

en: Write Blu-ray
et: Blue-ray kirjutamine

en: Sc_an for devices
et: _Otsi seadmeid

en: FIFO buffer size (in kb)
et: FIFO-puhvri suurus (kb):

en: _Close
et: _Sulge

note: label
en: Initializing...
et: Ettevalmistamine...

en: Estimated writing speed:
et: Eeldatav kirjutuskiirus:

en: unknown
et: teadmata

en: FIFO buffer:
et: FIFO-puhver:

en: Device buffer:
et: Seadme puhver:

note: action buttons
en: _Stop
et: _Peata

en: Close
et: Sulgeda

en: Are you sure you want to abort?
et: Kas sa oled kindel et soovid katkestada?

en: Min. fill was %2d%%
et: Väikseim täitumisaste %2d%%

en: Aborted
et: Katketasin tegevuse

en: Formatted.
et: Vormindatud.

en: Failed
et: Ebaõnnestunud

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Completed
et: Valmis

en: Aborting...
et: Katkestan...

en: Select command
et: Vali käsk

en: File(s) to add to composition
et: Kogumikku lisatav(ad) fail(id)

en: Welcome to Xfburn!
et: Tere tulemast kasutama Xfburn'i!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
et: <big>_Kirjuta tõmmis</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
et: <big>_Uus andmekogumik</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
et: Loo uus andme-CD omavalitud failidega

en: <big>_Blank Disc</big>
et: <big>_Tühjenda plaat</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
et: Valmista korduvkasutatav plaat uueks kirjutamiseks ette

en: <big>_Audio CD</big>
et: <big>_Heli CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
et: Heliplaat, mida saad kasutada tavalistes CD-plaadimängijates

en: What files can get burned to an audio CD?
et: Missuguseid faile saab salvestada heliplaadile?

en: Pos
et: Jrk

en: Length
et: Kestus

en: Artist
et: Esitaja

en: Title
et: Pealkiri

en: Filename
et: Faili nimi

en: Cannot burn audio onto a DVD.
et: DVD-plaadist ei saa heliplaati teha.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
et: Siin võib olla kuni 99 pala.

en: A problem with the burn backend occurred.
et: Plaadile kirjutamise taustateenuses tekkis viga.

en: Proceed to Burn
et: Jätka salvestamisega plaadile

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
et: Sa üritad plaadile rohkem kirjutada, kui sinna mahub.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
et: Plaadile kirjutamise taustateenuse töölepanekul tekkis viga

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
et: Kõige lihtsam kodeerija, mis oskab 
    ilma väliste teekideta
    kasutada pakkimata .wav faile
    on rakenduses olemas.
    Kui aga soovid luua plaate muude
    helifailide alusel, siis palun kompileeri
    rakendus nii, et gstreamer oleks
    toetatud.

en: File %s does not have a .wav extension
et: Failil %s puudub .wav laiend

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
et: Failis %s ei leidu pakkimata PCM wave-tüüpi heliriba

en: Could not open %s.
et: %s avamine ei õnnestunud.

en: Could not open %s: %s
et: %s avamine ei õnnestunud: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
et: Gstreamer'i ettevalmistamisel kodeerimiseks tekkis viga

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
et: %s on puudu.
    
    Selle faili kasutamiseks puudub sinu arvutis sobilik kodek.
    Ilmselt leiad selle mõnest gst-plugins-* pakist.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
et: Helikogumiku loomisel kasutame gstreamer'i
    meediaraamistikku ja sellega kaasnevaid teeke.
    
    Kui õiged gstreamer'i pistikprogrammid on  paigaldatud,
    siis peaks sisuliselt kõiki helifaile saama kasutada.
    Kui mõni helifail ei ole tuvastatav, siis palun kontrolli,
    et 'good', 'bad' ja 'ugly' tüüpi gstreamer'i pakid
    on arvutisse paigaldatud.

en: No information available on which plugin is required.
et: Puudub teave selle kohta, missugune pistikprogramm on nõutav.

en: Required plugins:
et: Nõutavad pistikprogrammid:

en: A plugin
et: Pistikprogramm

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
et: Gstreamer ei olnud valmis alustama kodeerimist (aegumise tõttu)

en: Failed to change songs while transcoding
et: Kodeerimise ajal palade vahetamine ei õnnestunud

en: none
et: mitte midagi

en: not implemented
et: pole kasutusel

en: Display name
et: Kuvatav nimi

en: Device address
et: Seadme aadress

en: Device revision
et: Seadme versioon

en: Device Revision
et: Seadme versioon

en: Burn speeds supported by the device
et: Seadmes toetatavad kirjutuskiirused

en: Disc status
et: Plaadi staatus

en: Profile no. as reported by libburn
et: Libburn'i poolt teada antud profiili number

en: Profile name as reported by libburn
et: Libburn'i poolt teada antud profiili nimi

en: Is the disc erasable
et: Kas see plaat on kustutatav

en: Can burn CDR
et: Oskab kirjutada CDR-plaadile

en: Can burn CDRW
et: Oskab kirjutada CDRW-plaadile

en: Can burn DVDR
et: Oskab kirjutada DVDR-plaadile

en: Can burn DVDPLUSR
et: Oskab kirjutada DVDPLUSR-plaadile

en: Can burn DVDRAM
et: Oskab kirjutada DVDRAM-plaadile

en: Can burn Blu-ray
et: Oskab kirjutada Blu-ray-plaadile

en: libburn TAO block types
et: libburn TAO blokitüübid

en: libburn SAO block types
et: libburn SAO blokitüübid

en: libburn RAW block types
et: libburn RAW blokitüübid

en: libburn PACKET block types
et: libburn PACKET blokitüübid

en: _Files
et: _Failid

en: New _data composition
et: Uus _andmekogumik

en: New _audio composition
et: Uus _helikogumik

en: _Close composition
et: _Sulge kogumik

en: _Quit
et: _Sulge

en: _Edit
et: Muu_da

en: Prefere_nce
et: _Eelistused

en: _Action
et: _Tegevused

en: _View
et: _Vaade

en: Show Toolbars
et: Näita tööriistariba

en: Show Filebrowser
et: Näita failisirvijat

en: _Help
et: _Abi

en: About
et: Te_ave

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename Artist
et: Muuda esitaja nime

en: Rename Title
et: Muuda pealkirja

en: Data Composition
et: Andmekogumik

en: Disk Burning
et: Andmekandjate kirjutamine

en: CD and DVD burning application
et: Rakendus CD- ja DVD-plaatide kirjutamiseks

en: Burn Image (xfburn)
et: Kirjuta tõmmis (xfburn)

en: A simple CD burning tool
et: Lihtne tarvik CD-plaatide kirjutamiseks

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
et: Xfburn on lihtne libburnia teeki kasutav CD ja DVD plaatide salvestamise tarvik. Tema abil saad kustutada CD/DVD(-RW) plaate, luua ja salvestada ISO-tõmmiseid, heliplaate, samuti isiklikke andmeplaate nii CD, kui DVD plaatidel Tegemist on stabiilse rakendusega, mida jätkuvalt arendatakse edasi.
