Xfce Apps - en to eu translation catalogue (317 entries)

en: Capacity:
eu: Edukiera:

en: addr:
eu: helb:

en: Time total:
eu: Denbora guztira:

en: length
eu: luzera

en: Flushing cache...
eu: Katxea garbitzen...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
eu: Mesedez disko grabagarri bat sartu.

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
eu: Ezin da disko egoera zehaztu - enter sakatu berriz saiatzeko.

en: CD copying finished successfully.
eu: CD kopiak behar bezala amaitu du.

en: Data composition
eu: Datu konposizioa

en: Adding files to the composition
eu: Konposizioari fitxategiak gehitzen

en: Cancel
eu: Utzi

en: Quick Blank
eu: Garbitze bizkorra

en: Full Blank (slow)
eu: Garbitze sakona (geldoa)

en: Quick Format
eu: Formateatze bizkorra

en: Full Format
eu: Formateatze sakoan

en: Quick Deformat
eu: Deformateatze bizkorra

en: Full Deformat (slow)
eu: Deformateatze sakona (geldoa)

en: Eject the disc
eu: Atera diskoa

en: Default value for eject checkbox
eu: Atera kontrol-kutxaren lehenetsitako balioa

en: Blank Disc
eu: Disko hutsa

en: Burning device
eu: Grabatze gailua

en: Blank mode
eu: Garbitze modua

en: Options
eu: Aukerak

en: E_ject disk
eu: Diskoa a_tera

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
eu: Ut_zi

en: _Blank
eu: _Hutsa

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
eu: Sartutako diskoa dagoeneko zurian dago.

note: these ones we can blank
en: Ready
eu: Prest

en: No disc detected in the drive.
eu: Ez da diskorik atzeman gailuan.

en: Disc is not erasable.
eu: Diskoa ezin da ezabatu.

en: Blanking disc...
eu: Diskoa garbitzen...

en: Done
eu: Eginda

en: Failure
eu: Huts

en: Unable to grab the drive.
eu: Ezin da gailua eskuratu.

en: Image
eu: irudia

en: Show volume name
eu: Ikusi bolumen izena

en: Show a text entry for the name of the volume
eu: Ikusi testu sarrera bat bolumen izenarekin

en: Burn Composition
eu: Konposizioa grabatu

en: Composition name
eu: Konposizio izena

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
eu: <small>Lehenetsitako konposizio izena aldatu nahi al duzu?</small>

en: _Dummy write
eu: _Gezurrezko grabatzea

en: Burn_Free
eu: Grabaketa _Librea

en: Stream _Recording
eu: Jario g_rabaketa

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
eu: _ISO-a sortu bakarrik

en: _Burn Composition
eu: Gra_batu konposizioa

en: Could not create destination ISO file: %s
eu: Ezin da helburu ISO fitxategia sortu: %s

en: Writing ISO...
eu: ISO-a idazten...

en: An error occurred in the burn backend.
eu: Errore bat gertatu da grabaketa motorrean.

en: The write mode is not supported currently.
eu: Idazketa modua ez da onartzen oraingoz.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
eu: Ezin da ISO jatorri egitura sortu.

en: Burn image
eu: Grabatu irudia

note: file
en: Image to burn
eu: Grabatzeko irudia

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: ISO images
eu: ISO irudiak

en: _Quit after success
eu: It_xi ondo osatzean

en: _Burn image
eu: _Grabatu irudia

en: Burn mode is not currently implemented.
eu: Grabatze modua ez dago inplementaturik oraindik.

en: An error occurred in the burn backend
eu: Errore bat gertatu da grabaketa motorrean

en: Unable to determine image size.
eu: Ezin da irudi tamaina atzeman.

en: Cannot open image.
eu: Ezin da irudia ireki.

en: Burning image...
eu: Irudia grabatzen...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
eu: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Mesedez hautatu irudi bat grabatzeko</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
eu: Ezin da daturik erantsi saio anitzeko diskora idazketa modu honetan (TAO erabili honen ordez)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
eu: Datuak dituen disko itxia atzemana. Disko huts edo eransgarri bat behar da

en: No disc detected in drive
eu: Ez da diskorik atzeman gailuan

en: Cannot recognize state of drive and disc
eu: Ez da gailu eta disko egoera ezagutzen

en: The selected image does not fit on the inserted disc
eu: Hautatutako irudia ez da sartutako diskoan sartzen

en: Failed to get image size
eu: Ezin da irudi tamaina eskuratu

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
eu: Ziurtatu zaitez baliozko fitxategi bat hautatu duzula eta bera erabiltzeko baimena duzula.

en: Audio composition
eu: Audio konposizioa

en: Welcome
eu: Ongietorria

en: Copy data CD
eu: Datu CD kopia

en: CD Reader device
eu: CD irakurle gailua

en: On the _fly
eu: Irakurri a_hala

en: _Copy CD
eu: CD-a _Kopiatu

en: Please insert a recordable disc.
eu: Mesedez disko grabagarri bat sartu.

en: Writing CD...
eu: CD-a idazten...

en: Reading CD...
eu: CD-a irakurtzen...

en: Copy data DVD
eu: Datu DVD kopia

en: DVD Reader device
eu: DVD irakurle gailua

en: _Copy DVD
eu: DVD-a _kopiatu

en: Create ISO from CD
eu: CD-tik ISO bat sortu

en: Add
eu: Gehitu

en: Add the selected file(s) to the composition
eu: Hautatutako fitxategia(k) konposiziora gehitu

en: Create directory
eu: Direktorioa sortu

en: Add a new directory to the composition
eu: Direktorio berri bat gehitu konposizioari

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Remove the selected file(s) from the composition
eu: Hautatutako fitxategia(k) konposiziotik ezabatu

en: Clear
eu: Garbitu

en: Clear the content of the composition
eu: Konposizio edukia garbitu

en: Volume name :
eu: Bolumen izena :

en: Contents
eu: Edukiak

en: Size
eu: Tamaina

en: Local Path
eu: Bide lokala

en: You must give a name to the file.
eu: Fitxategiarentzat izen bat eman behar duzu.

en: A file with the same name is already present in the composition.
eu: Izen berdineko fitxategi bat badago dagoeneko konposizioan.

en: New directory
eu: Direktorio berria

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
eu: %s ezin da konposiziora gehitu, iso9660 formatuko fitxategi tamaina muga gainditzen du eta.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
eu: %s iso9660ren 2. mailak onartzen duena baino luzeagoa da. Hau arazo bat izan daiteke sistema edo software zaharretan.

en: Adding home directory
eu: Etxe direktorioa gehitzen

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
eu: Zure etxe direktorioa konposiziora gehitzera zoaz. Honek normalean denbora asko tarda dezake, eta posible da disko bakar batetan sartzeko handiegia izatea.
    
    Ziur aurrera jarraitu nahi duzula?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
eu: Badago dagoeneko "%s" izeneko fitxategi bat direktorio horretan, fitxategia ez da gehitu.

en: %s: null pointer
eu: %s: erakusle baliogabea

en: %s: out of memory
eu: %s: memoriarik gabe

en: %s: node name not unique
eu: %s: nodoaren izena ez da bakarra

en: %s: %s (code %X)
eu: %s: %s (kodea %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
eu: Bikoiztutako '%s'vfitxategi iznea '%s'-rentzat

en: OK
eu: Ados

en: Show writers only
eu: Grabatzaileak bakarrik bistarazi

en: Show speed selection
eu: Abiadura hautapena bistarazi

en: Show speed selection combo
eu: Abiadura hautapen hautatzailea bistarazi

en: Show mode selection
eu: Modu hautapena bistarazi

en: Show mode selection combo
eu: Modu hautapen hautatzailea bistarazi

en: Is it a valid combination
eu: Balioko konbinazio bat da

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
eu: Hardware eta diska konbinazioa baliozkoa al da konposizioa grabatzeko?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
eu: Garbitze moduak modu arruntaren disko egoera mezu ezberdinak erakusten ditu

en: _Speed:
eu: _Abiadura:

en: Write _mode:
eu: Idazte _modua :

en: Empty speed list
eu: Abiasura zerrenda hutsa

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
eu: <b>Ezin da gailuaren abiadura zerrenda eskuratu.</b>
    
    Hau gailu batzuekin gertatzen den programa errore ezaguna bat da. Mesedez honen berri eman <i>xfburn@xfce.org</i> bidez kontsola irteerarekin akats hau konpontzeko aukerak handitzeko..
    
    Grabaketak funtzionatu beharko luke, hala ere arazorik baduzu, mesedez ohartu gaitzazu.
    
    <i>Milesker!</i>

en: Continue to _show this notice
eu: Jarraitu o_har hau ikustera

en: default
eu: lehenetsia

en: Max
eu: Geh

en: A full, but erasable disc is in the drive
eu: Disko bete, baina ezabagarri bat dago unitatean

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
eu: Diskoa hustu nahi duzu, hurrengo grabatze prozesuan erabili ahal izateko?

en: Drive can't burn on the inserted disc
eu: Gailuak ezin du idatzi sartutako diskoan

en: Drive is empty
eu: Gailua hutsik dagou

en: Sorry, multisession is not yet supported
eu: Barkatu, oraindik ez dira saio anitzak onartzen

en: Inserted disc is full
eu: Sartutako diskoa beterik dago

en: Inserted disc is unsuitable
eu: Sartutako diskoa ez da erabilgarria

en: Cannot access drive (it might be in use)
eu: Ezin da gailua atzitu (erabiltzen egon liteke)

en: Error determining disc
eu: Errorea diskoa zehaztean

en: Write-once disc, no blanking possible
eu: Idazketa bakarreko diskoa, ezin da garbitu

en: DVD+RW does not need blanking
eu: DVD+RW ez da garbitu behar

en: Inserted disc is already blank
eu: Sartutako diskoa dagoeneko zurian dago

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
eu: Pista hutsuneekin / Track-At-Oncerekin (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
eu: Saio anitz / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
eu: Sistemako grabatzaile kopurua

en: Number of drives in the system
eu: Sistemako gailu kopurua

en: Number of drives in the system (readers and writers)
eu: Sistemako gailu kopurua (irakurle eta grabatzaileak)

en: List of devices
eu: Gailu zerrenda

en: Currently selected device
eu: Hautaturik dagoen gailua

note: globals
en: Folder
eu: Karpeta

en: File
eu: Fitxategia

en: Type
eu: Mota

en: Filesystem
eu: Fitxategi sistema

note: load the user's home dir
en: %s's home
eu: %s-ren etxea

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
eu: '%s' desmuntatzeak huts egin du. Diskoa ezin da grabatzeko erabili.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
eu: Irudia grabatzeko leihoa ireki, aukeran irudiaren fitxategi izenaz jarraituz

en: Open the blank disc dialog
eu: Diskoa husteko leihoa ireki

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
eu: Datuen konposizio bat hasi, aukeran konposiziora gehitu behar diren fitxategiekin/direktorioekin jarraituz

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
eu: Audio konposizio bat hasi, aukeran konposiziora gehitu behar diren fitxategiekin/direktorioekin jarraituz

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
eu: Transkodegailua hautatu, exekutatu --transcoder=list aukerarekin eskuragarri daudenak ikusteko

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
eu: Fitxategi arakatzailea hasi zehaztutako direktorioan, edo oraingo direktorioan bat ere ez zehazten ez bada(lehenetsia zure etxeko direktorioan hastea da)

en: Display program version and exit
eu: Programaren bertsioa erakutsi eta irten

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
eu: Programa nagusia erakutsi naiz eta beste ekintza bat adierazi komando lerroan.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
eu: %s: %s
    Erabili %s --help komando lerro aukera erabilgarrien zerendarentzat.

en: Unable to initialize the burning backend.
eu: Ezin da grabaketa motorra abiarazi.

en: No burners are currently available
eu: Ez dago gailu grabatzaile erabilgarririk

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
eu: Huts %s transkodeatzailea abiaraztean: %s
    	(oinarrizko inplementaziora itzultzen)

en: Image file '%s' does not exist.
eu: Ez dago '%s' irudi fitxategia.

en: New data composition
eu: Datu konposizio berria

en: New audio composition
eu: Audio konposizio berria

en: Blank CD-RW
eu: CD-RW garbitu

en: Burn Image
eu: Grabatu irudia

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Refresh file list
eu: Fitxategi zerrenda freskatu

en: Another cd burning GUI
eu: Beste cd grabatze interfaze bat

en: Label
eu: Etiketa

en: The text of the label
eu: Etiketaren testua

en: Show close button
eu: Bistarazi itxi botoia

en: Determine whether the close button is visible
eu: Erabaki itxi botoia ikusten den hala ez

en: Formatting...
eu: Formateatzen...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
eu: Ezin da idazketa modu honetan daturik erantsi saio anitzeko diskora (TAO erabili honen ordez).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
eu: Datuak dituen disko itxia atzemana, disko huts edo eransgarri bat behar da.

en: No disc detected in drive.
eu: Ez da diskorik atzeman gailuan.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
eu: Ez da gailu eta medio egoera ezagutzen.

en: Formatting failed.
eu: Formateatzeak huts egin du.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
eu: Hautatutako irudia ez da sartutako diskoan sartzen.

en: Burning track %2d/%d...
eu: %2d/%d pista grabatzen...

en: Burning composition...
eu: Konposizioa grabatzen...

en: standby
eu: itxoiten

en: ending
eu: amaitzen

en: failing
eu: huts egiten

en: unused
eu: erabili gabe

en: abandoned
eu: utzia

en: ended
eu: amaitua

en: aborted
eu: baztertua

en: no info
eu: argibide gabe

en: Writing Lead-In...
eu: Saio hasiera idazten...

en: Writing Lead-Out...
eu: Saio amaiera idazten...

en: Writing pregap...
eu: Hasierako tartea idazten...

en: Closing track...
eu: Pista ixten...

en: Closing session...
eu: Saioa ixten...

en: see console
eu: ikusi kontsola

en: User Aborted
eu: Erabiltzaileak baztertua

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Tune how Xfburn behaves
eu: Xfburn portamoldea findu

en: Temporary directory
eu: Aldiroko direktorioa

en: _Clean temporary directory on exit
eu: _Garbitu aldiroko direktorioa irteterakoan

en: File browser
eu: Fitxategi kudeatzailea

en: Show _hidden files
eu: E_zkututko fitxategiak bistarazi

en: Show human_readable filesizes
eu: Gizonen moduko fitxategi tamainak bista_razi

en: General
eu: Orokorra

en: Devices
eu: Gailuak

en: Detected devices
eu: Atzemandako gailuak

en: Name
eu: Izena

en: Revision
eu: Berrikusketa

en: Node
eu: Nodoa

en: Write CD-R
eu: Grabatu CD-Ra

en: Write CD-RW
eu: Grabatu CD-RWa

en: Write DVD-R
eu: Grabatu DVD-Ra

en: Write DVD-RAM
eu: Grabatu DVD-RAM

en: Write Blu-ray
eu: Grabatu Blue-raya

en: Sc_an for devices
eu: Gailuak _atzeman

en: Show warning on _empty speed list
eu: Ikusi abisua abiadura z_errenda hutsarekin

en: FIFO buffer size (in kb)
eu: FIFO buffer tamaina (kb)

en: _Close
eu: It_xi

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
eu: Ezarpena hau aldatzeak programa berrabiaraztean izango du eragina.

note: label
en: Initializing...
eu: Abiarazten...

en: Estimated writing speed:
eu: Idazte abiadura estimatua:

en: unknown
eu: ezezaguna

en: FIFO buffer:
eu: FIFO buferra:

en: Device buffer:
eu: Gailu buferra:

note: action buttons
en: _Stop
eu: Gelditu

en: Close
eu: Itxi

en: Are you sure you want to abort?
eu: Ziur zaude utzi nahi duzula?

en: Min. fill was %2d%%
eu: Gutx. betetzea %2d%%

en: Aborted
eu: Abortatua

en: Formatted.
eu: Formateatuta.

en: Failed
eu: Huts egin du

en: Cancelled
eu: Utzi egin da

en: Completed
eu: Osaturik

en: Aborting...
eu: Abortatzen...

en: Select command
eu: Komandoa hautatu

en: File(s) to add to composition
eu: Konposizioari gehitzeko fitxategia(k)

en: Welcome to Xfburn!
eu: Ongietorria Xfburn-era!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
eu: <big>Grabatu _irudia</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
eu: <big>_Datu konposizio berria</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
eu: Sortu datu disko berri bat hautatzen dituzun fitxategiekin

en: <big>_Blank Disc</big>
eu: <big>Disko _Hutsa</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
eu: Prestatu disko berridazgarri grabaketa berri batetarako

en: <big>_Audio CD</big>
eu: <big>_Audio CDa</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
eu: Estereo arruntetan erreproduzitzeko audio CDa

en: What files can get burned to an audio CD?
eu: Zein fitxategi grabatu daitezke audio CD batetan?

en: Pos
eu: Kok

en: Length
eu: Luzera

en: Artist
eu: Artista

en: Title
eu: Izenburua

en: Filename
eu: Fitxategi-izena

en: Cannot burn audio onto a DVD.
eu: Ezin da audioa DVD batetan grabatu.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
eu: Gehienez 99 pista bakarrik eduki ditzakezu.

en: A problem with the burn backend occurred.
eu: Arazo bat gertatu da grabaketa motorrarekin.

en: Proceed to Burn
eu: Grabatu

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
eu: Diskoak eduki dezakeena baino datu gehiago grabatzen saiatzen ari zara.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
eu: Akats bat gertatu da grabatzeko backend-a ezartzerakoan

en: basic
eu: oianrrizkoa

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
eu: Transkodetzaile oinarrizkoa barne-eraikirik dago,
    eta ez du inongo liburutegi beharrik.
    Baino konprimitu gabeko .wav fitxategiak
    bakarrik kudeatu ditzake.
    Audio konposizioak audio fitxategi mota
    ezberdinetatik sortu nahi badituzu, 
    Mesedez, konpilatu ezazu gstreamer
    onarpenarekin.

en: File %s does not have a .wav extension
eu: %s fitxategiak ez du .wav hedapena

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
eu: %s fitxategia ez du konprimitu gabeko PCM audioa

en: Could not stat %s: %s
eu: Ezin da %s-ren egoera eskuratu: %s

en: Could not open %s.
eu: Ezin da %s ireki.

en: Could not open %s: %s
eu: Ezin da %s ireki: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
eu: Akats bat gertatu da gstreamer transkodetzeko ezartzerakoan

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
eu: %s falta da.
    
    Ez duzu fitxategi hau kudeatzeko deskodetzailea.
    Ziurrenik beharrezko pluginentzat gts-plugins-* paketeak
     begiratu eta instalatu beharko dituzu.

en: File content has a decoder but is not audio.
eu: Fitxategiaren edukia deskodegailua dauka baina ez da audioa.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
eu: Gstreamer transkodetzaileak gstreamer liburutegia
    erabiltzen du audio konposizioak sortzeko
    
    Nagusiki audio fitxategi guztiak onartzen dira
    behin dagozkio pluginak instalatzen direnean.
    Audio fitxategi bat ezagutzen ez bada ziurtatu
    zaitez gstreamer-en 'good', 'bad' eta 'ugly'
    pluginak instalaturik dituzula.

en: No information available on which plugin is required.
eu: Ez dago eskuragarri zein plugin beharrezkoa den inguruko informazioa.

en: Required plugins:
eu: Beharrezko pluginak:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
eu: Akats bat gertatu da '%s' gstreamerekin identifikatzerakoan

en: A plugin
eu: Plugin bat

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
eu: Gstremaer-ek ez du transkodekatzen hasi mahi (denboraz-kanpo)

en: Failed to change songs while transcoding
eu: Huts kantak transkodekatzeailearekin aldatzean

en: none
eu: bat ere ez

en: not implemented
eu: Inplementatu gabe

en: Display name
eu: Pantaila izena

en: Device address
eu: Gailu helbideak

en: Device revision
eu: Gailu berrikusketa

en: Device Revision
eu: Gailu berrikusketa

en: Burn speeds supported by the device
eu: Gailuak grabaketa abiadurak onartzen ditu

en: Disc status
eu: Disko egoera

en: Profile no. as reported by libburn
eu: Profil zenbakia libbum-ek eman bezala

en: Profile name as reported by libburn
eu: Profil izena libbum-ek eman bezala

en: Is the disc erasable
eu: Diskoa ezabagarria da

en: Can burn CDR
eu: Ezin da CDRa grabatu

en: Can burn CDRW
eu: Ezin da CDRWa grabatu

en: Can burn DVDR
eu: Ezin da DVDRa grabatu

en: Can burn DVDPLUSR
eu: Ezin da DVDPLUSRa grabatu

en: Can burn DVDRAM
eu: Ezin da DVDRAMa grabatu

en: Can burn Blu-ray
eu: Blue-ray grabatu dezake

en: libburn TAO block types
eu: libburn TAO bloke motak

en: libburn SAO block types
eu: libburn SAO bloke motak

en: libburn RAW block types
eu: libburn RAW bloke motak

en: libburn PACKET block types
eu: libburn PAKETE bloke motak

en: _Files
eu: _Fitxategiak

en: New _data composition
eu: Datu konposizio berria

en: New _audio composition
eu: Audio konposizio berria

en: _Close composition
eu: Konposizioa itxi

en: _Quit
eu: Irte_n

en: _Edit
eu: _Editatu

en: Prefere_nce
eu: Hobespe_na

en: _Action
eu: _Ekintza

en: _View
eu: _Ikusi

en: Show Toolbars
eu: Tresna-barrak erakutsi

en: Show Filebrowser
eu: Fitxategi esploratzailea erakutsi

en: _Help
eu: _Laguntza

en: About
eu: Honi buruz

en: Rename
eu: Berrizendatu

en: Rename Artist
eu: Berrizendatu artista

en: Rename Title
eu: Berrizendatu izenburua

en: Data Composition
eu: Datu konposizioa

en: Disk Burning
eu: Disko grabazioa

en: CD and DVD burning application
eu: CD eta DVD grabatze aplikazioa

en: Burn Image (xfburn)
eu: Grabatu irudia (xfburn)

en: A simple CD burning tool
eu: CDak grabatzeko tresna sinple bat

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
eu: Xfburn CD/DVDak grabatzeko tresna sinple bat da, libburnia liburutegietan oinarritutakoa. CD/DVD(-RW)ak hustu ditzake, iso irudiak eta audio CDak grabatu eta sortu ditzake, baita konposizio pertsonalak CDtan edo DVDtan grabatu ditzake. Egonkorra da eta aribidean garatua izaten ari da.
