Xfce Apps - en to he translation catalogue (315 entries)

en: Capacity:
he: קיבולת:

en: Time total:
he: זמן סה״כ:

en: length
he: אורך

en: Flushing cache...
he: כעת מרוקן מטמון...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
he: אנא הכנס תקליטור לצריבה והקש אנטר

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
he: לא יכול לקבוע את מצב התקליטור - הקש אנטר כדי נסות שוב.

en: CD copying finished successfully.
he: העתקת CD הסתיימה בהצלחה.

en: Data composition
he: יצירת מידע

en: Adding files to the composition
he: הוספת קבצים ליצירה

en: Cancel
he: ביטול

en: Quick Blank
he: מחיקה מהירה

en: Full Blank (slow)
he: מחיקה מלאה (אטי)

en: Quick Format
he: אתחול מהיר

en: Full Format
he: אתחול מלא

en: Quick Deformat
he: פרמוט מהיר

en: Full Deformat (slow)
he: ביטול מלא לפרמוט (איטי)

en: Eject the disc
he: שלוף את התקליטור

en: Default value for eject checkbox
he: ערך ברירת מחדל לצורך תיבת סימון שליפה

en: Blank Disc
he: מחק תקליטור

en: Burning device
he: התקן צריבה

en: Blank mode
he: מצב מחיקה

en: Options
he: אפשרויות

en: E_ject disk
he: הוצא _תקליטור

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
he: _בטל

en: _Blank
he: _מחק

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
he: התקליטור שהוכנס כבר ריק.

note: these ones we can blank
en: Ready
he: מוכן

en: No disc detected in the drive.
he: לא אותר תקליטור בתוך הכונן.

en: Disc is not erasable.
he: התקליטור אינו מחיק.

en: Blanking disc...
he: כעת מוחק תקליטור...

en: Done
he: סיים

en: Failure
he: כישלון

en: Unable to grab the drive.
he: לא ניתן ללכוד את הכונן.

en: Image
he: דמות

en: Show volume name
he: הצג שם כרך

en: Show a text entry for the name of the volume
he: הצג רשומת טקסט עבור השם של הכרך

en: Burn Composition
he: צרוב יצירה

en: Composition name
he: שם יצירה

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
he: <small>האם ברצונך לשנות את שם היצירה השגרתי?</small>

en: _Dummy write
he: כתיבה _מדומה

en: Burn_Free
he: צריבה _חופשית

en: Stream _Recording
he: הקלטת _זרם

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
he: צור _ISO בלבד

en: _Burn Composition
he: _צרוב יצירה

en: Could not create destination ISO file: %s
he: לא ניתן ליצור קובץ ISO יעד: %s

en: Writing ISO...
he: כעת כותב ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
he: אירעה תקלה בעת כתיבת ISO: %s

en: An error occurred in the burn backend.
he: אירעה שגיאה במגשר העורפי של הצריבה.

en: The write mode is not supported currently.
he: מצב הכתיבה אינו נתמך כרגע.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
he: לא יכול ליצור מבנה מקור ISO.

en: Burn image
he: צרוב דמות

note: file
en: Image to burn
he: דמות לצריבה

en: All files
he: כל הקבצים

en: ISO images
he: דמויות ISO

en: _Quit after success
he: _צא לאחר הצלחה

en: _Burn image
he: צרוב _דמות

en: Burn mode is not currently implemented.
he: מצב צריבה אינו מיושם כרגע.

en: An error occurred in the burn backend
he: אירעה שגיאה במגשר העורפי של הצריבה

en: Unable to determine image size.
he: לא יכול לקבוע גודל דמות.

en: Cannot open image.
he: לא ניתן לפתוח דמות.

en: Burning image...
he: כעת צורב דמות...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
he: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">אנא בחר דמות לצריבה</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
he: לא יכול להוסיף מידע לתקליטור מרובה סשנים בסוג כתיבה זה (השתמש במקום זה ב-‎‎‎TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
he: תקליטור סגור עם מידע אותר. צריך תקליטור ריק או תקליטור אשר ניתן להוסיף עליו

en: No disc detected in drive
he: לא אותר תקליטור בתוך כונן

en: Cannot recognize state of drive and disc
he: לא יכול לזהות את מצב הכונן והתקליטור

en: The selected image does not fit on the inserted disc
he: קובץ הדמות שנבחר לא מתאים בתקליטור שהוכנס

en: Failed to get image size
he: נכשלה השגת גודל הדמות

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
he: וודא שבחרת קובץ תקני ושיש לך את ההרשאות המתאימות לגשת אליו.

en: Audio composition
he: הרכב שמע

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Copy data CD
he: העתק CD מידע

en: CD Reader device
he: התקן קורא CD

en: On the _fly
he: ב_זמן אמת

en: _Copy CD
he: ה_עתק CD

en: Please insert a recordable disc.
he: אנא הכנס תקליטור הניתן לצריבה.

en: Writing CD...
he: כעת כותב CD...

en: Reading CD...
he: כעת קורא CD...

en: Copy data DVD
he: העתק DVD מידע

en: DVD Reader device
he: התקן קורא DVD

en: _Copy DVD
he: ה_עתק DVD

en: Create ISO from CD
he: צור ISO מתוך CD

en: Add
he: הוסף

en: Add the selected file(s) to the composition
he: הוסף את הקבצים הנבחרים ליצירה

en: Create directory
he: צור ספרייה

en: Add a new directory to the composition
he: הוסף ספרייה חדשה ליצירה

en: Remove
he: הסר

en: Remove the selected file(s) from the composition
he: הסר את הקבצים הנבחרים מהיצירה

en: Clear
he: נקה

en: Clear the content of the composition
he: נקה את התוכן של היצירה

en: Volume name :
he: שם כרך:

en: Contents
he: תכנים

en: Size
he: גודל

en: Local Path
he: נתיב מקומי

en: You must give a name to the file.
he: עליך לתת שם לקובץ.

en: A file with the same name is already present in the composition.
he: כבר ישנו קובץ בעל אותו שם ביצירה.

en: New directory
he: ספרייה חדשה

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
he: נתונים %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
he: לא ניתן להוסיף את %s ליצירה, כי הוא חורג מגודל הקובץ המירבי המותר עבור iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
he: %s הוא גדול יותר ממה שתקן מערכת קבצים iso9660 רמה 2 מתיר. זו יכולה להיות בעיה עבור מערכות או תוכנות ישנות.

en: Adding home directory
he: כעת מוסיף ספריית בית

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
he: אתה עומד להוסיף את ספריית הבית שלך לעריכה. קרוב לודאי שזה יקח הרבה זמן, וגם יהיה גדול מדי להתאים לתקליטור אחד.
    
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
he: קובץ עם השם "%s" קיים כבר בתיקייה זו, הקובץ לא נוסף.

en: %s: null pointer
he: %s: סימן אפס

en: %s: out of memory
he: %s: זיכרון נגמר

en: %s: node name not unique
he: %s: שם צומת לא יחודי

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
he: שם קובץ כפול '%s' עבור '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
he: אירעו תקלות בעת הוספת קבצים

en: OK
he: אישור

en: Show writers only
he: הצג כותבים בלבד

en: Show speed selection
he: הצג מבחר מהירות

en: Show speed selection combo
he: הצג combo בחירת מהירות

en: Show mode selection
he: הצג בחירת מצב

en: Show mode selection combo
he: הצג combo בחירת מצב

en: Is it a valid combination
he: האם זה צירוף חוקי

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
he: האם צירוף החומרה והתקליטור חוקי לצריבת היצירה?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
he: מצב ריק מציג הודעות סטטוס תקליטור שונות מאשר מצב רגיל

en: _Speed:
he: מהירות:

en: Write _mode:
he: מצב כתיבה:

en: Empty speed list
he: רשימת מהירות ריקה

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
he: <b>לא יכול להשיג את רשימת המהירות של הכונן.</b>
    
    זהו באג ידוע של כוננים. אם אתה מעונין לתקן אותו, אנא בדוק את ספרית libburn. 
    
    הצריבה אמורה עדיין לעבוד, אבל אם בכל זאת יש בעיות, אנא יידע אותנו.
    
    <i>תודה רבה!</i>

en: Continue to _show this notice
he: המשך להציג את ההודעה הזו

en: default
he: ברירת מחדל

en: Max
he: מרבי

en: A full, but erasable disc is in the drive
he: דיסק מלא, אבל ניתן למחיקה נמצא בכונן

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
he: האם אתה רוצה למחוק את הדיסק, כך שיהיה ניתן לשימוש בתהליך הצריבה הבא?

en: Drive can't burn on the inserted disc
he: הכונן לא מסוגל לצרוב על התקליטור שהוכנס

en: Drive is empty
he: הכונן ריק

en: Sorry, multisession is not yet supported
he: סליחה, סשנים מרובים עדיין לא נתמכים

en: Inserted disc is full
he: התקליטור שהוכנס הינו מלא

en: Inserted disc is unsuitable
he: התקליטור שהוכנס אינו מתאים

en: Cannot access drive (it might be in use)
he: לא יכול לגשת לכונן (יכול להיות שהוא בשימוש)

en: Error determining disc
he: שגיאה בקביעת תקליטור

en: Write-once disc, no blanking possible
he: תקליטור לכתיבה חד פעמית, מחיקה בלתי אפשרית

en: DVD+RW does not need blanking
he: DVD+RW לא צריך מחיקה

en: Inserted disc is already blank
he: התקליטור שהוכנס כבר מרוקן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Number of burners in the system
he: מספר צורבים בתוך המערכת

en: Number of drives in the system
he: מספר כוננים בתוך המערכת

en: Number of drives in the system (readers and writers)
he: מספר כוננים בתוך המערכת (קוראים וגם כותבים)

en: List of devices
he: רשימת התקנים

en: Currently selected device
he: התקן נבחר נוכחי

note: globals
en: Folder
he: תיקייה

en: File
he: קובץ

en: Type
he: סוג

en: Filesystem
he: מערכת קבצים

note: load the user's home dir
en: %s's home
he: הבית של %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
he: נכשל ביטול עגינת %s. כונן לא ניתן לשימוש עבור צריבה.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
he: פתח את דו שיח צריבת תמונה, עם אפשרות לשם קובץ תמונה בהמשך

en: Open the blank disc dialog
he: פתח את דו שיח מחיקת תקליטור

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
he: התחל יצירת מידע, עם אפשרות לקבצים/ספריות להוספה ליצירה בהמשך

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
he: התחל יצירת שמע, עם אפשרות לקבצים/ספריות להוספה ליצירה בהמשך

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
he: בחר את הטרנסקודר, הרץ עם --transcoder=list כדי לראות את הזמינים

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
he: הפעל את דפדפן הקבצים בספריה הנבחרת, או בספריה הנוכחית אם אף אחת לא נבחרה (ברירת המחדל היא להתחיל בספריית הבית שלך)

en: Display program version and exit
he: הצג גרסת תוכנה וצא

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
he: הצג תוכנה ראשית גם כאשר צוינה בשורת הפקודה פעולה אחרת.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
he: %s: %s
    נסה %s --help לראות רשימה מלאה של אפשרויות שורות פקודה זמינות.

en: Unable to initialize the burning backend.
he: לא יכול להתחיל את המגשר העורפי של הצריבה.

en: No burners are currently available
he: אין צורבים אשר זמינים כרגע

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
he: נכשל להתחיל %s טרנסקודר: %s 
    (חוזר ליישום בסיסי)

en: Image file '%s' does not exist.
he: קובץ דמות '%s' לא קיים.

en: New data composition
he: יצירת נתונים חדשה

en: New audio composition
he: יצירת שמע חדשה

en: Blank CD-RW
he: מחק CD-RW

en: Burn Image
he: צרוב דמות

en: Refresh
he: רענן

en: Refresh file list
he: רענן את רשימת הקבצים

en: Another cd burning GUI
he: עוד ממשק צריבת תקליטורים

en: Label
he: תווית

en: The text of the label
he: הטקסט של התווית

en: Show close button
he: הצג כפתור סגירה

en: Determine whether the close button is visible
he: קבע האם כפתור סגירה גלוי

en: Formatting...
he: כעת מפרמט...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
he: לא יכול להוסיף מידע לתקליטור סשנים מרובים במצב כתיבה זה (השתמש ב־TAO במקום).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
he: תקליטור סגור עם מידע אותר, נדרש תקליטור ריק או תקליטור אשר ניתן להוסיף עליו

en: No disc detected in drive.
he: לא אותר תקליטור בכונן.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
he: לא יכול לזהות את המצב של הכונן והתקליטור.

en: Formatting failed.
he: פירמוט נכשל.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
he: אין מספיק מקום זמין בתקליטור שהוכנס.

en: Burning track %2d/%d...
he: כעת צורב רצועה %2d/%d...

en: Burning composition...
he: כעת צורב יצירה...

en: standby
he: המתנה

en: ending
he: סיום

en: failing
he: כשלון

en: unused
he: לא בשימוש

en: abandoned
he: נטוש

en: ended
he: הסתיים

en: aborted
he: ננטש

en: no info
he: אין מידע

en: Writing Lead-In...
he: כעת כותב Lead-In...

en: Writing Lead-Out...
he: כעת כותב Lead-Out...

en: Writing pregap...
he: כעת כותב pregap...

en: Closing track...
he: כעת סוגר רצועה...

en: Closing session...
he: כעת סוגר סשן...

en: see console
he: ראה לוח בקרה

en: User Aborted
he: המשתמש ביטל

en: Preferences
he: העדפות

en: Tune how Xfburn behaves
he: התאם את האופן בו צורב אקס־אף מתנהג

en: Temporary directory
he: ספרייה זמנית

en: _Clean temporary directory on exit
he: _נקה ספריה זמנית ביציאה

en: File browser
he: סייר קבצים

en: Show _hidden files
he: הצג _קבצים נסתרים

en: Show human_readable filesizes
he: הצג _גודל קובץ בצורה נוחה לקריאה

en: General
he: כללי

en: Devices
he: התקנים

en: Detected devices
he: התקנים שאותרו

en: Name
he: שם

en: Revision
he: מהדורה

en: Node
he: צומת

en: Write CD-R
he: כתיבת CD-R

en: Write CD-RW
he: כתוב CD-RW

en: Write DVD-R
he: כתוב DVD-R

en: Write DVD-RAM
he: כתוב DVD-RAM

en: Write Blu-ray
he: כתוב Blu-ray

en: Sc_an for devices
he: סרוק ה_תקנים

en: Show warning on _empty speed list
he: הצג אזהרה על רשימת מהירות ריקה

en: FIFO buffer size (in kb)
he: גודל מאגר FIFO (בקילו בייטים)

en: _Close
he: _סגור

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
he: שינוי הגדרה זו נכנס לתוקף מלא רק לאחר אתחול תוכנה.

note: label
en: Initializing...
he: כעת מאתחל...

en: Estimated writing speed:
he: מהירות כתיבה מוערכת:

en: unknown
he: לא ידוע

en: FIFO buffer:
he: מאגר FIFO:

en: Device buffer:
he: מאגר התקן:

note: action buttons
en: _Stop
he: _עצירה

en: Close
he: סגור

en: Are you sure you want to abort?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל?

en: Aborted
he: ננטש

en: Formatted.
he: פורמט.

en: Failed
he: נכשלה

en: Cancelled
he: בוטלה

en: Completed
he: הושלמה

en: Aborting...
he: כעת נוטש...

en: Select command
he: בחר פקודה

en: File(s) to add to composition
he: קבצים להוסיף ליצירה

en: Welcome to Xfburn!
he: ברוך הבא אל Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
he: <big>צרוב _דמות</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
he: צרוב יצירה מוכנה מראש, זאת אומרת קובץ .ISO

en: <big>New _Data Composition</big>
he: <big>יצירת _נתונים חדשה</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
he: יוצר תקליטור מידע חדש עם קבצים לבחירתך

en: <big>_Blank Disc</big>
he: <big>_מחק תקליטור</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
he: מכין את התקליטור הניתן לכתיבה חוזרת לצורך צריבה חדשה

en: <big>_Audio CD</big>
he: <big>תקליטור _שמע</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
he: תקליטור שמע לנגינה במערכות סטריאו רגילות

en: What files can get burned to an audio CD?
he: אילו קבצים יכולים להיצרב לתקליטור שמע?

en: Length
he: אורך‏

en: Artist
he: אמן

en: Title
he: כותרת

en: Filename
he: שם קובץ

en: Cannot burn audio onto a DVD.
he: לא יכול לצרוב שמע על DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
he: יכול להיות לך מקסימום 99 רצועות.

en: A problem with the burn backend occurred.
he: התרחשה בעיה עם המגשר העורפי של צריבה.

en: Proceed to Burn
he: המשך לצריבה

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
he: אתה מנסה לצרוב יותר ממה שהתקליטור יכול להכיל.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
he: אירעה שגיאה בעת הקמת מגשר עורפי לצריבה

en: basic
he: בסיסי

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
he: הטרנסקודר הבסיסי הוא מובנה,
    ולא דורש שום ספריה.
    אבל הוא יכול לטפל בקבצי wav. לא דחוסים בלבד.
    אם אתה מעונין ליצור יצירות
    שמע מסוגים שונים של
    קבצי שמע, אנא בצע הדרה עם
    תמיכת gstreamer.

en: File %s does not have a .wav extension
he: לקובץ %s חסרה סיומת wav.

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
he: קובץ %s לא מכיל אודיו גל PCM לא דחוס

en: Could not stat %s: %s
he: לא ניתן להתחיל %s: %s

en: Could not open %s.
he: לא ניתן לפתוח %s.

en: Could not open %s: %s
he: לא ניתן לפתוח %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
he: אירעה שגיאה בעת הקמת gstreamer עבור טראנסקודינג

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
he: %s חסר.
    
    אין לך מפענח מותקן כדי לטפל בקובץ זה.
    כנראה צריך לבדוק בחבילות gst-plugins-*
    עבור התוספים הדרושים.

en: File content has a decoder but is not audio.
he: תכולת הקובץ כוללת מפענח אבל הוא לא שמע.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
he: טרנסקודר gstreamer משתמש בספריית
    gstreamer ליצירת יצירות שמע.
    
    למעשה כל קבצי השמע צריכים להיות נתמכים
    בהינתן שהתוספים הנכונים מותקנים.
    אם קובץ השמע לא מזוהה, וודא
    שחבילות תוסף gstreamer "הטובה", "הרעה" ו"המכוערת"
    מותקנות.

en: No information available on which plugin is required.
he: אין מידע זמין לגבי התוסף הדרוש.

en: Required plugins:
he: תוספים דרושים:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
he: אירעה שגיאה במהלך זיהוי '%s' עם gstreamer

en: A plugin
he: תוסף

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
he: Gstreamer לא רצה להתחיל פעולת טראנסקודינג (הזמן עבר)

en: Failed to change songs while transcoding
he: נכשלה החלפת שירים במהלך פעולת טראנסקודינג

en: none
he: אף אחד

en: not implemented
he: לא מיושם

en: Display name
he: שם צג

en: Device address
he: כתובת התקן

en: Device revision
he: מהדורת התקן

en: Device Revision
he: מהדורת התקן

en: Burn speeds supported by the device
he: מהירויות צריבה נתמכות על ידי ההתקן

en: Disc status
he: מצב תקליטור

en: Profile no. as reported by libburn
he: מס׳ פרופיל כפי שדווח ע״י libburn

en: Profile name as reported by libburn
he: שם פרופיל כפי שדווח ע״י libburn

en: Is the disc erasable
he: האם התקליטור מחיק

en: Can burn CDR
he: מסוגל לצרוב CDR

en: Can burn CDRW
he: מסוגל לצרוב CDRW

en: Can burn DVDR
he: מסוגל לצרוב DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
he: מסוגל לצרוב DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
he: מסוגל לצרוב DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
he: מסוגל לצרוב Blu-ray

en: libburn TAO block types
he: סוגי בלוקים libburn TAO

en: libburn SAO block types
he: סוגי בלוקים libburn SAO

en: libburn RAW block types
he: סוגי בלוקים libburn RAW

en: libburn PACKET block types
he: סוגי בלוקים libburn PACKET

en: _Files
he: _קבצים

en: New _data composition
he: יצירת _נתונים חדשה

en: New _audio composition
he: יצירת _שמע חדשה

en: _Close composition
he: _סגור יצירה

en: _Quit
he: _הפסק

en: _Edit
he: _עריכה

en: Prefere_nce
he: העד_פה

en: _Action
he: _פעולה

en: _View
he: _תצוגה

en: Show Toolbars
he: הצג סרגלי כלים

en: Show Filebrowser
he: הצג דפדפן קבצים

en: _Help
he: _עזרה

en: About
he: על אודות

en: Rename
he: שנה שם

en: Rename Artist
he: שנה שם אמן

en: Rename Title
he: שנה שם כותרת

en: Data Composition
he: יצירת מידע

en: Disk Burning
he: צריבת דיסק

en: CD and DVD burning application
he: יישום צריבת CD וגם DVD

en: Burn Image (xfburn)
he: צרוב דמות (צורב אקס־אף)

en: A simple CD burning tool
he: כלי פשוט לצריבת דיסקים

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
he: Xfburn הוא כלי פשוט לצריבת CD/DVD המבוסס על ספריות libburnia. הוא יכול לרוקן CD/DVD(-RW), לצרוב וגם ליצור דמויות iso, תקליטורי שמע, וגם לצרוב אוספי מידע אישיים או נתונים לתוך CD או לתוך DVD. הוא יציב ותחת פיתוך מתמשך.
