Xfce Apps - en to lt translation catalogue (321 entries)

en: Capacity:
lt: Talpa:

en: Time total:
lt: Bendras laikas:

en: length
lt: trukmė

en: Flushing cache...
lt: Išvalomas podėlis...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
lt: Prašome įdėti įrašomą diską ir paspausti Enter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
lt: Nepavyko nustatyti disko būsenos - paspauskite enter ir bandykite dar kartą.

en: CD copying finished successfully.
lt: CD kopijavimas sėkmingai baigtas.

en: Data composition
lt: Duomenų projektas

en: Adding files to the composition
lt: Failai pridedami į projektą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Quick Blank
lt: Greitas trynimas

en: Full Blank (slow)
lt: Pilnas trynimas (lėtas)

en: Quick Format
lt: Greitas formatavimas

en: Full Format
lt: Pilnas formatavimas

en: Quick Deformat
lt: Greitas deformavimas

en: Full Deformat (slow)
lt: Pilnas deformavimas (lėtas)

en: Eject the disc
lt: Išstumti diską

en: Default value for eject checkbox
lt: Numatytoji išstūmimo pažymimojo langelio reikšmė

en: Blank Disc
lt: Tuščias diskas

en: Burning device
lt: Įrašymo įrenginys

en: Blank mode
lt: Trynimo veiksena

en: Options
lt: Parametrai

en: E_ject disk
lt: _Išstumti diską

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Blank
lt: _Tuščias

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
lt: Įdėtas diskas jau ir taip tuščias.

note: these ones we can blank
en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: No disc detected in the drive.
lt: Diskasukyje nėra disko.

en: Disc is not erasable.
lt: Diskas nėra trinamas.

en: Blanking disc...
lt: Diskas trinamas...

en: Done
lt: Atlikta

en: Failure
lt: Nesėkmė

en: Unable to grab the drive.
lt: Nepavyko pasinaudoti diskasukiu.

en: Image
lt: Atvaizdis

en: Show volume name
lt: Rodyti tomo pavadinimą

en: Show a text entry for the name of the volume
lt: Rodyti tekstinį įrašą tomo pavadinimui

en: Burn Composition
lt: Įrašymo projektas

en: Composition name
lt: Projekto pavadinimas

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
lt: <small>Ar norėtumėte pakeisti numatytąjį projekto vardą?</small>

en: _Dummy write
lt: _Netikras įrašymas

en: Burn_Free
lt: Įrašyti _laisvai

en: Stream _Recording
lt: Srauto į_rašymas

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
lt: Tik sukurti ISO _atvaizdį

en: _Burn Composition
lt: _Įrašyti projektą

en: Could not create destination ISO file: %s
lt: Nepavyko sukurti paskirties ISO failo: %s

en: Writing ISO...
lt: Įrašomas ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
lt: Rašant ISO, įvyko klaida: %s

en: An error occurred in the burn backend.
lt: Įrašymo posistemėje įvyko klaida.

en: The write mode is not supported currently.
lt: Įrašymo veiksena nepalaikoma.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
lt: Nepavyko sukurti ISO šaltinio struktūros.

en: Burn image
lt: Įrašyti atvaizdį

note: file
en: Image to burn
lt: Atvaizdis įrašymui

en: All files
lt: Visi failai

en: ISO images
lt: ISO atvaizdžiai

en: _Quit after success
lt: _Išeiti po sėkmingo darbo

en: _Burn image
lt: Į_rašyti atvaizdį

en: Burn mode is not currently implemented.
lt: Šiuo metu įrašymo veiksena dar neįdiegta.

en: An error occurred in the burn backend
lt: Įrašymo posistemėje įvyko klaida

en: Unable to determine image size.
lt: Nepavyko nustatyti atvaizdžio dydžio.

en: Cannot open image.
lt: Nepavyko atverti atvaizdžio.

en: Burning image...
lt: Atvaizdis įrašomas...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
lt: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Pasirinkite atvaizdį įrašymui</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
lt: Šioje rašymo veiksenoje negalima pridėti duomenis į daugkartinio rašymo diską (vietoj to, naudokite TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
lt: Aptiktas diskas su duomenimis. Reikia tuščio, įrašomo disko

en: No disc detected in drive
lt: Diskasukyje nėra disko

en: Cannot recognize state of drive and disc
lt: Diskasukio ir disko būsena neatpažinta

en: The selected image does not fit on the inserted disc
lt: Pasirinktas atvaizdis netelpa į įdėtą diską

en: Failed to get image size
lt: Nepavyko gauti atvaizdžio dydžio

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
lt: Įsitikinkite jog failas tinkamas ir jūs turite leidimą jį pasiekti.

en: Audio composition
lt: Garso projektas

en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: Copy data CD
lt: Kopijuoti duomenų CD

en: CD Reader device
lt: CD skaitymo įrenginys

en: On the _fly
lt: _Nestabdomai

en: _Copy CD
lt: _Kopijuoti CD

en: Please insert a recordable disc.
lt: Įdėkite įrašomą diską.

en: Writing CD...
lt: Įrašomas CD...

en: Reading CD...
lt: Skaitomas CD...

en: Copy data DVD
lt: Kopijuoti duomenų DVD

en: DVD Reader device
lt: DVD skaitymo įrenginys

en: _Copy DVD
lt: _Kopijuoti DVD

en: Create ISO from CD
lt: Sukurti ISO iš CD

en: Add
lt: Pridėti

en: Add the selected file(s) to the composition
lt: Pridėti pasirinktus failus į projektą

en: Create directory
lt: Sukurti katalogą

en: Add a new directory to the composition
lt: Pridėti į projektą naują katalogą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove the selected file(s) from the composition
lt: Pašalinti pasirinktus failus iš projekto

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear the content of the composition
lt: Išvalyti projektą

en: Volume name :
lt: Tomo pavadinimas:

en: Contents
lt: Turinys

en: Size
lt: Dydis

en: Local Path
lt: Vietinis kelias

en: You must give a name to the file.
lt: Turite pavadinti failą.

en: A file with the same name is already present in the composition.
lt: Failas su tokiu pavadinimu projekte jau yra.

en: New directory
lt: Naujas katalogas

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
lt: Duomenys %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
lt: %s negali būti pridėtas į projektą, nes jis viršija didžiausią galimą iso9660 formato dydį.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
lt: %s yra didesnis nei leidžia iso9660 lygis 2. Tai gali sukelti problemų senose sistemose ar programose.

en: Adding home directory
lt: Pridedamas namų katalogas

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
lt: Jūs ketinate pridėti į projektą savo namų katalogą. Tai užtruks labai ilgai, taipogi gali netilpti į vieną diską.
    
    Ar tikrai norite tęsti?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
lt: Failas, pavadinimu „%s“ šiame kataloge jau yra, failas nepridėtas.

en: %s: null pointer
lt: %s: nulinė rodyklė

en: %s: out of memory
lt: %s: trūksta atminties

en: %s: node name not unique
lt: %s: toks pavadinimas jau yra

en: %s: %s (code %X)
lt: %s: %s (kodas %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
lt: Dubliuoti failo vardą „%s“ skirtą „%s“

en: Error(s) occurred while adding files
lt: Pridedant failus įvyko klaida(-os)

en: OK
lt: Gerai

en: Show writers only
lt: Rodyti tik įrašymo įrenginius

en: Show speed selection
lt: Rodyti greičio pasirinkimą

en: Show speed selection combo
lt: Rodyti greičio pasirinkimą glaustai

en: Show mode selection
lt: Rodyti veiksenos pasirinkimą

en: Show mode selection combo
lt: Rodyti veiksenos pasirinkimą glaustai

en: Is it a valid combination
lt: Ar tai tinkama kombinacija

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
lt: Ar disko ir aparatinės įrangos kombinacija tinkama projekto įrašymui?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
lt: Trynimo veiksena rodo kitokius būsenos pranešimus nei įprastas veiksena

en: _Speed:
lt: _Greitis:

en: Write _mode:
lt: Įrašymo _veiksena:

en: Empty speed list
lt: Tuščio greičių sąrašas

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
lt: <b>Nepavyko gauti įrenginio greičių sąrašo.</b>
    
    Tai žinoma klaida, kuri įvyksta su kai kuriais įrenginiais. Praneškite apie ją į <i>xfburn@xfce.org</i> taipogi prisekite konsolės išvestį, tai padidins problemos išsprendimo galimybę.
    
    Įrašymas vistiek turėtų veikti, bet jei kyla bėdų, praneškite mums.
    
    <i>Ačiū!</i>

en: Continue to _show this notice
lt: Ir toliau _rodyti šį pranešimą

en: default
lt: numatytas

en: Max
lt: Maksimalus

en: A full, but erasable disc is in the drive
lt: Diskasukyje yra pilnas, tačiau ištrinamas diskas

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
lt: Ar norite ištrinti diską, kad jis galėtų būti naudojamas būsimam įrašymo procesui?

en: Drive can't burn on the inserted disc
lt: Įrenginys negali rašyti į įdėtą diską

en: Drive is empty
lt: Diskasukis tuščias.

en: Sorry, multisession is not yet supported
lt: Deja, daugkartiniai rašymai kol kas nepalaikomi

en: Inserted disc is full
lt: Įdėtas diskas yra pilnas

en: Inserted disc is unsuitable
lt: Įdėtas diskas yra netinkamas

en: Cannot access drive (it might be in use)
lt: Neįmanoma pasiekti disko (gali būti jog jis naudojamas)

en: Error determining disc
lt: Klaida nustatant diską

en: Write-once disc, no blanking possible
lt: Diskas įrašymui vieną kartą, trinti neįmanoma

en: DVD+RW does not need blanking
lt: DVD+RW nereikia ištrinti

en: Inserted disc is already blank
lt: Įdėtas diskas jau tuščias

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
lt: Su tarpais tarp takelių / „Track-At-Once“ (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
lt: Kelių seansų / „Session-At-Once“ (SAO)

en: Number of burners in the system
lt: Sistemos įrašymo įrenginių skaičius

en: Number of drives in the system
lt: Sistemos įrenginių skaičius

en: Number of drives in the system (readers and writers)
lt: Sistemos įrenginių skaičius (skaitymo ir rašymo)

en: List of devices
lt: Įrenginių sąrašas

en: Currently selected device
lt: Dabar pasirinktas įrenginys

note: globals
en: Folder
lt: Aplankas

en: File
lt: Failas

en: Type
lt: Tipas

en: Filesystem
lt: Failų sistema

note: load the user's home dir
en: %s's home
lt: %s namai

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
lt: Nepavyko atjungti „%s“. Diskasukis negali būti naudojamas rašymui.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
lt: Atverti atvaizdžio rašymo dialogą, po kurio pasirinktinai seks atvaizdžio failo pavadinimas

en: Open the blank disc dialog
lt: Atverti tuščio disko dialogą

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
lt: Pradėti duomenų projektą, po kurio pasirinktinai seks į projektą pridedami failai/katalogai

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
lt: Pradėti garso projektą, po kurio pasirinktinai seks į projektą pridedami failai/katalogai

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
lt: Pasirinkti perkoduotoją, paleiskite su --transcoder=list norėdami matyti prieinamų perkoduotojų sąrašą

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
lt: Paleisti failų naršyklę nurodytame kataloge arba, jeigu joks nėra nurodytas, esamame kataloge (pagal numatymą, paleisti failų naršyklę jūsų namų kataloge)

en: Display program version and exit
lt: Rodyti programos versiją ir išeiti

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
lt: Rodyti pagrindinę programą netgi tuomet, kai komandų eilutėje yra nurodytas kitas veiksmas.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
lt: %s: %s
    Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: Unable to initialize the burning backend.
lt: Nepavyko inicijuoti įrašymo posistemės.

en: No burners are currently available
lt: Nėra prieinamų įrašymo įrenginių

en: Possibly the disc(s) are in use, and cannot get accessed.
    
    If no disc is in the drive, check that you have read and write access to the drive with the current user.
lt: Gali būti, kad diskas(-ai) yra naudojamas ir prie jo negali būti gauta prieiga.
    
    Jei diskasukyje nėra disko, įsitikinkite, kad dabartinis naudotojas turi rašymo ir skaitymo prieigą prie diskasukio.

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
lt: Nepavyko inicijuoti %s perkoduotojo: %s
    	(grįžtama prie pagrindinio funkcionalumo)

en: Image file '%s' does not exist.
lt: Atvaizdžio failas „%s“ neegzistuoja.

en: New data composition
lt: Naujas duomenų projektas

en: New audio composition
lt: Naujas garso projektas

en: Blank CD-RW
lt: Trinti CD-RW

en: Burn Image
lt: Įrašyti atvaizdį

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Refresh file list
lt: Įkelti failų sąrašą iš naujo

en: Another cd burning GUI
lt: Dar viena CD įrašymo sąsaja

en: Label
lt: Etiketė

en: The text of the label
lt: Etiketės tekstas

en: Show close button
lt: Rodyti išjungimo mygtuką

en: Determine whether the close button is visible
lt: Nuspręskite ar uždarymo mygtukas bus matomas

en: Formatting...
lt: Formatuojama...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
lt: Šioje rašymo veiksenoje negalima pridėti duomenis į daugkartinio rašymo diską (vietoj to, naudokite TAO).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
lt: Aptiktas uždarytas diskas, reikia tuščio, įrašomo disko.

en: No disc detected in drive.
lt: Įrenginyje nėra disko.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
lt: Neįmanoma atpažinti įrenginio ir disko būsenos.

en: Formatting failed.
lt: Suformatuoti nepavyko.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
lt: Įdėtame diske neužtenka vietos.

en: Burning track %2d/%d...
lt: Įrašomas takelis %2d/%d...

en: Burning composition...
lt: Įrašomas projektas...

en: standby
lt: laukiama

en: ending
lt: baigiama

en: failing
lt: nepavyksta

en: unused
lt: nenaudojama

en: abandoned
lt: apleista

en: ended
lt: baigta

en: aborted
lt: nutraukta

en: no info
lt: nėra informacijos

en: Writing Lead-In...
lt: Įrašoma Lead-In...

en: Writing Lead-Out...
lt: Įrašoma Lead-Out...

en: Writing pregap...
lt: Įrašoma pregap...

en: Closing track...
lt: Užveriamas takelis...

en: Closing session...
lt: Užveriamas seansas...

en: see console
lt: peržiūrėkite pultą

en: User Aborted
lt: Nutraukė naudotojas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Tune how Xfburn behaves
lt: Keisti Xfburn elgseną

en: Temporary directory
lt: Laikinasis katalogas

en: _Clean temporary directory on exit
lt: _Užveriant, išvalyti laikinąjį katalogą

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Show _hidden files
lt: Rodyti _paslėptus failus

en: Show human_readable filesizes
lt: Rodyti žmogui suprantamus failų _dydžius

en: General
lt: Bendra

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Detected devices
lt: Aptikti įrenginiai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Revision
lt: Revizija

en: Node
lt: Mazgas

en: Write CD-R
lt: Įrašyti CD-R

en: Write CD-RW
lt: Įrašyti CD-RW

en: Write DVD-R
lt: Įrašyti DVD-R

en: Write DVD-RAM
lt: Įrašyti DVD-RAM

en: Write Blu-ray
lt: Įrašyti Blu-Ray

en: Sc_an for devices
lt: _Peržiūrėti įrenginius

en: Show warning on _empty speed list
lt: Rodyti įspėjimą, jei _greičių sąrašas tuščias

en: FIFO buffer size (in kb)
lt: FIFO buferio dydis (kilobaitais)

en: _Close
lt: _Užverti

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
lt: Šis pakeitimas įsigalios tik programą paleidus iš naujo.

note: label
en: Initializing...
lt: Inicializuojama...

en: Estimated writing speed:
lt: Apytikslis rašymo greitis:

en: unknown
lt: nežinoma

en: FIFO buffer:
lt: FIFO buferis:

en: Device buffer:
lt: Įrenginio buferis:

note: action buttons
en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: Close
lt: Užverti

en: Are you sure you want to abort?
lt: Ar tikrai norite nutraukti?

en: Min. fill was %2d%%
lt: Minimalus užpildymas buvo %2d%%

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Formatted.
lt: Suformatuota.

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Completed
lt: Atlikta

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: Select command
lt: Pasirinkti komandą

en: File(s) to add to composition
lt: Failai kurie bus pridėti į seansą

en: Welcome to Xfburn!
lt: Jus sveikina Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
lt: <big>Įrašyti _atvaizdį</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
lt: Įrašyti paruoštą projektą, t.y. .ISO failą

en: <big>New _Data Composition</big>
lt: <big>Naujas _duomenų projektas</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
lt: Sukurti naują duomenų diską su pasirinktais failais

en: <big>_Blank Disc</big>
lt: <big>_Trinti diską</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
lt: Paruošti perrašomą diską naujam įrašymui

en: <big>_Audio CD</big>
lt: <big>_Garso CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
lt: Garso CD grojamas įprastuose grotuvuose

en: What files can get burned to an audio CD?
lt: Kokie failai gali būti įrašyti į garso CD?

en: Pos
lt: Numeris

en: Length
lt: Trukmė

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Title
lt: Antraštė

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Cannot burn audio onto a DVD.
lt: Nepavyko įrašyti garso į DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
lt: Galite turėti daugiausiai 99 takelius.

en: A problem with the burn backend occurred.
lt: Įrašymo posistemėje įvyko klaida.

en: Proceed to Burn
lt: Tęsti ir įrašyti

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
lt: Jūs bandote į diską įrašyti daugiau negu jame telpa.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
lt: Nustatant rašymo vidinę pusę, įvyko klaida

en: basic
lt: paprastas

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
lt: Paprastas perkoduotojas yra įmontuotas,
    jam nereikia papildomų bibliotekų.
    Bet jis gali susidoroti tik su
    nesuspaustais .wav failais.
    Jei norite sukurti garso projektą iš
    kitų garso failų tipų, sukompiliuokite
    su gstreamer palaikymu.

en: File %s does not have a .wav extension
lt: Failas „%s“ neturi .wav plėtinio

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
lt: Faile „%s“ nėra nesuspausto PCM wav garso

en: Could not stat %s: %s
lt: Negalėjome gauti „%s“ statuso: %s

en: Could not open %s.
lt: Nepavyko atverti %s.

en: Could not open %s: %s
lt: Nepavyko atverti %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
lt: Nustatant gstreamer perkodavimui, įvyko klaida

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
lt: Trūksta %s.
    
    Jūs neturite dekoderio šio failo tipui.
    Greičiausiai reikalingus įskiepius rasite
    gst-plugins-* paketuose.

en: File content has a decoder but is not audio.
lt: Failo turinyje yra dekoderis, tačiau tai nėra garso įrašas.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
lt: Gstreamer perkoduotojas naudoja gstreamer
    biblioteką garso projektų kūrimui.
    
    Jei visi reikalingi įskiepiai įdiegti, bus palaikomi
    visi pagrindiniai garso failai.
    Jei garso failas neatpažintas, įsitikinkite
    jog esate įdiegę „good“,„bad“ ir „ugly“
    gstreamer įskiepių paketus.

en: No information available on which plugin is required.
lt: Nėra informacijos apie tai, kuris įskiepis yra reikalingas.

en: Required plugins:
lt: Reikalingi įskiepiai:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
lt: Įvyko klaida, nustatant „%s“ tapatumą su gstreamer

en: A plugin
lt: Įskiepis

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
lt: Gstreamer nepaleido perkodavimo (baigėsi tam skirtas laikas)

en: Failed to change songs while transcoding
lt: Perkoduojant nepavyko pakeisti dainų

en: none
lt: nieko

en: not implemented
lt: neįgyvendinta

en: Display name
lt: Rodyti vardą

en: Device address
lt: Įrenginio adresas

en: Device revision
lt: Įrenginio revizija

en: Device Revision
lt: Įrenginio revizija

en: Burn speeds supported by the device
lt: Įrenginio palaikomi įrašymo greičiai

en: Disc status
lt: Disko būsena

en: Profile no. as reported by libburn
lt: Profilio numeris kurį pranešė libburn

en: Profile name as reported by libburn
lt: Profilio vardas kurį pranešė libburn

en: Is the disc erasable
lt: Ar diskas ištrinamas

en: Can burn CDR
lt: Galima įrašyti CDR

en: Can burn CDRW
lt: Galima įrašyti CDRW

en: Can burn DVDR
lt: Galima įrašyti DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
lt: Galima įrašyti DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
lt: Galima įrašyti DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
lt: Gali įrašyti Blu-Ray

en: libburn TAO block types
lt: libburn TAO block tipai

en: libburn SAO block types
lt: libburn SAO block tipai

en: libburn RAW block types
lt: libburn RAW block tipai

en: libburn PACKET block types
lt: libburn PACKET block tipai

en: _Files
lt: _Failai

en: New _data composition
lt: Naujas _duomenų projektas

en: New _audio composition
lt: Naujas _garso projektas

en: _Close composition
lt: _Užverti projektą

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: Prefere_nce
lt: _Nuostatos

en: _Action
lt: _Veiksmas

en: _View
lt: R_odinys

en: Show Toolbars
lt: Rodyti įrankių juostas

en: Show Filebrowser
lt: Rodyti failų naršyklę

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: About
lt: Apie

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename Artist
lt: Pakeisti atlikėją

en: Rename Title
lt: Pakeisti pavadinimą

en: Data Composition
lt: Duomenų projektas

en: Disk Burning
lt: Rašymas į diską

en: CD and DVD burning application
lt: CD ir DVD įrašymo programa

en: Burn Image (xfburn)
lt: Rašyti į diską (xfburn)

en: A simple CD burning tool
lt: Paprastas CD įrašymo įrankis

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
lt: Xfburn yra paprastas CD/DVD įrašymo įrankis, pagrįstas libburnia bibliotekomis. Jis gali ištrinti CD/DVD(-RW) diskus, įrašyti ir sukurti iso atvaizdžius, garso CD diskus, o taip pat įrašyti asmenines duomenų kompozicijas į CD arba DVD. Jis yra stabilus ir aktyviai plėtojamas.
