Xfce Apps - en to pl translation catalogue (320 entries)

en: Capacity:
pl: Pojemność:

en: addr:
pl: adres:

en: Time total:
pl: Całkowity czas:

en: length
pl: czas trwania

en: Flushing cache...
pl: Opróżnianie bufora...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
pl: Proszę umieścić w napędzie płytę nadającą się do nagrania i wcisnąć klawisz ENTER

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
pl: Nie można ustalić stanu płyty - proszę wcisnąć klawisz ENTER, aby spróbować ponownie.

en: CD copying finished successfully.
pl: Skopiowano płytę CD.

en: Data composition
pl: Projekt z danymi

en: Adding files to the composition
pl: Dodawanie plików do projektu

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Quick Blank
pl: Szybkie czyszczenie

en: Full Blank (slow)
pl: Pełne czyszczenie (powolne)

en: Quick Format
pl: Szybkie formatowanie

en: Full Format
pl: Pełne formatowanie

en: Quick Deformat
pl: Szybkie usuwanie formatowania

en: Full Deformat (slow)
pl: Pełne usuwanie formatowania (powolne)

en: Eject the disc
pl: Wysuń płytę

en: Default value for eject checkbox
pl: Domyślna wartość wysuwania

en: Blank Disc
pl: Czyszczenie płyty

en: Burning device
pl: Urządzenie

en: Blank mode
pl: Tryb czyszczenia

en: Options
pl: Opcje

en: E_ject disk
pl: _Wysunięcie płyty po zakończeniu

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
pl: Anu_luj

en: _Blank
pl: Wy_czyść

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
pl: Płyta jest już wyczyszczona.

note: these ones we can blank
en: Ready
pl: Gotowy

en: No disc detected in the drive.
pl: Nie wykryto płyty w napędzie.

en: Disc is not erasable.
pl: Płyty nie da się wyczyścić.

en: Blanking disc...
pl: Czyszczenie płyty...

en: Done
pl: Wykonano

en: Failure
pl: Niepowodzenie

en: Unable to grab the drive.
pl: Nie można pozyskać napędu.

en: Image
pl: Obraz

en: Show volume name
pl: Pokaż nazwę wolumenu

en: Show a text entry for the name of the volume
pl: Pokaż pozycję tekstową dla nazwy woluminu

en: Burn Composition
pl: Nagrywanie projektu

en: Composition name
pl: Nazwa projektu

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
pl: <small>Zmienić domyślną nazwę projektu?</small>

en: _Dummy write
pl: _Symulowanie nagrywania

en: Stream _Recording
pl: Nag_rywanie w locie

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
pl: Utworzenie _obrazu ISO

en: _Burn Composition
pl: _Nagraj

en: Could not create destination ISO file: %s
pl: Nie można utworzyć docelowego pliku ISO: %s

en: Writing ISO...
pl: Nagrywanie obrazu ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania ISO: %s

en: An error occurred in the burn backend.
pl: Wystąpił błąd modułu obsługi nagrywania.

en: The write mode is not supported currently.
pl: Tryb zapisu nie jest na razie obsługiwany.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
pl: Nie można utworzyć struktury obrazu ISO.

en: Burn image
pl: Nagrywanie obrazu

note: file
en: Image to burn
pl: Plik obrazu

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: ISO images
pl: Pliki obrazów ISO

en: _Quit after success
pl: _Wyjdź po sukcesie

en: _Burn image
pl: _Nagraj

en: Burn mode is not currently implemented.
pl: Tryb nagrywania nie jest zrealizowany.

en: An error occurred in the burn backend
pl: Wystąpił błąd modułu obsługi nagrywania

en: Unable to determine image size.
pl: Nie można określić rozmiaru pliku obrazu.

en: Cannot open image.
pl: Nie można otworzyć obrazu.

en: Burning image...
pl: Nagrywanie obrazu...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
pl: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Proszę wybrać plik obrazu</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
pl: Nie można dołączyć danych do dysku wielosesyjnego w tym trybie zapisu (użyj zamiast tego TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
pl: Wykryto płytę z zakończoną sesją nagrywania danych. Wymagana jest płyta czysta lub posiadająca możliwość wznowienia nagrywania.

en: No disc detected in drive
pl: Nie wykryto płyty w napędzie

en: Cannot recognize state of drive and disc
pl: Nie można rozpoznać stanu napędu i płyty

en: The selected image does not fit on the inserted disc
pl: Wybrany obraz płyty nie pasuje do nośnika

en: Failed to get image size
pl: Nie udało się uzyskać rozmiaru pliku obrazu

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
pl: Proszę upewnić się, że zaznaczono właściwy plik i bieżący użytkownik posiada uprawnienia dostępu do niego.

en: Audio composition
pl: Projekt z audio

en: Welcome
pl: Witamy

en: Copy data CD
pl: Kopiuj CD z danymi

en: CD Reader device
pl: Odtwarzacz płyt CD

en: On the _fly
pl: W _locie

en: _Copy CD
pl: _Skopiuj płytę CD

en: Please insert a recordable disc.
pl: Proszę umieścić w napędzie płytę nadającą się do nagrania.

en: Writing CD...
pl: Nagrywanie CD...

en: Reading CD...
pl: Odczytywanie CD...

en: Copy data DVD
pl: Kopiuj DVD z danymi

en: DVD Reader device
pl: Odtwarzacz płyt DVD

en: _Copy DVD
pl: _Skopiuj DVD

en: Create ISO from CD
pl: Utwórz obraz ISO z płyty CD

en: Add
pl: Dodaj

en: Add the selected file(s) to the composition
pl: Dodaje do projektu zaznaczone pliki

en: Create directory
pl: Utwórz katalog

en: Add a new directory to the composition
pl: Tworzy nowy katalog

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove the selected file(s) from the composition
pl: Usuwa z projektu zaznaczone pliki

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear the content of the composition
pl: Czyści zawartość projektu

en: Volume name :
pl: Etykieta wolumenu:

en: Contents
pl: Zawartość

en: Size
pl: Rozmiar

en: Local Path
pl: Ścieżka lokalna

en: You must give a name to the file.
pl: Proszę wprowadzić nazwę pliku.

en: A file with the same name is already present in the composition.
pl: Plik o takiej samej nazwie jest już obecny w projekcie.

en: New directory
pl: Nowy katalog

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
pl: Dane %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
pl: %s nie można dodać do projektu, ponieważ jest większa niż maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
pl: %s jest większy niż zezwala na to standard ISO-9660 poziom 2. To może stanowić problem dla starszych systemów i oprogramowania.

en: Adding home directory
pl: Dodawanie katalogu domowego

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
pl: Masz zamiar dodać swój katalog domowy do kompozycji. Może to trwać bardzo długo, a także może okazać się zbyt duży, aby zmieścić się na jednej płycie.
    
    Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
pl: Plik o nazwie "%s" już istnieje w tym katalogu. Plik nie został dodany.

en: %s: null pointer
pl: %s: pusty wskaźnik

en: %s: out of memory
pl: %s: brak pamięci

en: %s: node name not unique
pl: %s: nie unikalna nazwa węzła

en: %s: %s (code %X)
pl: %s: %s (kod %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
pl: Duplikowana nazwa pliku '%s' dla '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
pl: Wystąpił błąd podczas dodawania plików

en: Show writers only
pl: Pokaż tylko nagrywarki

en: Show speed selection
pl: Pokaż listę prędkości

en: Show speed selection combo
pl: Pokaż listę prędkości

en: Show mode selection
pl: Pokaż listę trybów

en: Show mode selection combo
pl: Pokaż listę prędkości

en: Is it a valid combination
pl: Czy jest to prawidłowa kombinacja

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
pl: Czy kombinacja sprzętu i płyty jest poprawna, aby nagrać kompozycję?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
pl: Tryb pusty pokazuje różne komunikaty o stanie dysku niż w trybie zwykłym

en: _Speed:
pl: _Prędkość:

en: Write _mode:
pl: Tryb _zapisu:

en: Empty speed list
pl: Lista prędkości jest pusta

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
pl: <b>Nie można uzyskać listy prędkości napędu.</b>
    
    Jest to znany błąd napędów. Jeżeli jesteś zainteresowany naprawieniem go, przyjrzyj się bibliotece libburn.
    
    Nagrywanie powinno działać. Jeśli jednak wystąpią problemy, daj nam znać.
    
    <i>Dziękujemy !</i>

en: Continue to _show this notice
pl: _Wyświetlanie tego okna w przyszłości

en: default
pl: domyślna

en: Max
pl: Maksymalna

en: A full, but erasable disc is in the drive
pl: Pełna, ale wymazywalna płyta znajduje się w napędzie

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
pl: Czy chcesz wyczyścić płytę, aby mogła być użyta w nadchodzącym procesie nagrywania?

en: Drive can't burn on the inserted disc
pl: Nie można nagrać na płycie umieszczonej w napędzie

en: Drive is empty
pl: W napędzie nie ma nośnika

en: Sorry, multisession is not yet supported
pl: Przepraszamy, ale zapis wielosesyjny nie jest jeszcze obsługiwany

en: Inserted disc is full
pl: Umieszczona w napędzie płyta jest pełna

en: Inserted disc is unsuitable
pl: Włożona płyta jest nieodpowiednia

en: Cannot access drive (it might be in use)
pl: Nie można uzyskać dostępu do napędu (może być w użyciu)

en: Error determining disc
pl: Błąd określania płyty

en: Write-once disc, no blanking possible
pl: Płyta jednokrotnego zapisu, brak możliwości wyczyszczenia

en: DVD+RW does not need blanking
pl: Płyty DVD+RW nie wymagają czyszczenia

en: Inserted disc is already blank
pl: Płyta umieszczona w napędzie jest pusta

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
pl: Z przerwami pomiędzy ścieżkami / Track-At-Once (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
pl: Wielosesyjne / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
pl: Dostępne nagrywarki

en: Number of drives in the system
pl: Dostępne napędy

en: Number of drives in the system (readers and writers)
pl: Dostępne napędy odczytujące i zapisujące

en: List of devices
pl: Lista urządzeń

en: Currently selected device
pl: Obecnie wybrane urządzenie

note: globals
en: Folder
pl: Katalog

en: File
pl: Plik

en: Type
pl: Typ

en: Filesystem
pl: System plików

note: load the user's home dir
en: %s's home
pl: Katalog domowy użytkownika %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
pl: Nie udało się odmontować '%s'. Napęd nie może zostać użyty do nagrywania.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
pl: Otwórz okno dialogowe nagrywania obrazu, opcjonalnie z nazwą pliku obrazu

en: Open the blank disc dialog
pl: Otwórz okno dialogowe czyszczenia płyty

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
pl: Rozpocznij projekt z danymi, opcjonalnie z plikami lub katalogami, które zostaną dodane do projektu

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
pl: Rozpocznij projekt z audio, opcjonalnie z plikami lub katalogami, które zostaną dodane do projektu

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
pl: Wybierz transkoder, uruchom z opcją --transcoder=list, aby zobaczyć dostępne

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
pl: Uruchom przeglądarkę plików w określonym lub w bieżącym katalogu, jeśli nie został określony (domyślnie jest uruchamiany w katalogu domowym)

en: Display program version and exit
pl: Wyświetl wersję programu i zakończ

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
pl: Pokaż program główny, nawet jeśli w wierszu poleceń podano inne działanie.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
pl: %s: %s
    Proszę wprowadzić „%s --help”, aby wypisać pełną listę opcji wiersza poleceń.

en: Unable to initialize the burning backend.
pl: Nie można zainicjować modułu obsługi nagrywania.

en: No burners are currently available
pl: Brak dostępnych nagrywarek

en: Possibly the disc(s) are in use, and cannot get accessed.
    
    If no disc is in the drive, check that you have read and write access to the drive with the current user.
pl: Nie można uzyskać dostępu do płyty. Prawdopodobnie jest w użyciu.
    
    Jeśli płyta nie znajduje się w napędzie, proszę sprawdzić, czy bieżący użytkownik ma prawa do odczytu i zapisu przy użyciu napędu.

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
pl: Nie udało się zainicjować transkodera %s: %s
    	(powracanie do podstawowej implementacji)

en: Image file '%s' does not exist.
pl: Plik obrazu „%s” nie istnieje.

en: New data composition
pl: Nowy projekt z danymi

en: New audio composition
pl: Nowy projekt z audio

en: Blank CD-RW
pl: Wyczyść płytę

en: Burn Image
pl: Nagraj obraz

en: Refresh
pl: Wczytaj ponownie

en: Refresh file list
pl: Wczytuje ponownie listę plików

en: Another cd burning GUI
pl: Program do nagrywania płyt

en: Label
pl: Etykieta

en: The text of the label
pl: Tekst etykiety

en: Show close button
pl: Pokaż przycisk zamykania

en: Determine whether the close button is visible
pl: Określa widoczność przycisku zamykania

en: Formatting...
pl: Formatowanie...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
pl: Nie można dołączyć danych do dysku wielosesyjnego w tym trybie zapisu (zamiast tego wykorzystaj TAO).

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
pl: Wykryto płytę z zakończoną sesją nagrywania danych. Wymagana jest płyta czysta lub posiadająca możliwość wznowienia nagrywania.

en: No disc detected in drive.
pl: Nie wykryto płyty w napędzie.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
pl: Nie można rozpoznać stanu napędu i płyty.

en: Formatting failed.
pl: Formatowanie nie powiodło się.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
pl: Na płycie nie znajduje się wystarczająca ilość wolnej przestrzeni.

en: Burning track %2d/%d...
pl: Nagrywanie ścieżki %2d/%d...

en: Burning composition...
pl: Nagrywanie projektu...

en: standby
pl: tryb gotowości

en: ending
pl: kończenie

en: failing
pl: niepowodzenie

en: unused
pl: wolne

en: abandoned
pl: zaniechany

en: ended
pl: zakończono

en: aborted
pl: anulowano

en: no info
pl: brak informacji

en: Writing Lead-In...
pl: Zapisywanie obszaru Lead-In...

en: Writing Lead-Out...
pl: Zapisywanie obszaru Lead-Out...

en: Writing pregap...
pl: Zapisywanie pregap...

en: Closing track...
pl: Zamykanie ścieżki...

en: Closing session...
pl: Zamykanie sesji...

en: see console
pl: zobacz konsolę

en: User Aborted
pl: Przerwano przez użytkownika

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Tune how Xfburn behaves
pl: Konfiguruje ustawienia programu

en: Temporary directory
pl: Katalog tymczasowy

en: _Clean temporary directory on exit
pl: _Czyszczenie po zakończeniu programu

en: File browser
pl: Przeglądarka plików

en: Show _hidden files
pl: _Ukryte pliki

en: Show human_readable filesizes
pl: _Czytelne rozmiary plików

en: General
pl: Ogólne

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Detected devices
pl: Wykryte urządzenia

en: Name
pl: Nazwa

en: Revision
pl: Wersja

en: Node
pl: Węzeł

en: Write CD-R
pl: Nagrywanie CD-R

en: Write CD-RW
pl: Nagrywanie CD-RW

en: Write DVD-R
pl: Nagrywanie DVD-R

en: Write DVD-RAM
pl: Nagrywanie DVD-RAM

en: Write Blu-ray
pl: Nagrywanie Blu-ray

en: Sc_an for devices
pl: _Wyszukaj urządzenia

en: Show warning on _empty speed list
pl: Pokaż ostrzeżenie _empty na szybkiej liście

en: FIFO buffer size (in kb)
pl: Rozmiar bufora FIFO (w kb):

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
pl: Zmiana tego ustawienia działa w pełni dopiero po restarcie programu.

note: label
en: Initializing...
pl: Inicjalizacja...

en: Estimated writing speed:
pl: Szacowana prędkość nagrywania:

en: unknown
pl: nieznany

en: FIFO buffer:
pl: Bufor FIFO:

en: Device buffer:
pl: Bufor urządzenia:

note: action buttons
en: _Stop
pl: Za_trzymaj

en: Close
pl: Zamknij

en: Are you sure you want to abort?
pl: Czy na pewno chcesz przerwać?

en: Min. fill was %2d%%
pl: Min. wypełnienie było %2d%%

en: Aborted
pl: Anulowano

en: Formatted.
pl: Sformatowany.

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Completed
pl: Zakończono

en: Aborting...
pl: Anulowanie...

en: Select command
pl: Wybierz polecenie

en: File(s) to add to composition
pl: Plik(i) do dodania do kompozycji

en: Welcome to Xfburn!
pl: Witamy w Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
pl: <big>Nagraj _obraz</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
pl: Nagrywa przygotowany projekt, tj. plik .ISO

en: <big>New _Data Composition</big>
pl: <big>Utwórz projekt z _danymi</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
pl: Tworzy nowy projekt i nagrywa płytę z danymi

en: <big>_Blank Disc</big>
pl: <big>W_yczyść płytę</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
pl: Przygotowuje płytę wielokrotnego zapisu do nagrania

en: <big>_Audio CD</big>
pl: <big>Utwórz projekt z audi_o</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
pl: Tworzy nowy projekt i nagrywa płytę CD-Audio

en: What files can get burned to an audio CD?
pl: Jakie pliki mogą zostać wypalone na płytę CD-Audio?

en: Pos
pl: Pozycja

en: Length
pl: Czas trwania

en: Artist
pl: Artysta

en: Title
pl: Tytuł

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Cannot burn audio onto a DVD.
pl: Nie można nagrać audio na płytę DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
pl: Maksymalna liczba ścieżek wynosi 99.

en: A problem with the burn backend occurred.
pl: Wystąpił błąd modułu obsługi nagrywania.

en: Proceed to Burn
pl: Nagraj

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
pl: Próbujesz nagrać więcej danych, niż wynosi pojemność nośnika!

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
pl: Wystąpił błąd podczas ustawiania obsługi nagrywania

en: basic
pl: podstawowy

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
pl: Podstawowy transkoder jest zawarty w
    programie i do działania nie wymaga 
    dodatkowych bibliotek. Niestety 
    obsługuje on tylko nieskompresowane 
    pliki w formacie .wav.
    Proszę skompilować program z obsługą
    Gstreamer, aby utworzyć projekt przy
    użyciu innych typów plików dźwiękowych.

en: File %s does not have a .wav extension
pl: Plik „%s” nie posiada rozszerzenia .wav

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
pl: Plik %s nie zawiera nieskompresowanego dźwięku wave PCM

en: Could not stat %s: %s
pl: Nie można wykonać stat na %s: %s

en: Could not open %s.
pl: Nie można otworzyć %s.

en: Could not open %s: %s
pl: Nie można otworzyć %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
pl: Wystąpił błąd podczas konfigurowania gstreamera do transkodowania

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
pl: Brakuje %s.
    
    Nie masz zainstalowanego dekodera do obsługi tego pliku.
    Prawdopodobnie musisz poszukać pakietów gst-plugins-*,
    aby odnaleźć potrzebne wtyczki.

en: File content has a decoder but is not audio.
pl: Zawartość pliku ma dekoder, ale nie jest dźwiękiem.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
pl: Transkoder Gstreamer używa biblioteki gstreamer w
    celu utworzenia projektu z audio.
    
    Obsługa wszystkich typów plików dźwiękowych wymaga
    zainstalowania odpowiednich wtyczek. Jeśli plik
    dźwiękowy nie jest rozpoznawany, proszę upewnić się,
    że zainstalowano pakiety wtyczek gstreamer o nazwach
    „good”, „bad” i „ugly”.

en: No information available on which plugin is required.
pl: Brak dostępnych informacji o tym, która wtyczka jest wymagana.

en: Required plugins:
pl: Wymagane wtyczki:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
pl: Wystąpił błąd podczas identyfikowania '%s' przy użyciu gstreamera

en: A plugin
pl: Wtyczka

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
pl: Gstreamer nie zechciał rozpocząć transkodowania (przekroczono czas)

en: Failed to change songs while transcoding
pl: Błąd w zmianie piosenek podczas transkodowania

en: none
pl: brak

en: not implemented
pl: nie zaimplementowano

en: Display name
pl: Wyświetl nazwę

en: Device address
pl: Adres urządzenia

en: Device revision
pl: Wersja urządzenia

en: Device Revision
pl: Wersja urządzenia

en: Burn speeds supported by the device
pl: Prędkości obsługiwane przez urządzenie

en: Disc status
pl: Stan płyty

en: Profile no. as reported by libburn
pl: Numer profilu zgłoszony przez libburn

en: Profile name as reported by libburn
pl: Nazwa profilu zgłoszona przez libburn

en: Is the disc erasable
pl: Czy płytę daje się wyczyścić

en: Can burn CDR
pl: Nagrywanie CDR

en: Can burn CDRW
pl: Nagrywanie CDRW

en: Can burn DVDR
pl: Nagrywanie DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
pl: Nagrywanie DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
pl: Nagrywanie DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
pl: Nagrywanie Blu-ray

en: libburn TAO block types
pl: Rodzaje bloków libburn TAO

en: libburn SAO block types
pl: Rodzaje bloków libburn SAO

en: libburn RAW block types
pl: Rodzaje bloków libburn RAW

en: libburn PACKET block types
pl: Rodzaje bloków libburn PACKET

en: _Files
pl: _Pliki

en: New _data composition
pl: Nowy projekt z _danymi

en: New _audio composition
pl: Nowy projekt z audi_o

en: _Close composition
pl: Zamkn_ij projekt

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Edit
pl: _Edycja

en: Prefere_nce
pl: P_referencje

en: _Action
pl: _Akcja

en: _View
pl: _Widok

en: Show Toolbars
pl: Paski narzędziowe

en: Show Filebrowser
pl: Przeglądarka plików

en: _Help
pl: Pomo_c

en: About
pl: _O programie

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename Artist
pl: Zmień nazwę artysty

en: Rename Title
pl: Zmień tytuł

en: Data Composition
pl: Projekt z danymi

en: Disk Burning
pl: Nagrywanie płyty

en: CD and DVD burning application
pl: Nagrywa płyty CD i DVD

en: Burn Image (xfburn)
pl: Nagraj obraz

en: A simple CD burning tool
pl: Proste narzędzie do nagrywania płyt

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
pl: Xfburn to proste narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD oparte na bibliotekach libburnia. Może wymazywać płyty CD/DVD(-RW), nagrywać i tworzyć obrazy ISO, CD-Audio, a także nagrywać osobiste kompozycje danych na płytę CD lub DVD. Program jest stabilny i stale się rozwija.
