Xfce Apps - en to sk translation catalogue (318 entries)

en: Capacity:
sk: Kapacita:

en: addr:
sk: adr:

en: Time total:
sk: Celkový čas:

en: length
sk: dlžka

en: Flushing cache...
sk: Vyprázdňovanie vyrovnávajúcej pamäte...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
sk: Prosím, vložte zapisovateľný disk a stlačte eneter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
sk: Nemožno určiť stav disku – stlačte enter na nový pokus.

en: CD copying finished successfully.
sk: Kopírovanie CD skončilo úspešne.

en: Data composition
sk: Dátová kompozícia

en: Adding files to the composition
sk: Pridanie súborov do kompozície

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Quick Blank
sk: Rýchle vymazanie

en: Full Blank (slow)
sk: Úplné vymazanie (pomalé)

en: Quick Format
sk: Rýchle formátovanie

en: Full Format
sk: Úplné formátovanie

en: Quick Deformat
sk: Rýchle deformátovanie

en: Full Deformat (slow)
sk: Úplné deformátovanie (pomalé)

en: Eject the disc
sk: Vysunúť disk

en: Default value for eject checkbox
sk: Predvolená hodnota zaškrtávacieho tlačidla pre vysunutie

en: Blank Disc
sk: Vymazať disk

en: Burning device
sk: Vypaľovacie zariadenie

en: Blank mode
sk: Režim vymazania

en: Options
sk: Možnosti

en: E_ject disk
sk: _Vysunúť disk

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Blank
sk: _Vymazať

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
sk: Vložený disk už je prázdny.

note: these ones we can blank
en: Ready
sk: Pripravený

en: No disc detected in the drive.
sk: V jednotke nebol nájdený disk.

en: Disc is not erasable.
sk: Disk nie je vymazateľný.

en: Blanking disc...
sk: Vymazávanie disku...

en: Done
sk: Hotovo

en: Failure
sk: Chyba

en: Unable to grab the drive.
sk: Nie je možné pracovať s jednotkou.

en: Image
sk: Obraz

en: Show volume name
sk: Zobraziť názov zväzku

en: Show a text entry for the name of the volume
sk: Zobraziť textovú položku pre názov zväzku

en: Burn Composition
sk: Vypáliť kompozíciu

en: Composition name
sk: Názov kompozície

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
sk: <small>Želáte si zmeniť predvolený názov kompozície?</small>

en: _Dummy write
sk: _Simulácia zápisu

en: Stream _Recording
sk: nahrávanie st_reamu

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
sk: Vytvoriť len obraz _ISO

en: _Burn Composition
sk: _Vypáliť kompozíciu

en: Could not create destination ISO file: %s
sk: Nie je možné vytvoriť cieľový súbor ISO: %s

en: Writing ISO...
sk: Zapisovanie obrazu ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
sk: Pri zápise ISO sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred in the burn backend.
sk: Vyskytla sa chyba v podpornom programe vypaľovania.

en: The write mode is not supported currently.
sk: Režim zápisu nie je aktuálne podporovaný.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
sk: Nie je možné vytvoriť štruktúru zdroja obrazu ISO.

en: Burn image
sk: Vypáliť obraz

note: file
en: Image to burn
sk: Obraz na vypálenie

en: All files
sk: Všetky súbory

en: ISO images
sk: Obrazy ISO

en: _Quit after success
sk: _Skončiť po úspešnom dokončení

en: _Burn image
sk: _Vypáliť obraz

en: Burn mode is not currently implemented.
sk: Režim vypaľovania aktuálne nie je podporovaný.

en: An error occurred in the burn backend
sk: Vyskytla sa chyba v podpornom programe vypaľovania

en: Unable to determine image size.
sk: Nie je možné zistiť veľkosť obrazu.

en: Cannot open image.
sk: Nemožno otvoriť obraz.

en: Burning image...
sk: Vypaľovanie obrazu...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
sk: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Prosím, vyberte obraz na vypálenie</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
sk: V tomto režime zápisu nie je možné pridať ďalšie dáta na disk typu multisession (použite namiesto neho TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
sk: Bol nájdený uzatvorený disk s dátami. Vyžaduje sa prázdny, alebo neuzatvorený disk

en: No disc detected in drive
sk: V jednotke nebol nájdený disk

en: Cannot recognize state of drive and disc
sk: Nemožno rozpoznať stav jednotky a disku

en: The selected image does not fit on the inserted disc
sk: Vybraný obraz nie je možné uložiť na vložený disk

en: Failed to get image size
sk: Nemožno zistiť veľkosť obrazu

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
sk: Uistite sa, že ste vybrali platný súbor a máte k nemu oprávnenia prístupu.

en: Audio composition
sk: Hudobná kompozícia

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Copy data CD
sk: Kopírovať dátové CD

en: CD Reader device
sk: Zariadenie pre čítanie CD

en: On the _fly
sk: Pria_mo

en: _Copy CD
sk: _Kopírovať CD

en: Please insert a recordable disc.
sk: Vložte zapisovateľný disk.

en: Writing CD...
sk: Zapisovanie na CD...

en: Reading CD...
sk: Čítanie z CD...

en: Copy data DVD
sk: Kopírovať dátové DVD

en: DVD Reader device
sk: Zariadenie pre čítanie DVD

en: _Copy DVD
sk: _Kopírovať DVD

en: Create ISO from CD
sk: Vytvorenie obrazu ISO z CD

en: Add
sk: Pridať

en: Add the selected file(s) to the composition
sk: Pridá vybrané súbory do kompozície

en: Create directory
sk: Vytvoriť priečinok

en: Add a new directory to the composition
sk: Pridá nový priečinok do kompozície

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove the selected file(s) from the composition
sk: Odstráni vybrané súbory z kompozície

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Clear the content of the composition
sk: Vymaže obsah kompozície

en: Volume name :
sk: Názov zväzku:

en: Contents
sk: Obsah

en: Size
sk: Veľkosť

en: Local Path
sk: Miestna cesta

en: You must give a name to the file.
sk: Musíte vložiť názov súboru.

en: A file with the same name is already present in the composition.
sk: V kompozícii už existuje súbor s rovnakým názvom.

en: New directory
sk: Nový priečinok

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
sk: Dáta %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
sk: Súbor %s nie je možné pridať do kompozície, pretože prekročil maximálnu povolenú veľkosť podľa špecifikácie iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
sk: %s je väčší ako dovoľuje iso9660 level 2. Môže to byť problém pre staršie systémy alebo softvér.

en: Adding home directory
sk: Pridáva sa domovský adresár

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
sk: Rozhodli ste sa pridať Váš domovský adresár do kompozície. Táto akcia môže trvať veľmi dlho a veľkosť obsahu môže byť príliš veľká pre umiestnenie na disk.
    
    Naozaj chcete pokračovať?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
sk: Súbor s názvom "%s" už v tomto adresári existuje, preto nebol pridaný.

en: %s: null pointer
sk: %s: ukazovateľ null

en: %s: out of memory
sk: %s: nedostatok pamäte

en: %s: node name not unique
sk: %s: názov uzla nie je jedinečný

en: %s: %s (code %X)
sk: %s: %s (kód %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
sk: Duplicitný názov súboru '%s' pre '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
sk: Pri pridávaní súborov nastala chyba(y)

en: Show writers only
sk: Zobrazovať len vypaľovacie mechaniky

en: Show speed selection
sk: Zobraziť výber rýchlosti

en: Show speed selection combo
sk: Zobraziť prvok pre výber rýchlosti

en: Show mode selection
sk: Zobraziť výber režimu

en: Show mode selection combo
sk: Zobraziť prvok pre výber režimu

en: Is it a valid combination
sk: Je toto platná kombinácia?

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
sk: Umožňuje kombinácia hardvéru a disku vypáliť kompozíciu?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
sk: Režim vymazania zobrazuje iné stavové hlásenia ako bežný systém

en: _Speed:
sk: _Rýchlosť:

en: Write _mode:
sk: Reži_m zápisu:

en: Empty speed list
sk: Prázdny zoznam rýchlostí

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
sk: <b>Nebolo možné získať zoznam rýchlostí z jednotky.</b>
    
    Toto je známa chyba, ktorá môže nastať u niektorých mechaník. Ak máte záujem na vyriešení tejto chyby, prosím pozrite sa na knižnicu libburn.
    
    Vypaľovanie by malo stále pracovať, ale pokiaľ problémy pretrvávajú, prosím dajte nám vedieť.
    
    <i>Ďakujeme!</i>

en: Continue to _show this notice
sk: Toto upozornenie _zobraziť aj nabudúce

en: default
sk: predvolené

en: A full, but erasable disc is in the drive
sk: V jednotke je plný, ale vymazateľný disk

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
sk: Chcete vyprázdniť disk, aby ho bolo možné použiť pre nastávajúce napaľovanie?

en: Drive can't burn on the inserted disc
sk: Jednotka nemôže vypaľovať na vložený disk

en: Drive is empty
sk: Jednotka je prázdna

en: Sorry, multisession is not yet supported
sk: Prepáčte, ale multisession zatiaľ nie je podporovaný

en: Inserted disc is full
sk: Vložený disk je plný

en: Inserted disc is unsuitable
sk: Vložený disk nie je vhodný

en: Cannot access drive (it might be in use)
sk: Prístup k jednotky nie je možný (zrejme sa používa)

en: Error determining disc
sk: Chyba pri rozpoznávaní disku

en: Write-once disc, no blanking possible
sk: Toto je disk len pre jeden zápis, vymazanie nie je možné

en: DVD+RW does not need blanking
sk: Disk DVD+RW nie je nutné vymazať

en: Inserted disc is already blank
sk: Vložený disk je už prázdny

en: Automatic
sk: Automatický

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
sk: S medzerami medzi stopami / Track-At-Once (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
sk: Viacnásobná relácia / Session-At-Once (SAO)

en: Number of burners in the system
sk: Počet vypaľovacích zariadení v systéme

en: Number of drives in the system
sk: Počet čítacích jednotiek v systéme

en: Number of drives in the system (readers and writers)
sk: Počet jednotiek v systéme (čítacích aj zapisovacích)

en: List of devices
sk: Zoznam zariadení

en: Currently selected device
sk: Vybrané zariadenie

note: globals
en: Folder
sk: Adresár

en: File
sk: Súbor

en: Type
sk: Typ

en: Filesystem
sk: Systém súborov

note: load the user's home dir
en: %s's home
sk: Domovský adresár používateľa %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
sk: Zlyhalo odpojenie „%s“. Jednotka sa nedá použiť na vypaľovanie.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
sk: Otvoriť dialógové okno napaľovania obrazu, voliteľne nasledované názvom súboru

en: Open the blank disc dialog
sk: Otvoriť dialógové okno prázdneho disku

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
sk: Začať údajovú kompozíciu, do ktorej sa potom môžu pridať súbory a adresáre

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
sk: Začať hudobnú kompozíciu, do ktorej sa potom môžu pridať súbory a adresáre

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
sk: Vyberte konvertor, spustenie s --transcoder=list zobrazí dostupné konvertory

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
sk: Spustiť prehliadač súborov v zadanom adresári; alebo v aktuálnom adresári, ak žiadny nie je zadaný (predvolené nastavenie je spustiť ho vo vašom domovskom adresári)

en: Display program version and exit
sk: Zobraziť verziu programu a ukončiť program

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
sk: Zobraziť hlavný program, aj keď je na príkazovom riadku zadaná iná akcia.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
sk: %s: %s
    Skúste %s --help pre zobrazenie úplného zoznamu volieb.

en: Unable to initialize the burning backend.
sk: Nie je možné inicializovať podporný program vypaľovania.

en: No burners are currently available
sk: Momentálne nie sú dostupné žiadne zapisovacie jednotky

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
sk: Inicializácia konvertora %s zlyhala: %s
    	(prepínanie na základnú implementáciu)

en: Image file '%s' does not exist.
sk: Súbor obrazu '%s' neexistuje.

en: New data composition
sk: Nová dátová kompozícia

en: New audio composition
sk: Nová hudobná kompozícia

en: Blank CD-RW
sk: Vymazať CD-RW

en: Burn Image
sk: Vypáliť obraz

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh file list
sk: Aktualizuje zoznam súborov

en: Another cd burning GUI
sk: Ďalší nástroj pre vypaľovanie CD

en: Label
sk: Popis

en: The text of the label
sk: Text popisu

en: Show close button
sk: Zobraziť tlačidlo zatvoriť

en: Determine whether the close button is visible
sk: Rozpozná viditeľnosť tlačidla zatvoriť

en: Formatting...
sk: Formátovanie...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
sk: V tomto režime zápisu nie je možné pridať ďalšie údaje na disk typu multisession (použite namiesto toho typ TAO)

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
sk: Bol nájdený uzatvorený disk s dátami, požaduje sa prázdny, alebo neuzatvorený disk.

en: No disc detected in drive.
sk: V jednotke nebol nájdený disk.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
sk: Nie je možné rozpoznať stav jednotky a disku.

en: Formatting failed.
sk: Formátovanie zlyhalo.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
sk: Na vloženom disku nie je dostatok miesta.

en: Burning track %2d/%d...
sk: Vypaľovanie stopy %2d/%d...

en: Burning composition...
sk: Vypaľovanie kompozície...

en: standby
sk: pripravené v pohotovostnom režime

en: ending
sk: dokončuje sa

en: failing
sk: zlyhanie

en: unused
sk: nepoužité

en: abandoned
sk: zrušené

en: ended
sk: ukončené

en: aborted
sk: prerušené

en: no info
sk: žiadne informácie

en: Writing Lead-In...
sk: Zapisovanie súčasti stopy "Lead-In"...

en: Writing Lead-Out...
sk: Zapisovanie súčasti stopy "Lead-Out"...

en: Writing pregap...
sk: Zapisovanie súčasti stopy "pregap"...

en: Closing track...
sk: Uzatváranie stopy...

en: Closing session...
sk: Uzatváranie relácie...

en: see console
sk: prezrieť konzolu

en: User Aborted
sk: Prerušené používateľom

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Tune how Xfburn behaves
sk: Vyladenie správania aplikácie Xfburn

en: Temporary directory
sk: Adresár pre dočasné súbory

en: _Clean temporary directory on exit
sk: _Vyčistiť adresár pre dočasné súbory pri ukončení

en: File browser
sk: Prehliadač súborov

en: Show _hidden files
sk: Zobraziť _skryté súbory

en: Show human_readable filesizes
sk: Zobraziť veľkosti súborov v _prevedených jednotkách

en: General
sk: Všeobecné

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Detected devices
sk: Nájdené zariadenia

en: Name
sk: Názov

en: Revision
sk: Revízia

en: Node
sk: Uzol

en: Write CD-R
sk: Zápis CD-R

en: Write CD-RW
sk: Zápis CD-RW

en: Write DVD-R
sk: Zápis DVD-R

en: Write DVD-RAM
sk: Zápis DVD-RAM

en: Write Blu-ray
sk: Zápis Blu-ray

en: Sc_an for devices
sk: Hľ_adať zariadenia

en: Show warning on _empty speed list
sk: Zobrazovať _upozornenia o prázdnom zozname rýchlostí

en: FIFO buffer size (in kb)
sk: Veľkosť vyrovnávacej pamäte FIFO (v kilobajtoch)

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
sk: Zmena tohoto nastavenia sa prejaví po reštartovaní programu.

note: label
en: Initializing...
sk: Inicializácia...

en: Estimated writing speed:
sk: Odhadovaná rýchlosť zápisu:

en: unknown
sk: neznámy

en: FIFO buffer:
sk: Vyrovnávacia pamäť FIFO:

en: Device buffer:
sk: Vyrovnávacia pamäť zariadenia:

note: action buttons
en: _Stop
sk: _Zastaviť

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to abort?
sk: Naozaj chcete prerušiť?

en: Min. fill was %2d%%
sk: Minimálne naplnenie bolo %2d%%

en: Aborted
sk: Prerušené

en: Formatted.
sk: Naformátované.

en: Failed
sk: Zlyhanie

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Completed
sk: Dokončené

en: Aborting...
sk: Prerušuje sa...

en: Select command
sk: Vyberte príkaz

en: File(s) to add to composition
sk: Pridanie súboru(ov) do kompozície

en: Welcome to Xfburn!
sk: Vitajte v aplikácii Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
sk: <big>Vypáliť _obraz</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
sk: Vypáliť pripravenú kompozíciu, teda súbor .ISO

en: <big>New _Data Composition</big>
sk: <big>Nová _dátová kompozícia</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
sk: Vytvorí nový dátový disk so súbormi podľa Vášho výberu

en: <big>_Blank Disc</big>
sk: <big>_Vymazať disk</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
sk: Pripraví prepisovateľný disk na nové vypálenie

en: <big>_Audio CD</big>
sk: <big>_Hudobné CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
sk: Hudobné CD prehrateľné v bežných prehrávačoch

en: What files can get burned to an audio CD?
sk: Aké súbory je možné vypáliť na hudobné CD?

en: Pos
sk: Pozícia

en: Length
sk: Dĺžka

en: Artist
sk: Umelec

en: Title
sk: Titul

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Cannot burn audio onto a DVD.
sk: Hudbu nie je možné vypáliť na disk DVD.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
sk: Najvyšší počet stôp je 99.

en: A problem with the burn backend occurred.
sk: Vyskytol sa problém s podporným programom vypaľovania.

en: Proceed to Burn
sk: Zahájiť vypaľovanie

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
sk: Pokúšate sa na disk vypáliť viac dát ako je možné.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
sk: Vyskytla sa chyba počas nastavovania podporného programu vypaľovania

en: basic
sk: základný

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
sk: Základný konvertor je dodávaný s touto,
    aplikáciou a nevyžaduje žiadne knižnice.
    Dokáže však spracovať iba komprimované
    súbory typu .wav.
    Pokiaľ chcete vytvoriť hudobnú kompozíciu
    z iných typov hudobných súborov, zakompilujte podporu
    aplikácie gstreamer.

en: File %s does not have a .wav extension
sk: Súbor %s nemá príponu .wav

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
sk: Súbor %s neobsahuje nekomprimovaný zvuk typu PCM

en: Could not stat %s: %s
sk: Nemožno spustiť %s: %s

en: Could not open %s.
sk: Nemožno otvoriť %s.

en: Could not open %s: %s
sk: Nemožno otvoriť %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
sk: Vyskytla sa chyba pri nastavovaní nástroja gstreamer na prekódovanie.

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
sk: %s chýba.
    
    Nie je nainštalovaný dekodér pre prácu s týmto súborom.
    Zrejme bude nutné získať zásuvné moduly
    v balíčkoch gst-plugins-*.

en: File content has a decoder but is not audio.
sk: Obsah súboru obsahuje dekodér, ale nie je to zvuk.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
sk: Konvertor používa pre vytváranie hudobných
    kompozícií knižnicu gstreamer.
    
    Zvukové súbory sú podporované na
    základe inštalácie zodpovedajúcich zásuvných.
    modulov. Pokiaľ nie je zvukový súbor rozpoznaný,
    uistite sa, že sú nainštalované zásuvné
    moduly 'good', 'bad' a 'ugly' aplikácie gstreamer.

en: No information available on which plugin is required.
sk: Nie je dostupná žiadna informácia, ktorý zásuvný modul je potrebný.

en: Required plugins:
sk: Požadované zásuvné moduly:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
sk: Vyskytla sa chyba počas identifikácie „%s“ pomocou gstreameru

en: A plugin
sk: Zásuvný modul

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
sk: Aplikácia Gstreamer nezahájila konverziu (časový limit vypršal)

en: Failed to change songs while transcoding
sk: Zmena piesní pri konverzii zlyhala

en: none
sk: žiadne

en: not implemented
sk: neimplementované

en: Display name
sk: Názov displeja

en: Device address
sk: Adresa zariadenia

en: Device revision
sk: Revízia zariadenia

en: Device Revision
sk: Revízia zariadenia

en: Burn speeds supported by the device
sk: Rýchlosti vypaľovania podporované zariadením

en: Disc status
sk: Stav disku

en: Profile no. as reported by libburn
sk: Číslo profilu oznámené knižnicou libburn

en: Profile name as reported by libburn
sk: Názov profilu oznámený knižnicou libburn

en: Is the disc erasable
sk: Je disk vymazateľný?

en: Can burn CDR
sk: Vypaľuje médiá CDR

en: Can burn CDRW
sk: Vypaľuje médiá CDRW

en: Can burn DVDR
sk: Vypaľuje médiá DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
sk: Vypaľuje médiá DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
sk: Vypaľuje DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
sk: Vypaľuje médiá Blu-ray

en: libburn TAO block types
sk: Typ bloku TAO knižnice libburn

en: libburn SAO block types
sk: Typ bloku SAO knižnice libburn

en: libburn RAW block types
sk: Typ bloku RAW knižnice libburn

en: libburn PACKET block types
sk: Typ bloku PACKET knižnice libburn

en: _Files
sk: _Súbory

en: New _data composition
sk: Nová _dátová kompozícia

en: New _audio composition
sk: Nová _hudobná kompozícia

en: _Close composition
sk: _Zavrieť kompozíciu

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: Prefere_nce
sk: _Nastavenia

en: _Action
sk: _Akcia

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Show Toolbars
sk: Zobraziť panely nástrojov

en: Show Filebrowser
sk: Zobraziť prehliadač súborov

en: _Help
sk: _Pomocník

en: About
sk: O programe

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename Artist
sk: Premenovať umelca

en: Rename Title
sk: Premenovať titul

en: Data Composition
sk: Dátová kompozícia

en: Disk Burning
sk: Napaľovanie disku

en: CD and DVD burning application
sk: Aplikácia pre vypaľovanie CD a DVD

en: Burn Image (xfburn)
sk: Vypáliť obraz (xfburn)

en: A simple CD burning tool
sk: Jednoduchý nástroj na napaľovanie diskov CD

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
sk: Xfburn je jednoduchý nástroj na napaľovanie diskov CD/DVD, ktorý je založený na knižniciach libburnia. Dokáže vyprázdňovať disky CD/DVD(-RW), napaľovať a vytvárať obrazy iso, zvukové CD a taktiež napaľovať osobné dátové kompozície buď na disky CD alebo DVD. Je stabilný a pod aktívnym vývojom.
