Xfce Apps - en to sl translation catalogue (320 entries)

en: Capacity:
sl: Kapaciteta:

en: addr:
sl: naslov:

en: Time total:
sl: Skupni čas:

en: length
sl: dolžina

en: Flushing cache...
sl: Čistim medpolnilnik...

en: Please insert a recordable disc and hit enter
sl: Vstavite zapisljiv disk in pritisnite enter

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
sl: Ne morem določiti statusa diska - pritisnite enter za ponovni poskus.

en: CD copying finished successfully.
sl: Kopiranje CDja je uspešno zaključeno.

en: Data composition
sl: Podatkovna kompozicija

en: Adding files to the composition
sl: Dodajanje podatkov kompoziciji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Quick Blank
sl: Hitro brisanje

en: Full Blank (slow)
sl: Polno brisanje (počasno)

en: Quick Format
sl: Hitro formatiranje

en: Full Format
sl: Polno formatiranje

en: Quick Deformat
sl: Hitro deformatiranje

en: Full Deformat (slow)
sl: Polno deformatiranje (počasi)

en: Eject the disc
sl: Izvrzi disk

en: Default value for eject checkbox
sl: Privzeta vrednost potrjevanje izvržbe

en: Blank Disc
sl: Prazen disk

en: Burning device
sl: Naprava za zapisovanje

en: Blank mode
sl: Način praznjenja

en: Options
sl: Možnosti

en: E_ject disk
sl: _Izvrzi disk

note: action buttons align = gtk_alignment_new (0, 0, 0, 0); gtk_alignment_set_padding (GTK_ALIGNMENT (align), 0, 0, BORDER * 4, 0); gtk_widget_show (align); gtk_box_pack_start (GTK_BOX (vbox), align, FALSE, FALSE, 0);
en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Blank
sl: _Sprazni

note: blanking can only be performed on blank discs, format and deformat are allowed to be blank ones
en: The inserted disc is already blank.
sl: Vstavljeni disk je že prazen

note: these ones we can blank
en: Ready
sl: Pripravljen

en: No disc detected in the drive.
sl: V pogonu ni bil zaznan disk.

en: Disc is not erasable.
sl: Diska ni mogoče izbrisati.

en: Blanking disc...
sl: Praznim disk...

en: Done
sl: Opravljeno

en: Failure
sl: Napaka

en: Unable to grab the drive.
sl: Ne morem prevzeti pogona

en: Image
sl: Posnetek

en: Show volume name
sl: Prikaži ime pogona

en: Show a text entry for the name of the volume
sl: Prikaži tekstovni vnos za ime pogona

en: Burn Composition
sl: Zapiši kompozicijo

en: Composition name
sl: Ime kompozijcije

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
sl: <small>Ali bi radi spremenili privzeto ime za kompozicijo?</small>

en: _Dummy write
sl: _Poskusno zapisovanje

en: Burn_Free
sl: Prosto z_apisovanje

en: Stream _Recording
sl: Snemanje _toka

note: create ISO ?
en: Only create _ISO
sl: Ustvari zgolj ISO

en: _Burn Composition
sl: _Zapisši kompozicijo

en: Could not create destination ISO file: %s
sl: Ne bilo mogoče ustvariti ciljne ISO datoteke: %s

en: Writing ISO...
sl: Zapisujem ISO...

en: An error occurred while writing ISO: %s
sl: Pri zapisovanju ISO se je zgodila napaka: %s

en: An error occurred in the burn backend.
sl: Zgodila se je napaka v podpori za zapisovanje

en: The write mode is not supported currently.
sl: Način zapisovanja trenutno ni podprt.

note: could not create source
en: Could not create ISO source structure.
sl: Nisem mogel ustvariti strukture ISO vira.

en: Burn image
sl: Zapiši posnetek

note: file
en: Image to burn
sl: Posnetek za zapisovanje

en: All files
sl: Vse datoteke

en: ISO images
sl: ISO posnetek

en: _Quit after success
sl: _Končaj po uspešnem zaključku

en: _Burn image
sl: _Zapiši posnetek

en: Burn mode is not currently implemented.
sl: Način zapisovanje trenutno ni implementiran

en: An error occurred in the burn backend
sl: Zgodila se je napaka v podpori za zapisovanje

en: Unable to determine image size.
sl: Ne morem določiti velikosti posnetka.

en: Cannot open image.
sl: Ne morem odpreti posnetka.

en: Burning image...
sl: Zapisujem posnetek...

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
sl: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Izberite posnetek za zapisovanje</span>

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
sl: Ne morem dodati podatkov večkratno zapisljivemu disku v tem načinu zapisovanja (namesto tega uporabite TAO)

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
sl: Zaznan je bil zaprt disk s podatki. Potreben je prazen disk ali takšen, ki mu je mogoče podatke dodajati.

en: No disc detected in drive
sl: V pogonu ni diska

en: Cannot recognize state of drive and disc
sl: Ne morem prepoznati stanja pogona ali diska

en: The selected image does not fit on the inserted disc
sl: Izbrani posnetek je prevelik za vstavljeni disk

en: Failed to get image size
sl: Nisem uspel pridobiti velikosti posnetka

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
sl: Preverite, da ste izbrali pravilno datoteko in da imate ustrezne pravice za dostop do nje.

en: Audio composition
sl: Zvočna kompozicija

en: Welcome
sl: Dobrodošli

en: Copy data CD
sl: Kopiranje podatkovnega CDja

en: CD Reader device
sl: CD bralnik naprava

en: On the _fly
sl: Spro_ti

en: _Copy CD
sl: Kopiranje _CDja

en: Please insert a recordable disc.
sl: Vstavite zapisliv disk.

en: Writing CD...
sl: Zapisujem CD...

en: Reading CD...
sl: Berem CD...

en: Copy data DVD
sl: Kopiranje podatkovnega DVDja

en: DVD Reader device
sl: DVD bralnik

en: _Copy DVD
sl: _Kopiranje DVDja

en: Create ISO from CD
sl: Ustvari ISO iz CDja

en: Add
sl: Dodaj

en: Add the selected file(s) to the composition
sl: Dodaj izbrane datoteke h kompoziciji

en: Create directory
sl: Ustvari mapo

en: Add a new directory to the composition
sl: Dodaj novo mapo v kompozicijo

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove the selected file(s) from the composition
sl: Odstrani izbrane datoteke iz kompozicije

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear the content of the composition
sl: Počisti vsebino kompozicije

en: Volume name :
sl: Ime pogona:

en: Contents
sl: Vsebina

en: Size
sl: Velikost

en: Local Path
sl: Lokalna pot

en: You must give a name to the file.
sl: Datoteki morate dati ime.

en: A file with the same name is already present in the composition.
sl: Datoteka s tem imenom se že nahaja v kompoziciji.

en: New directory
sl: Nova mapa

note: Note to translators: first %s is the date in "i18n" format (year-month- day), %d is a running number of compositions
en: Data %s~%d
sl: Podatki %s~%d

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
sl: %sni mogoče dodati v kopozicijo, ker presega največjo dovoljeno velikost datoteke za iso9660.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
sl: %s je večja od dovoljenega za iso9660 nivoja 2. To je lahko težava za stare sisteme ali programsko opremo.

en: Adding home directory
sl: Dodajanje domače mape

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
sl: Kompoziciji dodajate domačo mapo. To bo verjetno trajalo zelo dolgo časa in verjetno ne bo šlo na en disk.
    
    Bi res radi nadaljevali?

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
sl: Datoteka z imenom "%s" že obstaja v tej mapi. Datoteka ni bila dodana.

en: %s: null pointer
sl: %s: ničelni kazalec

en: %s: out of memory
sl: %s: zmanjkalo je pomnilnika

en: %s: node name not unique
sl: %s: ime vozlišča ni unikatno

en: %s: %s (code %X)
sl: %s:%s (koda %X)

note: The first string is the renamed name, the second one the original name
en: Duplicate filename '%s' for '%s'
sl: Podvojeno ime datoteke '%s' za '%s'

en: Error(s) occurred while adding files
sl: Pri dodajanju datotek(e) se je zgodila napaka

en: OK
sl: V redu

en: Show writers only
sl: Prikaži zgolj zapisovalnike

en: Show speed selection
sl: Prikaži izbor hitrosti

en: Show speed selection combo
sl: Prikaži izbiro hitrosti

en: Show mode selection
sl: Prikaži izbor načina

en: Show mode selection combo
sl: Prikaži izbiro načina

en: Is it a valid combination
sl: Primernost kombinacije

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
sl: Ali je kombinacija strojne opreme in diska primerna za zapisovanje kompozicije?

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
sl: Prazen način prikazuje drugačna statusna sporočila, kot običajen način

en: _Speed:
sl: Hitro_st:

en: Write _mode:
sl: Zapisovalni _modus:

en: Empty speed list
sl: Počisti seznam hitrosti

en: <b>Unable to retrieve the speed list for the drive.</b>
    
    This is a known bug for drives. If you're interested in fixing it, please have a look at the libburn library.
    
    Burning should still work, but if there are problems anyways, please let us know.
    
    <i>Thank you!</i>
sl: <b>Ne morem pridobiti seznama hitrosti za to napravo.</b>
    
    Ta hrošč je znan. Če imate interes, da ga popravite, si oglejte knjižnico libburn.
    
    Zapisovanje bi vseeno moralo delovati. Če se kljub temu pojavijo težave, nam to sporočite.
    
    <i>Hvala lepa!</i>

en: Continue to _show this notice
sl: Vedno prikaži to _sporočilo

en: default
sl: privzeto

en: Max
sl: maksilmalno

en: A full, but erasable disc is in the drive
sl: V pogonu je poln, a ponovno zapisljiv disk

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
sl: Ali bi radi spraznili disk, da bo uporaben za ponovno zapisovanje?

en: Drive can't burn on the inserted disc
sl: Pogon ne more zapisovati na vstavljeni disk

en: Drive is empty
sl: Pogon je prazen

en: Sorry, multisession is not yet supported
sl: Način v več seansami zaenkrat še ni podprt

en: Inserted disc is full
sl: Vstavljeni disk je poln

en: Inserted disc is unsuitable
sl: Vstavljeni disk ni primeren

en: Cannot access drive (it might be in use)
sl: Ne morem dostopati do pogona (morda je v rabi)

en: Error determining disc
sl: Napaka pri določitvi diska

en: Write-once disc, no blanking possible
sl: Diska za enkratno zapisovane, praznjenje ni mogoče

en: DVD+RW does not need blanking
sl: DVD+RW ne potrebuje praznjenja

en: Inserted disc is already blank
sl: Vstavljeni disk je že prazen

en: Automatic
sl: Samodejno

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
sl: Z vrzelmi med stezami / Zapisovanje po stezah (TAO)

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
sl: Multi-seja / Zapisovanje seje (SAO)

en: Number of burners in the system
sl: Število zapisovalnikov v sistemu

en: Number of drives in the system
sl: Število pogonov v sistemu

en: Number of drives in the system (readers and writers)
sl: Število pogonov v sistemu (bralnikov in zapisovlanikov)

en: List of devices
sl: Seznam naprav

en: Currently selected device
sl: Trenutno izbrana naprava

note: globals
en: Folder
sl: pa

en: File
sl: Datoteka

en: Type
sl: Vrsta

en: Filesystem
sl: Datotečni sistem

note: load the user's home dir
en: %s's home
sl: Domača mapa za %s

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
sl: Odklop '%s' ni uspel. Pogona ni mogoče uporabljati za zapisovanje.

note: || G_OPTION_FLAG_FILENAME
en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
sl: Odpri dialog za zapisovanje, ki mu kot opcija sledi ime datoteke posnetka

en: Open the blank disc dialog
sl: Odpri dialog za praznjenje diska

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
sl: Začni ustvarjati podatkovno kompozicijo, ki mu kot opcija sledijo datoteke/mape, ki naj se dodajo kompoziciji

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
sl: Začni ustvarjati zvokovno kompozicijo, ki mu kot opcija sledijo datoteke/mape, ki naj se dodajo kompoziciji

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
sl: Izberi kodirnik. Za prikaz možnih, zaženi z --transcoder=list

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
sl: Zaženi pregledovalnik datotek v določeni mapi ali trenutni mapi, če ni določene (privzeto je prva domača mapa)

en: Display program version and exit
sl: Prikaži različico programa in končaj

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
sl: Prikaži glavni program tudi tedaj, ko je v ukazni vrstici določena druga akcija.

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
sl: %s: %s
    Poskusite %s --help za pregled vseh razpoložljivih možnosti ukaza.

en: Unable to initialize the burning backend.
sl: Ne morem inicializirati podpore za zapisovanje.

en: No burners are currently available
sl: Trenutno ni na voljo nobenega zapisovalnika

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
sl: Neuspešna inicializacija %s kodirnika: %s
    	(povratek na osnovno implementacijo)

en: Image file '%s' does not exist.
sl: Slkovna datoteka '%s' ne obstaja.

en: New data composition
sl: Nova podatkovna kompozicija

en: New audio composition
sl: Nova zvočna kompozicija

en: Blank CD-RW
sl: Prazen CD-RW

en: Burn Image
sl: Zapiši CD-RW

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh file list
sl: Osveži seznam datotek

en: Another cd burning GUI
sl: Drugo grafično okolje za zapisovanje CDjev

en: Label
sl: Oznaka

en: The text of the label
sl: Besedilo oznake

en: Show close button
sl: Prikaži gumb za zapiranje

en: Determine whether the close button is visible
sl: Določi ali je gumb za zapiranje viden

en: Formatting...
sl: Formatiranje...

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
sl: Ne morem dodajati disku z več seansami v tem načinu pisanja (namesto tega uporabi TAO)

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
sl: Zaznan je bil zaprt disk s podatki. Potreben je prazen disk ali takšen, ki mu je ogoče podatke dodajati.

en: No disc detected in drive.
sl: V pogonu ni bil zaznan disk.

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
sl: Ne morem prepoznati stanja pogona in diska.

en: Formatting failed.
sl: Formatiranje ni uspelo.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
sl: Na vstavljenem disku ni dovolj prostora.

en: Burning track %2d/%d...
sl: Zapisovanje sledi %2d/%d...

en: Burning composition...
sl: Zapisovanje kompozicije...

en: standby
sl: v pripravljenosti

en: ending
sl: zaključevanje

en: failing
sl: napaka

en: unused
sl: neuporabljeno

en: abandoned
sl: zavrženo

en: ended
sl: končano

en: aborted
sl: prekinjeno

en: no info
sl: ni informacije

en: Writing Lead-In...
sl: Zapisovanje uvoda

en: Writing Lead-Out...
sl: Zapisovanje zaključka

en: Writing pregap...
sl: Zapisovanje odmika...

en: Closing track...
sl: Zapiranje sledi...

en: Closing session...
sl: Zapiranje seanse...

en: see console
sl: glej konzolo

en: User Aborted
sl: Prekinjeno s strani uporabika

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Tune how Xfburn behaves
sl: Fine nastavitve programa Xfburn

en: Temporary directory
sl: Začasna mapa

en: _Clean temporary directory on exit
sl: _Pobriši mapo ob izhodu

en: File browser
sl: Brskalnik datotek

en: Show _hidden files
sl: Prikaži skri_te datoteke

en: Show human_readable filesizes
sl: Prikaži človeku p_rijazno velikost datotek

en: General
sl: Splošno

en: Devices
sl: Naprave

en: Detected devices
sl: Najdene naprave

en: Name
sl: Ime

en: Revision
sl: Revizija

en: Node
sl: Vozlišče

en: Write CD-R
sl: Zapiši CD-R

en: Write CD-RW
sl: Zapiši CD-RW

en: Write DVD-R
sl: Zapiši DVD-R

en: Write DVD-RAM
sl: Zapiši DVD-RAM

en: Write Blu-ray
sl: Zapiši Blu-Ray

en: Sc_an for devices
sl: I_skanje naprav

en: Show warning on _empty speed list
sl: Prikaži opozorilo ob praznem s_eznamu hitrosti

en: FIFO buffer size (in kb)
sl: Velikost FIFO medpomnilnika (v kb)

en: _Close
sl: _Zapri

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
sl: Sprememba te nastavitve ima vpliv šele po ponovnem zagonu programa.

note: label
en: Initializing...
sl: Inicializacija...

en: Estimated writing speed:
sl: Ocenjena hitrost zapisovanja:

en: unknown
sl: neznano

en: FIFO buffer:
sl: FIFO medpomnilnik:

en: Device buffer:
sl: Medpomnilnik naprave:

en: Close
sl: Zapri

en: Are you sure you want to abort?
sl: Želite res prekiniti?

en: Min. fill was %2d%%
sl: Najmanjša zapolnitev je bila %2d%%

en: Aborted
sl: Prekinjeno

en: Formatted.
sl: Formatirano.

en: Failed
sl: Napaka

en: Cancelled
sl: Prekinjeno

en: Completed
sl: Končano

en: Aborting...
sl: Prekinjam...

en: Select command
sl: Izberite ukaz

en: File(s) to add to composition
sl: Datoteke, ki naj se dodajo v kompozicijo

en: Welcome to Xfburn!
sl: Dobrodošli v Xfburn!

note: buttons
en: <big>Burn _Image</big>
sl: </big>Zapiši _posnetek</big>

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
sl: Zapisši pripravljeno kompozicijo, to je .ISO datoteko

en: <big>New _Data Composition</big>
sl: <big>Nova po_datkovna kompozicija</big>

en: Create a new data disc with the files of your choosing
sl: Ustvari nov podatkovni disk iz izbranih datotek

en: <big>_Blank Disc</big>
sl: <big>Pra_zen disk</big>

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
sl: Pripravi večkrat zapisljiv disk za ponovno zapisovanje

en: <big>_Audio CD</big>
sl: <big>_Zvočni CD</big>

en: Audio CD playable in regular stereos
sl: Zvočni CD, ki ga je moč predvajati v navadnih predvajalnikih CD plošč

en: What files can get burned to an audio CD?
sl: Kakšne datoteke se lahko zapiše na zvočni CD?

en: Pos
sl: Pozicija

en: Length
sl: Dolžina

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Title
sl: Naslov

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Cannot burn audio onto a DVD.
sl: Ne morem zapisati zvoka na DVD-

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
sl: Največje število skladb je 99.

en: A problem with the burn backend occurred.
sl: Težava s podpornimi programi.

en: Proceed to Burn
sl: Nadaljuj z zapisovanjem

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
sl: Na disk želite zapisati več, kot je njegova velikost.

note: globals
en: An error occurred while setting the burning backend up
sl: Zgodila se je napaka pri rabi podporne programske opreme.

en: basic
sl: osnovno

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
sl: Osnovni kodirnik je vgrajen
    in ne potrebuje dodatnih knjižnic.
    Vendar deluje le z nestisnjenimi .wav
    datotekami.
    Če želite ustvarjati zvočne kompozicije
    iz drugih vrst zvočnih datotek, uporabite
    gstreamer podporo.

en: File %s does not have a .wav extension
sl: Daoteka %s nima končnice .wav

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
sl: Daoteka %s ne vsebuje nestisnjenega PCM zvoka

en: Could not stat %s: %s
sl: Ne morem določiti %s:%s

en: Could not open %s.
sl: %s ni bilo mogoče odpreti.

en: Could not open %s: %s
sl: Ni bilo mogoče odpreti %s: %s

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
sl: Zgodila se je napaka ob zagonu gstreamerja za kodiranje

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
sl: Manjka %s
    
    Za rabo te datoteke ni dekodirnika.
    Verjetno morate namestiti pakete gst-plugins-*,
    ki vsebujejo ustrezne vtičnike.

en: File content has a decoder but is not audio.
sl: Vsebina datoteke ima dekosder a ni zvok.

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
sl: Kodirnik gstreamer za ustvarjanje zvočnih
    kompozicij uporablja gstreamer knjižnice.
    
    Podprte naj bi bile vse zvočne datoteke,
    če je le nameščen pravi vtičnik.
    Če zvočna datoteka ni prepoznana, se
    prepričajte, da imate nameščene gstreamer
    pakete 'good', 'bad' in 'ugly'.

en: No information available on which plugin is required.
sl: Ni podatka o potrebnem vtičniku.

en: Required plugins:
sl: Zahtevani vtičniki:

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
sl: Pri identifikaciji '%s' z gstreamerjem se je zgodila napaka

en: A plugin
sl: Vtičnik

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
sl: Gstreamer ni pognal kodiranja (preveč časa)

en: Failed to change songs while transcoding
sl: Neuspešna zamenjava skladbe pri kodiranju

en: none
sl: brez

en: not implemented
sl: ni implementirano

en: Display name
sl: Ime prikaza

en: Device address
sl: Naslov naprave

en: Device revision
sl: Izvedba naprave

en: Device Revision
sl: Izvedba naprave

en: Burn speeds supported by the device
sl: Podpte hitrost zapisovanja za napravo

en: Disc status
sl: Status diska

en: Profile no. as reported by libburn
sl: št. profila, kot jo je sporočil libburn

en: Profile name as reported by libburn
sl: Ime profila, kot ga je sporočil libburn

en: Is the disc erasable
sl: Ali je disk izbrisljiv?

en: Can burn CDR
sl: Zna zapisovati CDR

en: Can burn CDRW
sl: Zna zapisovati CDRW

en: Can burn DVDR
sl: Zna zapisovati DVDR

en: Can burn DVDPLUSR
sl: Zna zapisovati DVDPLUSR

en: Can burn DVDRAM
sl: Zna zapisovati DVDRAM

en: Can burn Blu-ray
sl: Zna zapisovati Blu-ray

en: libburn TAO block types
sl: vrste libburn TAO blokov

en: libburn SAO block types
sl: vrste libburn SAO blokov

en: libburn RAW block types
sl: vrste libburn RAW blokov

en: libburn PACKET block types
sl: vrste libburn PACKET blokov

en: _Files
sl: Da_toteke

en: New _data composition
sl: Nova po_datkovna kompozicija

en: New _audio composition
sl: Nova zvočn_a kompozcija

en: _Close composition
sl: Zapri kompozi_cijo

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Edit
sl: _Uredi

en: Prefere_nce
sl: _Nastavitve

en: _Action
sl: _Dejanje

en: _View
sl: _Pogled

en: Show Toolbars
sl: Prikaži orodja

en: Show Filebrowser
sl: Prikaži brskalnik datotek

en: _Help
sl: _Pomoč

en: About
sl: O programu

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Rename Artist
sl: Preimenuj izvajalca

en: Rename Title
sl: Preimenuj naslov

en: Data Composition
sl: Diskovna kompozicija

en: Disk Burning
sl: Zapisovanje diska

en: CD and DVD burning application
sl: Program za zapisovanje CD in DVD plošč

en: Burn Image (xfburn)
sl: Zapisovanje posnetkov (xfburn)

en: A simple CD burning tool
sl: Preprosto orodje za zapisovanje CD nosilcev

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
sl: Xfburn je preprosto orodje za zapisovanje CD in DVD plošč, ki temelji na knjižnicah libburnia. Zna pobrisati CD/DVD(-RW)-je, zapisovati, ustvarjati ISO posnetke, zvočne CDje, kot tudi zapisovati osebne podatkovne zbirke na CD ali DVD. Je stabilen in se neprenehoma razvija.
